Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

deskorolka a kto powiedział, że kafe ma służyć tylko do chamskich komentarzy, wnikania, dyskusji itp. każdy inteligentny człowiek - zwłaszcza kobieta- wie , że czasem trzeba się wylać - i to wcale - nie wyć do 4 ścian w pamiętniku czy na blogu- ale właśnie pisząc to ze świadomością, że czytają to ludzie- może to koszmarna samotność nami powoduje w takim momencie ja się całkowicie zgadzam z wieloma teoriami tu przytoczonymi- ale wcale nie jest to miejsce na ich wieczne powtarzanie w imię czegoś tam czasem po ludzku można zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałałała
Ike Całkowicie się z Tobą zgadzam. A do całej "KRWIOŻERCZEJ RESZTY" : Można wyrażać swoje zdanie na jakiś tam temat, ale trzeba wiedzieć jak to uczynić, by przy okazji kogoś nie urazić, nie zranić. Chyba jesteście w stanie nieco delikatniejszej formie wyrażać swe opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Ja swoje opinie wyrażam dokładnie w takiej formie na jaką mam ochotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trtr ---> kolejny koń :O Oczywiście, że można mieć prośbę autorki głęboko w dupie i wyrażać swoją opinię nt. o którym zielonego pojęcia nie mamy, prawda? Ale można to zrobić w sposób nieco bardziej kulturalny mając na względzie kobietę w zagrożonej ciąży, czyż nie? Czy może dla was to zbyt trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałałała "Chyba jesteście w stanie nieco delikatniejszej formie wyrażać swe opinie??? " To się nazywa kultura i jest to coś czego brakuje wielu osobom z tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałałała
Obawiam się , że tych "OSOBNIKÓW" na to nie stać :o Mają w dupie wszystko i wszystkich :-o :O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałałała
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike (oczywiscie odpadłam bo gdzieś sobie na kafe poszłam )Mi tylko o jedno chodziło żeby nikt nie dał się wpędzić w poczucie winy ,przeez autorkę . Bo niby to wy jesteście przyczyną jej prpblemów .Jakby wszyscy głaskali i mówili pięknie piszesz to .........wszystko byłoby porządku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deskorolka- ja wcześniej zaznaczyłam , że nie chodzi o przyczyny problemów czy tragedii czy czegoś tam jeszcze to jest samotna osoba- samotna zraniona osoba w zaawansowanej zagrożonej ciąży- i nie ważne czy jakakolwiek krytyka nie na miejscu ma na nią wpływ- pewne rzeczy po ludzku się szanuje z drugiej strony- kurcze chce kochać tego swojego marwaska- a niech go kocha- chce wspominać a niech wspomina to jej świat i jej życie wasze prześmiewki nic tu nie zmienią więc nie wiem w imię czego to robicie najłatwiejsza zawsze jest krytyka ;) kto oglądał ratatuj(czy jak to się pisze) o tym wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum nauczyłam sie jednego: to jest net, cokolwiek powiesz, odpoiwadasz za to i musisz przyjąć zasady tu panujace. Swego czasu, w bardzo dla mnie złym momencie wytarto tutaj mna podłogę. Wykorzystano pewien fakt o którym napisałam przeciw mnie. Mea culpa. To nauczyło mnie pisania tylko tego co chce i jesli bede atakowana.. mam to gdzieś. Życie jest okrutne bo świat jest okrutny. I trzeba ponosic konsekwencje swoich czynów. Decydując sie na napisanie topiku Gniazdo musiała brac pod uwage niechetne komentarze. Wypowiadałam się.. broniłam, mówiłam o psychologu.. blablabla. Potem przestałam Dlaczego sie wypowiadam? Bo to wszystko sie nie trzyma kupy. Trzeba być.. hm.. idiotka żeby trwać nadal w tym wszystkim. Im dalej.. pojawiały się dziwne fakty, o dziewczynie pobitej.. Mnie to nie pasuje. Sorry. Nie znam się, nie jestem lekarzem. Ale jesli ktos jest poprosze o wytłumaczenie dlaczego tylko krew ojca moze być? Krew to krew.. to nie szpik kostny który wymaga zgodności 6/6 czy tez watroba albo