Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prawie mama

w ktorym miesiacu kupilyscie wozek?

Polecane posty

Gość prawie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze jeste mi tak smutno
ja juz bym kupilam jestem w 29 tyg, ale nie moge liczyc na pomoc meza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Przy pierwszej ciązy tyg po porodzie(upatrzyłam wczesniej) przy drugiej jakieś 1,5 miesiaca przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mama
a czy w piatym mieiscu nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie.upatrzylismy wczesniej,jak juz bylam z dzieckiem w domu to mąż kupil wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Poczekaj jeszcze troche,nie dlatego ,że może "się coś stać" ale dlatego że masz jeszcze czas.A co bedzie jak przed samym porodem upatrzysz inny i bedziesz sobie pluła w twarz ,że kupiłaś tak wcześnie inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaaa
za wczesnie...ja od poczatku mialam sobie uparzoy wozeki chchaialm go od razu kupic..ale poczekalam..Miesiac po porodzie poszłam kupic ten zamierzony i okazalo sie ze w sklepie jest o wiele lepszy!! kupilam inny i jestem z niego zadowolona- a jak teraz spojrze na tamten wozek, to jedno szczescie,że go wtedy nie kupilam.Wiec lepiej poczekaj do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnka23
po porodzie kupilismy wszystko.ja lezalam jeszcze w szpitalu a mąż kupowal całą wyprawke oprocz wozka.i tak nie wolno przez pare tygodni z maluchem wychodzić nigdzie .wiec po co ci teraz kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mama
ja chce wylicytowac uzywany na allegro tylko nie wiem czy taka czesto sa akurat z tym stelazem co ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to zależy czy chcesz kupić nowy wózek czy używany-bo jak nowy to najlepiej jak najpóźniej bo po co ma stać w domu -a okres gwarancyjny przecież leci. Jeśli zaś zamierzasz kupić używany wózek to jeśli nadarzy ci się okazja to dlaczego czekać i ja stracić. Ja w poprzedniej ciąży kupiłam wózek w 5 miesiącu bo kupiłam okazyjnie fajny używany wózeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
w 8 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek kupowałam w 9 miesiącu jednak całą resztę kupiłam wcześniej. Jakoś nie wyobrażam sobie mojego męża na zakupach wybierającego butelki czy śpiochy :-P A na pierwszy spacer wyszłam w 6 dobie życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z ciekawości zapytam, to co wy robicie jak kupujecie wózek miesiąc po porodzie? Hmmm. Ja wózek teraz gdzieś zamówię, pewnie dostanę go w 7 miesiącu. Jak jesteś pewna, to kup teraz. Ale fakt faktem, ze przepada okres gwarancyjny. A męża obarczać kupowaniem wyprawki też sobie nie wyobrażam. Przecież to cała przyjemność móc wybierać wszystko wspólnie i kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest napisane ze pare tyg.po porodzie dopiero mozna z dzieckiem wyjsc na spacer????co za bzdura!:)Ja rodze za ok.2-3 tyg.ma byc bardzo cieplo i co mam czekac miesiac zeby dziecko dotlenic????po tygodniu mozna jak nie ma mrozow mozna dziecko spokojnie juz wietrzyc!:) a wozek juz mamy upatrzonu na allegro ale kupimy jak wyjde z amlym ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantodea jak dziecko rodzi się w ciepłe dni, to można go iść już z nim po kilku dobach :) Przynajmniej tak mi lekarze mówią :D Moje dziecko urodzi się w lecie i nie wyobrażam sobie żeby siedzieć w domu :D hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna mamaaaaa
A ja może jestem dziwna, ale trafiłam na fajną promocję, będąć w 15 tygodniu ciąży i wtedy kupiłam. NIe myślałam, o żadnych zabobonach, a co do wózka, to przydał się nawet w dniu wyjścia ze szpitala. NIe pakowaliśmy Malutkiego do fotelika, tylko jechał w samochodzie wygodnie opatulony w cieplutkiej gondoli, szczególnie był wówczas grudzień i padał mocno śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia39495
a ja jestem w 18 tyg ciazy i juz kupilam :P i nie wierze w jakies smieszne porzesady.i jestem z niego bardzo zadowolona podoba mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość rzeczy (poza ciuszkami) kupiłam w jednym sklepie - w 6 mcu. Wybralismy większość wyprawki, wpłacilismy zaliczkę, przez ten czas jak mi sie cos przypomniało, czy "odwidziało" mogłam zmieniać, zamieniać, rezygnować. Do 8 miesiąca całe zamówienie leżało w magazynie i czekało na odbiór. Sklep dawał taką mozliwosć właśnie ze wzgledu na przesądnych rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagość
Jestem w 7 mies mysle ze to nie za wcześnie:) a wy jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek w 4 miesiącu ciąży. Wtedy akurat miałam większy zastrzyk gotówki a i wózek fajny sie trafił w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w 8 tyg. Z allegro używany fajna okazja była. Juz niedługo go będę używać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 30 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży upatrzyłam przed, a kupiony był po porodzie jak leżałam w szpitalu (mąż z teściową kupili). Teraz rodzę drugi raz i wyjmiemy tamten z garażu i damy do czyszczenia, bo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy wózek 4 tyg przed terminem porodu,wybrany był znacznie wcześniej,około 4 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był chyba 7 miesiąc ciąży. Wybrałam EeasyGo Virage Ecco i póki co używam go już 8 miesięcy i jestem zadowolona. Gondola jest okej, ale spacerówka to mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×