Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

Gość paloola hmmmm
i inni nieskazitelni i idealni , życzę wam miłego wieczoru już komuś dokopaliscie , na dziś spokój , wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, weź Ty już sobie daj siana, OK daj mi jeden cytat gdzie ja gokopałam Gniazdo? zwyczajnie jest historia, wiele osób o tym pisze na forum to się zainbteresowałam a Ty zacznij od siebie i przestań mnie w kółko pouczać, po raz n-ty proszę żebyś zajęła się łaskawie sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaola hmmmm
18:11 polaola Marwasek jest 10 lat modszy od Gniazda?? no to powoli wszystko się składa w logiczną całość Time flies - nie czeka na nikogo ... jakie to intyrygujące i inteligentne zainteresowanie losem człowieka nie jestem zielona i mam was wszystkich idealnych dość miłych snów dzisiejszej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, dobrze wiesz, ze jesteś zielona, jest jeden szczegół który od razu Cie zdradza, ale zachowam dla siebie w celach dalszego rozpoznawania Twoich przesączonych frustracją postów :D a cytat faktycznie strasznie obraźliwy, ja pierdykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi- mimo , że w zasadzie niewiele wiem o całej historii i niewiele się wypowiadałam zrobiło się jednak wstyd macie racje niektóre pomarańcze nie wszyscy jesteśmy idealni popełniamy błędy i cokolwiek dziewczyna pisze- jakkolwiek dziś myśli ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz widze ze juz
to forumowicze sa winni tragedii gniazda :D a nie marwasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaola hmmmm
nie pisałam że kogoś obraziłaś , więc nie pierdykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmijmy
się wreszcie sobą , swoimi sprawami :) każdy ma prawo tu być , przecież ona też chce mówić to co myśli dlaczego ona nie może? odpowiedzcie albo lepiej nie skończmy to cokolwiek jest prawdą lub fałszem to niedorzeczne te sądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ależ nikt jej prawa nie odbierał. Tylko, jak zawsze, pisanie na forum implikuje narażanie się na komentarze, także nieprzychylne. A nie uważam, żeby komentarze skierowane do Gniazda były jakieś szczególnie raniące. Były, owszem, prześmiewcze, ale nie szalejmy, że mogły się one stać przyczyną jakiejś tragedii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona kolejna instrukcja pod moim adresem daj już spokój, naprawdę to wszystko na nic, również kłamstwa, ani naciagana krytyka, ani podszywy itd ... pogódź się z tym, ze NIC to nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"się wreszcie sobą , swoimi sprawami \" to po co tu sie wypowiadasz? zajmij sie swoimi sprawami... po co nas osądzasz? skoro Cie to mierzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- ja -tu nie chodzi o jakieś tragedie przez moment po prostu poczułam się obrzydliwie jestem kobietą posiadającą dziecko z pierwszego małżeństwa kobietą , która narobiła różnych głupot w życiu chyba nigdy nie pisałam o gniazdo ale nie powinno mnie nawet być na tym temacie jakim prawem mam oceniać jej zachowanie nawet jeśli były to tylko prześmiewki z Marwaska ot taka moja refleksja żyjmy i dajmy żyć innym- po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żyjmy i dajmy żyć innym- po swojemu" ike - nie my wlamujemy sie na skrzynke gniazda i czytamy jej prywatne sprawy, tyko ona krzyczy o tym na forum netowym.... skrajna glupota, infantylizm po prostu zmuszaja do komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne nie wnikam niech każdy robi to co dyktuje mu sumienie ja na siłę świata zbawiać nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, na tym polega specyfika forum! Wypowiadamy się na temat osób i sytuacji, o których mamy wyrywkowe i szczątkowe informacje. Czasem te opinie są trafne, a czasem nie. Osoba pisząca na forum musi sobie z tego zdawać sprawę. Jeśli Gniazdo chciałaby pisać dla samego pisania, mogła pisać w laptpoie i zapisywać na dysku. Ewentualnie pisać bloga, jeśli już chciała się dzielić. Żeby nie było komentarzy, wystarczy w blogu zablokować tę funkcję. Takie działanie byłoby bardziej logiczne. A ona wybrała forum... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
skrajna glupota, infantylizm po prostu zmuszaja do komentarzy tak , mam ochotę na komentarz , tym razem zmuszona czytaj j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, Zielona ma prawdopodobnie poważny problem natury psychicznej, a historia jest dłuższa i jak juz to poktrótce ja streszczę wiesz gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - ja tak jak mówię każdy ma swoje sumienie nie będę kopać leżącego w imię jej "oświecenia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będę kopać leżącego w imię jej "oświecenia" " ike - ona sama sie kopie my to tylko komentujemy a co do tej zielonej polcia - poznalem juz jej charakterystyczny styl - brak elementarnej wiedzy o technicy wpisywania znakow interpunkcyjnych w maszynopisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
studencik (o wiek mi chodzi,nie wiem czy jest studentem) wpadł z kobieta po trzydziestce-myślę że 90% facetów w tej sytuacji zwiało by do Anglii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne może masz rację ja tam koniecznie komentować wszystkiego nie muszę:) czasem nie warto- czasem nie wypada- czasem lepiej pomilczeć i zostawić kogoś w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pryzmat jego wieku wszystko jest jasne... chlopak sobie chcial poruchać, taka trzydziecha to dla wielu w tym wieku niezla gratka... podbajerowal ją, nawet nie oszukiwal specjalnie - mowil ze na nic nie moze liczyc... a biorac pod uwage to jak gniazdo sie zachowuje, jak mu pewnie przytruwala romantycznimi bełoktliwymi frazami i bajkami z moralem, to gosc sie zwinął... jesli mam byc szczery to bym sie zdziwil jakby sie okazalo ze on wcale o tym dziecku i transfuzji nie wie, bo np gniazdo liczac na jego piekny umysl, informowala go o potrzebie pomocy w sposob metaforyczno-poetycko-metafizyczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistable
Chamstwo..!tak ja zaatakowac i dobic..ludzie ,ale z Was swinie!!dziewczyna walczy o zycie swojego dziecka,a dla was liczy sie tylko to,ze marwasek ma 23lata,a niech 18 ma!to ich sprawa..a ty ''komiczne'' jestes skonczonym palantem..sprawia ci przyjemnosc krzywdzenia innych ludzi???Gniazdo ,trzymaj sie,jestem z Toba!nie poddawaj sie...kasuje to forum,bo zajela je banda idiotow!Gniazdo jestes wspaniala kobieta..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no krytykantko i komiczne- niezłą ucztę sobie tu urządziliście- skończyłam czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wtącałam sie w dyskusje marwaskowe .No może raz podziekowałam za poprawienie humoru :) Ale zirytowało mnie obarczanie przez autorkę winą za takie czy inne życie,tylko kafeteriuszy .Właściwie zwłasza kafeteriuszy !!! Jeżeli nie chce rad ,nie chce komentarzy ,to niech bloga sobie założy na dowolnej stronie .I to zastrzeżonego . I przestancie mieć poczucie winy Jej wybór Kafę to nie głaskanie po głowie . Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×