Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Roxi ale jak jestem bardzo głodna to wole sięgnąć po coś pożywnego niż po czekolade po której i tak jestem głodna mama mi powtarza że jedna kostka dziennie mi nie zaszkodzi ;) ale ja wiem ,ze u mnie na jednej kostce się nie skończy w pt chyba skocze na saunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie ruszam słodyczy teraz :D ogólnie jak nie ejm to nie jestem głoda, zjem coś to mnie wciąga i nie mogę skończyć :| to jak choroba :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze strasznie długo...... tak naprawde nic czy chociaz cos takiego a jak jabłko sie czasem znalazło w tym ni jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak długo.... tak naprawde nic? czy moze jednak w twoim jadłospisie znalało sie czasem chociaz jabłko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to lepiej nie doradzam bo potem będzie, że prowokuje anoreksje czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie kon czy i nie wiem czy kpic dalszy ciag czy moze cos innego musi byc skuteczne .... we wrzesniu wychodze za mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) na kolację ok 18 30 zjadłam 1kromke razowca z twarożkiem i swiezym ogórkiem i wypiłam prawie 1,5litra wody :P od 20 jakoś mam ogromne pragnienie . Od jutra dieta :D dieta pełną parą lodówka zapelniona zdrowym jedzeniem , 0 pokus :D:D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa łąndnie wyglada na wadze i na ciałku troszke ale swidomosc ze to woda jest okropna ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież kiedyś będziesz musiała zacząć.. skoro teraz jesz jabłko .. to wystarczy ,że zjesz zapiekanke albo coś słodkiego i już Ci skoczy waga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skoczy, ostatnio się tak najadłam i nic :D byłam specjalnie sprawdzić, nawet mi 0,5 kg ubyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×