Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

lucy-na basen to lazimy regularnie:) chociaz ostatnio mielismy problem:d bo mielismy zmule na maxa i odpuscilismy;) A mielismy dachowanie ja latalam po calym samochodzie bo spalam z tylu i mam obity ktregoslup, zawroty glowy miewam i na basenie panie doktor mi kazala plywac grzbietowo;) Musze isc na maxaze jakies..nie moge dlugo stac bo mnei bola plecy masakra. Z powodu tego wypadku tez meza nie wysylam na badania bo ma tablety ktore moga zaburzyc wyniki badan. Tzn te tablety moga oslabic jego plemniory teraz wiec nie chce go martwic dodatkowo. Poza tym tak sobie pomyslalam ze moze bym przestala tak myslec o tym czy moze uda mi sie zajsc w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala, no to niezbepieczne przygody mieliscie. dobzre ze wyszliscie z tego z zyciem w takim razie pytam o kregoslup bo mnie pogielo 3 tyg. temu, ale juz zaczelam rehabilitacje. tyle ze ja szyja ...wspolczuje ci, bo wiem kurna co to za bol. i poelcam nie czekac bo samo nie przejdzie a co do ciazy ... latwo powiedziec ciezko zrobic :) to mowie Ci ja z prawie rocznym doswiadczeniem ale podobno pozytywne podejscie to podstawa , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to ja z teorii tez jestem obeznana co do ciazy;) jestem bardzo cierpliwa...tylko musze teraz isc do gina zeby mi z tym pieprzonym pcosem pomogl bo chyba nie mam co liczyc na owulke w tym cyklu. A rehabilitacje? no musze podzwonic przejsc sie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala dziękuję za taki test co trzeba 30 zł wybulić za sms'a, myslę, że ludzka głupota nie zna granic i pewnie przerażone małolaty łapia sie na to A poza tym dzieńdoberek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachony:) no to ładne przypadki tralalo miałaś :( Lucy właśnie jak tam szyja? Co do owu to ja mam wrażenie, że właśnie wcz lub dziś była. Ale temp nei mierzę ostatnio bo mi się nie chce. Nic mi się nie chce. Mój m mi zapodał reprymendę, że zbyt negatywna jestem i ciągle wymyślam sobie problemy :( Może racja. Ale za godzinę minie połowa tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, cwicze i jest lepiej. do bogini jeszcze mi co nieco brakuje, hłe, hłe, ale juz ruszam sie praktycznie cala. A Ty dzis w Krk? i tak, zdecyzowanie to dobra wiadomosc, ze za 45 min mija polowa tygodnia :D i polowa dnia roboty za ktora za chiny ludowe mi sie nie chce zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj ale już jestem z powrotem na mojej syberii intelektualnej :P to super, że już nie boli i rehabilitacja pomaga:) Choć ja tam mam swoją teorię, że to pewnie nie tyle rehabilitacja co masaże ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo masaze tez musze uskutecznic:) u mnie za 10 minut minie tez polowa dnia:D hehe:D ale fajnie:d zeby tak czas zapieprzal...a w weekend sobie idziemy na horro festwal :D prolaktyna mi chyba wybuchnie wowczas:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle naciągają z tymi testami:) ja znalazłam taki, że Ci mówią kiedy umrzesz:) i tez trzeba wpłacić:) no ale jak ludzie głupi i naiwni to trudno... Daisy ja też wytarmoszona:) lady szkoda, że znam Cię krótko to bym Ci powiedziała, jaka będzie płeć bo jak na razie w przepowiadaniu płci mam skuteczność 100%:) zapytaj lulu jakby co:) 4mala po duphastonie chyba się nie tyje i ja tym razem nie utyłam po Clo:) tzn jeszcze nie przytyłam.... o rany z tymi teściowymi... trzymam kciuki... moja mama jak ostatnio powiedziała, że chce pogadać to mi wyskoczyła, że uzbierała na in vitro dla mnie... oczywiście przy całej rodzinie, więc aż mi póła opadła do ziemi... tralala ja mam grzywkę, tzn pozostałości i jakaś masakra, mam wlosy podatne do kręcenia i odstawania w inne strony niż chcę, i ta grzywka wiecznie jakaś taka niewydarzona i jeszcze szybko robi się tłusta a reszta włosów sucha... Madzix, fakt, w