Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

nefry- nie zalamuj się moja teściowa ma gruźlicę kosci- nie powinna chodzić od 15 lat- a chodzi i ma się dobrze;) jeszcze wyroku nie masz- czytaj zakupionego wózka w domu a co do reszty- fakt jest temat marwaskowy gdzie każdy do woli w szale uniesień może spokojnie stawiać tezy jakie mu się żywnie podobają wcale nie trzeba dla poprawy swojego humoru robić tego tutaj krytykantkę rozumiem- komik jest chyba jedyną osobą, która nie uważa jej za skrajna idiotkę komicznego w tym wypadku nie rozumiem i nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- tylko nie jeździj po pijaku;) ps też sączę gingersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyyy, ja tam nie wiem, czy szarganie. Cokolwiek wnerwiające jest twierdzenie, że każdy, kogo śmieszy/irytuje słodkopierdzący styl Gniazda na pewno ma życie lekkie, łatwe, przyjemne, nie doświadczył zdarzeń traumatycznych, nic nie zagraża jego/jej zdrowiu, a tym bardziej życiu i w ogóle "się nie zna". Wyrażanie się w sposób wielce poetycki i górnolotny nie jest jedynym przejawem wrażliwości. A wyrażanie się w sposób twardy i dosadny nie jest absolutnie przejawem braku tejże. Kiedy widzę, że ktoś pcha łapę pod piłę łańcuchową zachwycając się jak to przecudnie lśni tarcza w promieniach zachodzącego słońca, zaś krople wody na niej mienią się niczem najdrogocenniejsze kamienie, nie przytakuję, nie stoję patrząc w zachwycie na grę barw, które wzbogacą się za moment o purpurę, ale wrzeszczę "co ty kurwa robisz debilu!!" i daję w łeb. Tylko ponoć ja gupia jezde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam znowu . To nie jest tak Rozumiem jest w trudnej sytuacji marwaskowa / Rozumiem jest gronoa osób ,kóre głaskają ,pocieszają .mowią co cie nie zabije to cie wzmocni . Jest też inna opcja dziewczyn Jeżeli masz liczyć na kogoś licz na siebie , I to one podają rozwiązania . Empatia nie polega na głaskaniu ,wirtualnym przytulaniu ,kwiatkach i buziakach . Empatia polega na współczuciu i szukaniu dróg rozwiązania Nie przytulaj jej ,znajdż najbiższą Opieke spółeczną i zasiłek . Takie dobre słodkie tulące .Chcesz być pomocna jedna z drugą dupe rusz !!11111!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam auta:D:D:D Wiem, i dlatego pije z radości:P:P:P Bosz... jestem głupia chyba... ale jezuuu... cieszę się jak jak idiotka:P Nadal 2 piwa mam:D Komik się wyzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - ja ja też mówię raz- dwa- no kurwa nie 1000 przecież widać żywcem , że tu nie chodzi o ratowanie gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deskorolka a te wszelkie prześmiewki nad prześmiewkami to takie pomocne są.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
sklepy całodobowe:P niektórzy mają daleko do sklepu:P i w ogóle pod górkę:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech h i dobrze ci tak :P żeby ike za słodka się nie zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- u nas piwko, papieroski czy kaszki i pieluchy z nocnych taksówki dowożą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ja mam 4 km do najbliższego:P cholerka niektórzy mieszkają na pieprzonym przedmieściu:P kurwa,jak ja mam wszędzie daleko:P niech mnie ktoś przytuli:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech h na pieszczotę trzeba sobie zasłużyć :P ja mam nocny pod nosem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
jakie zasłużyć? a gdzie twoja empatia?:P:D poczuj to co ja-kobieta z przedmieścia,targana ogromną ochotą wypicia piwa(to chyba trochę nie po polsku)-i ma 4 km do monopolowego?:P czujesz to?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Ja mam nocny teraz tez pod nosem:D Ale problemy z piwem... w dzień trza kupić! Przewidującym byc!:P Dobrze że ja nie mam kaca!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zraz empatia przecież przez pare stron teraz nie uświadamiam ci alkoholizmu!!! czyli- jako kobieta cię rozumiem więcej nie oczekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ale ja mam dziś roszczeniową postawę:P chcę empatii:P:D (nikogo nie ma na gg,głupawkę przenoszę na forum:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnego współczucia :classic_cool: Jazda po piwo:D:D Jesuu wracam do House'a.. te jego oczka. mrraaauu:P Jestem zakochana :classic_cool: :D:D PS A co najsmieszniejsze znam H. Laurie w realu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę spać a autorce mimo wszystko życzę by jakoś się wszystko poukładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