coś... Co takiego zawiera krew ojca ze tylko ona może byc, a reszta to namiastka? I teraz zaraz po ujawnieniu pewnych faktów dramatyczny post Gniazda... Ech. Telenowela. Tak, jestem bezduszna, okrutna i zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry a nawet jak ona piepszy farmazony- bo czuje potrzebę- to czemu by jej na to nie pozwolić? zawadza komuś? ktos kto jej nie otworzy oczu będzie czuł się nie spełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytowa, Gniazdo pisała dlaczego krew ojca jest w tym przypadku konieczna. Historia o dziewczynie pobitej też już była wyjaśniona :) Wystarczy trochę poczytać. I nie zapomnieć, że całej prawdy i tak nie znamy i nie do nas należy osąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Nefry, włacha! jak to z tą krwią, bo mnie to nurtuje, tak z czystej ciekawości, dlaczego TYLKO krew ojca? a jeśli ojciec ma inna grupę krwi? z tego, co mi wiadomo, w przypadku jakichkolwiek spraw hematologicznych, to wcale nie krew czy tam szpik rodziców jest najbardziej zgodny, ale rodzeństwa... hmmm ... ktoś może się w tym orientuje? no i faktycznie, Gniazdo dramatycznie i melodramatycznie porzuciła nas, rozsiewając jeszcze garści parę poczucia winy, w momencie, kiedy na jaw wyszły jakieś wałki związane z Marwaskiem ... hmmmm ale co ja tam wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet rozumiem wyrażenie swojej opinii raz ale pierdolenie o tym za przeproszeniem przez parę stron topiku co pięknie uczynił komiczne i krytykantka - jest dla mnie bardziej chore niż same posty autorki są ludzie pokroju retro- godni przeciwnicy do dyskusji gniazdo ze swoją jakby nie było nadwrażliwością rzeczywiście w tym momencie stała się ofiarą nie każdy jest poukładany, silny i pyskaty i nie każdy stąpa twardo po ziemi i nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike.. jestem uchlana:P:P:P I powiem coś. Pod wpływem ostatnich przeżyc.... czytaj mozliwość bycia /zycia na wózku... otworzyla mi z lekka oczy. I te wszystkie problemy.. wydały mi sie.. głupie? Idiotyczne? Ok, nie jestem obiektywna.. ale kto jest? Niech sobie pieprzy, ale niechbierze poprawke na to że nie kazdy jest taki słodko empatyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- rozumiem cię- ale tez ci nie empatyczni mogą znaleźć sobie inne źródła dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- a musi trafiać ???;) pewnie lekarze stwierdzili , że przydałaby się krew ojca- ona się tego uczepiła bo która zakochana kobieta tego by nie zrobiła? w takich sytuacjach wiele rzeczy się wyolbrzymia- ma prawo??- ma a nam nic do tego nie wiem widać ja jestem z tych mniej idealnych naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ale pie**olenie o tym za przeproszeniem przez parę stron topiku co pięknie uczynił komiczne i krytykantka - jest dla mnie bardziej chore niż same posty autorki wow,Ike w końcu zauważyła że komiczne jest chory;) nie wiedziałam ze dożyję takich czasów na kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie- komicznego lubię za wiele wypowiedzi go szanuję z wieloma poglądami z nim się zgadzam nie mam niestety tak- że jeśli kogoś darzę sympatią to w każdym calu muszę się z nim zgadzać - nie jestem czyimś cieniem- mam własny rozum w tym wypadku uważam , że przegiął nigdzie nie napisałam, że jest popierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyyyyy
:) to przynajmniej jest polemika , a nie szydercze rzygowiny reszty do szyderstwa jest nowy topik o Marwasku-debilu a szargać kobietę w ciąży , po co ? Ike 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ja?:D lewka nie drażnić? ale ja lubię kiciusie,te większe też:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
wspominanie o piwie (którego akurat nie mam) w mojej obecności zakrawa ja sadyzm jakiś😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×