ciąży niemożna się odchudzać:) dlatego ja tyle przytyłam:) basen jest fajny ale łatwo coś złapać... więc jak któraś ma podejrzenia, że jest w ciąży (czytaj wszystkie) to powinna se dać na looz, chociaż mój gin uważa, że dopóki się mieści babka w srtój to tak długo powinna chodzić na basen:) tralala, a jakie to zmartwienie wysłać faceta na badanie??? dwa powody dla których jest to dobre: po pierwsze jak wyjdą dobre to będziecie szczęśliwi, że nie potrzebnie się w niewiedzy nie trzymaliście... po drugie jak wyjdą złe to też dobrze, że z tym nie zwlekaliście i możecie zacząć szybsze leczenie:) a faceta leczy się dłużej niż kobietę... jeśli te leki mu szkodzą to lekarz będzie mógł mu zmienić... dobra spadam na szczaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, rozlozylas mnie na łopaty tekstem --> "basen jest fajny ale łatwo coś złapać... więc jak któraś ma podejrzenia, że jest w ciąży (czytaj wszystkie) " dalej leze i rechotam niczym kermit w spodnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina ja Ci bez płacenia powiem, że my wszystkie na godzinę przed @ możemy się testować i wszystkie będą na mur beton w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy cieszę się, że Cię rozbawiłam:) człowiek życiowe prawdy sprzedaje a inni się z tego cieszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mówiłam wam o tym moim lekarzu co to nie wiem kiedy mówi serio a kiedy jaja sobie robi... to mi się przypomniało zdarzenie po operacji... pytam się go po tej laparotomii czy już mogę się starać... a on do mnie: teraz??? (rozejrzał się po gabinecie a byliśmy tylko ja i on) a z kim?? i weź bądź człowieku poważny, w dodatku bez gaci na środku gabinetu ginekologicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika jesli chodzi o wlosy to mamy chyba podpbny problem:d dlatego mam dlugie bo krotkich za cholere nie moge ulozyc a juz jak sie krotkie zakreca to wygladam jak jakis niewykrecony mop. jesli chodzi o badania meza to on jak najbardziej zrobi dla mnei te badania ale na razie bierze tabletki przepisane przez neurologa ktore moga zaburzac funkcje jakies tam, i niektorych rzeczy nie moze lykac np l-karnityny, bo jest po krwotoku wewnetrzynm po tym wypadku i musieli go wybebeszyc wiec na razie jest na diecie lekkostrawnej coby nie obciazac jelit:) wiec nie bede go tergac na badania. Przynajmniej dopoki nie pogadam z moim ginem i nie zapytam czy te lekarstwa maja znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah kazika ja tak wparowalam do moejgo gina ulubionego raz:D po dosc dlugim czasie nie odwiedzania go:D Mowie "Panie doktorze musze sie Panu do czegos przyznac. Zdradzialm Pana z Sanitasem" na co on ze stoickim spokojem : "Z całym?":D myslalam ze umre ze smiechy na tej lezance:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ja do mojego mówię, że chcę zrobić badania na wrogość śluzu, a ten do mnie: jak brała pani do buzi to wtedy ma to sens.... i weź bądź mądra... widzę, że ten Twój to brat bliźniak mojego:) mój gin to nie jest w ogóle typ żartownisia, zawsze poważny i jak coś mówi idiotycznego to pełna powaga.... kiedyś miałam usg a na kolanie wielki krwiak, dzień wcześniej spadło mi wiaderko z farbą... i ja głupia zaczęłam się tłumaczyć, a ten do mnie, że go nie obchodzi co ja tam robię albo lubię, jedni lubią spokojnie innych kręci bicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz wyskoczyłam, że chciałabym mieć zrobione badania hormonalne, a on, że nie muszę bo mam typowe cechy prawdziwej kobiety, a ja że nie prawda:)... on duże oczy zrobił, a ja że mam męskie cechy charakteru:) czasami odnoszę wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny..a ja bym nie poszła do ginekologa- chłopa. I tak jest mi głupio przy kobiecinie się rozkraczać, a już przed facetem bym nie mogła. Źle mi jak chodzę na USG piersi i muszę je komuś pokazywać. Ja tak nie lubie. Fakt- w lato mam dekolt do kolan ale rozbierać się przed obcymi chłopami nie lubię..