tak to jest jak ktoś ma poważny problem i oczekuje wsparcia na kafe😭 jesteście zue:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ja też spadam,kafe nie jest gotowe na moja głupawkę:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie długo jeszcze nie będzie dobrej nocy pomarańczo ;) ciesz się kac cię mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka prawdziwa i jej problemy też .(Nie można w założeni mówić że to fikcja jest z autopsji ja jestem rzadko ale prawdziwa ) Tak normalnie każdy rozumie ma problemy . Facet ją zostawił .chore w łonie dziscko .tak .Współczujecie ,martwicie się .Milczenie .Potem normalny brak romantyzmu .I to nie do sprawcy zamieszania całego .Bo on nadal wspaniały . Zal mi dziewczyny .Tak samo jak mi żal ex konta nex.( uprzedzając ataki tak jestem albo i nie Ex ) A zycie jest taki krótkie .Radzić sobie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
Przeczytajcie to kretyni raz jeszcze: 17:47 gniazdo1 (orlegniazdo1@wp.pl) chcialam sie tu tylko w jakis sposob pozbyc moich mysli, ktore duszone w srodku jeszcze bardziej mnie zabijaly. Nie bylo na to miejsca w realnym zyciu, rodzina i znajomi maja swoje problemy. Moje im dodatkowo nie sa potrzebne. Zreszta wiekszosc z nich gdy ja jestem w potrzebnie chociazby mentalnej , odsunela sie. Nie potrafiliscie uszanowac mojego bolu i staran o moja walke o dziecko. Dzis dowiedzialam sie , ze sznas nie mamy na przetrwanie. Wszystko stracilo dla mnie sens. A Wy osiagneliscie to co chcieliscie - dobic i zakopac. Cieszcie sie, pomogliscie podjac mi decyzje...ostateczna... Nie ma miejsca dla mnie niedoskonalej wsrod "idealnych'' A nie chcialam nic wiecej oprocz wylania tu swych mysli anonimowo. Zadnych porad ani pomocy. Zycze Wam zatrzymania sie i spojrzenia w glab siebie zanim bedzie za pozno... teraz juz mozecie pisac wszystko co Wam Wasze szydercze umysly nawina do napisania. Juz nic mnie za moment nie dotknie.... Kiedys zrozumiesz, że... Myśleć to co prawdziwe, Czuć to co piękne I kochać co dobre ... W tym cel rozumnego życia. SŁOŃCE ...TY WIESZ... A teraz każdy z rzucających tu sławami jak kamieniami w tę ciężarną kobietę niech przeczyta tylko to: Zreszta wiekszosc z nich gdy ja jestem w potrzebnie chociazby mentalnej , odsunela sie. Cieszcie sie, pomogliscie podjac mi decyzje...ostateczna... Nie ma miejsca dla mnie niedoskonalej wsrod "idealnych'' teraz juz mozecie pisac wszystko co Wam Wasze szydercze umysly nawina do napisania. Juz nic mnie za moment nie dotknie.... I modli się, aby to nie jego słowa doprowadziły ją do takiego stanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I modli się, aby to nie jego słowa doprowadziły ją do takiego stanu " tylko wyjątkowo infantylna i pozbawiona logiki jednostka podejmuje decyzje pod wpływem słów osób, których nie zna nawet z imienia, o których nie wie nic, poza tym, co być może wyczytała gdzieś na forum i którym podaje jedynie szczątkowe informacje na swój temat. Gniazdo MIAŁA możliwość uzyskania pomocy, ale NIE CHCIAŁA jej. mogła pisać na maile, mogła. ludzie jej to proponowali. mogła zrobić wiele rzeczy, zamiast tego zarzucała forum FORUM, nie bloga (blogi są OTWARTE, więc ludzie czytaliby jej wypociny, jeśli o to jej chodziło, ale można ZABLOKOWAĆ komentarz, jeśli sobie ich nie życzyła), a więc zarzucała forum wynurzeniami rodem z dziewiętnastowiecznych romansów. jak stwierdził Komiczne, autorka nie jest osobą pozbawioną INTELIGENCJI, a więc MUSIAŁA zdawać sobie sprawę z tego, czym jest forum, tym bardzie, że, jak się okazało, nie jest to jej pierwsze forum, więc mechanizmy zna. więc proszę, bez takich łzawych tekstów, że MY doprowadziliśmy ją do takiego stanu. zrobił to jej organizm i jej świadomość. ewentualnie ludzie, którzy powinni być przy niej, a nie byli. ale na pewno nie MY. ja się do odpowiedzialności nie poczuwam.co więcej, uważam ten wpis Gniazda za wyjątkowo niską zagrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostradamus przewidzial
Nie-ja , autorka chyba nie prosila o ocene a tym bardziej o dolowanie i nie pisz juz, ze piszac na forum, musiala sie z tym liczyc nie musiala napisala na Uczuciowym, gdzie jeszcze wzglednie tolerancyjni i taktowni ludzie pisza nie musialas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc, jako osoba INTELIGENTNA na pewno liczyła się z tym, że jej wypowiedzi będą komentowane, przestańcie z niej robić osobę niepełnosprawną umysłowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×