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) rozbawiłyście mnie :) kaziko, super miodzio, prawda? ja to wczoraj z pełnym poświęceniem więc jakby mniej super (w sensie dojazdu) ale i tak ok. co do grzywki ja Wam nie mówiłam ale opitolilam sobie z15cm włosów bo już szmaty wisiały i grzywkę też jebudut na prosto i teraz się pałuję rano z prostownicą jak każdy sterczy w swoją stronę. Ale jakby to Wasi ginowie powiedzieli: z kimś trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy takich luzakow spotykacie ?? mnie tez rozbawilyscie :) Katrina, a czemu nie chcesz do chlopa? ja z doswiadczen (a mam wiele w tym zakresie) smiem twierdzic ze wole ginow od ginkolozek. sa delikatniejsi w badaniu, maja wiecej cierpliwosci i sa zwyczajnie milsi dla pacjentek niz baby. kobieta to wepchnie po lapy do srodka i jeszcze pogmyra, a potem jak sie skrzywisz to powie ze "jak boli to sie kochana przekonasz przy porodzie, wiec nie narzekac mi tu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lucy co do bab ginów to się zgadzam, że baba mniej wrażliwa:) troszkę się poszwendałam po tych ginekologach i raczej nie lubię generalizować ale, na tyle bab co byłam jedna była miła, o reszcie nie powiedziałabym nawet, że były nie miłe, były wredne... natomiast jeśli chodzi o mężczyzn, to jeden jakiś średnio miły mi się trafił... i mnie przekonują fakty:) dlatego teraz wybieram facetów:) i jeszcze jedno, nie zdarzyło mi się, żeby ginekolog miał zimny sprzęt podczas badania, i zawsze jeszcze przepraszają jak wzdychnę sobie, a kobiety zawsze zimne wkładają i jeszcze komentują... na studiach jedna na mnie nakrzyczała, że nie chciałam się rozluźnić a już mi prawie pół ręki do środka włożyła i rzuciła mi tekst, że jak się z chłopakami kocham to ciekawe czy też tak jęczę... czaicie jaka suka??? każdą dziewczynę traktowała jak dziwkę, koleżankę pogoniła jak chciała receptę na tabsy anty bo jej się skończyły, powiedziała, że jej sumienie nie pozwala, żeby jej przepisać żeby mogła grzeszyć:) no taką na studiach mieliśmy, była jedna i nigdy kolejki do niej nie było) Daisy miodzio miodzio:) i o grzywce nic mi nie mów bo jestem na etapie opaski, wbijam w to, ale teraz jest najgorsza długość:) katarina idź raz do faceta to więcej do kobiety nie pójdziesz:) uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski widzę że tu temat też kwitnie, poczytałam zaległości i stwierdzam że muszę działać na dwa fronty bo tu też se fajnie gadacie :) po pierwsze witam tralalę, bo nie miałam jeszcze okazji :) popieram zdanie dziewczyn chwalących męskie dłonie badające żeńskie narządy. Mój ost gin jest raczej gburem ale jak coś powiem głupiego to nawet 2 razy widziała coś na styl uśmiechu... jakby się chłop bał uśmiechać :) Wcześniej byłam u jednej i ostatnie baby- dziękuję bardzo, miałam jakieś zapalenie, chciałam szybko coś dowcipnie a ona nie dość że niedelikatna to syczałą, warczała, fukała nie wiem co jeszcze.... co do włosów- mam proste jak drut i o lokach utrzymujących się ponad 10min mogę pomarzyć. Jestem na etapie zapuszczania więc będę kiedyś piękna, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salana a witam witam koleżankę na starym ale jarym topicu:) ja włosy ja też mam jak drut ale połamany i każdy w innym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołączam do twierdzenia że facet delikatniejszy...mój gin ma chyba z 60 lat jest ordynatorem , jest bardzo delikatny i tak nawet w rozmowie bardzo kulturny, wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie i nie mam oporów żeby mu cokolwiek powiedzieć...a na do widzenia całuje wszystkie pacjentki w rękę! na początku to był dla mnie szok. ale w końcu po tych naszych wyczerpujących rozmowach na tak osobiste tematy... hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×