Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha11

wiek 30+, waga 80+ ZAPRAZSAM

Polecane posty

hehhehe no właśnie drogie panie chciałbym przypomnieć,że topik miał byc o dietach a my tu o seksie smolimy-zepsute dziewuchy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia trzeba bylo wczesniej mowic ze ty dizsiaj sama to bysmy sobie z malaft pogadauchu=y teraz urządzały z jednego kompa:d mojego lub twojego:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze czasami poczuc, ze mimo ze okragle ksztalty to wciaz podniecajace, pomyslowe, odwazne, dzielne , romantyczne, zabawne i dwogole zajebiste laski z nas :) grunt to sie nie poddawac opiniiom " chorych zakompleksionych doktorkom " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia, no rzeczywisacie malenka ale cos ci sie kielbasi, ja daleko od Was ( a szkoda, bo jeszcze bym sie napila w dobrym towarzystwie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo inteligentna... głupia laska nie potrafiłaby tak dobrze wykreować swojego wizerunku... nie wpadłaby na to,że taki właśnie sposób bycia wyjdzie jej na korzyśc-to najlepszy dowód tego że mądra z niej bestia!!! ale w ogóle co my od tej biednej dziewuchy chcemy dajmy jej spokój bo bedzie miała czkawke... lepeiej powedz dlaczego ty jestes dodzia1??? ja ruda-marussia to oczywiste... ale dlaczego ty taki nick wybrałaś??? byłam pewna ze bedzies blondynką z różowymi pasemkami a ty co??? czarnulka::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dodiza pzowól że kwestie pisania z jednego komputera wyjasnie ci jutro bo dzis moze to byc juz dla nas zbyt skomplikowane:D w skrocie chodzilo mi o to,ze my moglysmy sie spotkac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to optymizm, humor i doza dekadencji :) ps, co ja pierdole ? :) hehhhee spac Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak naprawde mysle ze inteligentny facet w doborze partnerki nie kieruje sie jej wagą.... może się mylę,ale moim zdaniem są istotanijsze kwestie do rozpatrzenia podczas wiązania się z kimś... np.czy ma dobrze zrobione tipsy hahahahahhahahaahahhaha rany moja głupota aż mnie boli:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to ippn mniew teraz wywlecze z moja tajna ksiazka a swiatlo dienne :) a tak naprawde to facet to dziwne stworzenie i moze nas kochac grubiutkie, ale za zgrabna laska sie obejrzy, tak to juz bywa, bo to wzrokowce :) ale coz pamietajmy ze my w przyszlym roku nie tylko ze fajne i inteligentne to jeszce zgrabne bedziemy :) bykow pewnie narobilam, ale coz z tym, skoro i tak wszystkoe aaatkinsowe dzis jestesmy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia aja pic nie mam juz co a poza tym od 5 rano na nozkach sie slaniam, wiec teraz zaraz lulu ide ( butelka i 2 x sex mnie jednak zmeczyl ) Mily wieczor :) ale organizm chyba sie zmeczyl wiec pomalu bede sie zegnac i zyczyc Wam milutkich snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest malaft jest:d facet to dziwne stworzenie fakt, ale czy tak naprawde malaft ty nie ogladasz sie czasem za fajnymi facetami??? ja tak, ba nawet za fajna laska sie czasem obejrze... to chyba calkiem normalne dodzia moj tez poznal mnie przy wadze 60kg... te mini zwiewne sukieneczki, szpileczki hahahhaha a teraz dresiol bojówki i ukrywam co sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne malaft dzisiaj cie juz puscimy, ale pamietaj ze jak sie wyspisz to musiszzzzzzzzz wskoczyc na forum sie z nami przywitac:D buziolki na noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dodzia1 informuje ze sama czasem za fajna laska sie obejrze i nie dlatego,że jestem bi czy les... czasem spojrze bo jest ładna i robi mi sie milo a czasem patrze bo jest ładna a ja mam zły dziń i zazdroszcze jej i życze połamania tuch długich nóg :D hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ja mam zdjecie z mezczyzna ktorego kocham ( to ten ktory dzis mnie zobaczyl w rozowej sukieneczce ) z prze ok 7 lat gdzie mnie nosil na rekach bo wazylam 53 kg ( a kruszynka nie bylam w sumie bo biust sprawial wrazenie ze jestem okragla ) moze uda mi sie te zdjecie zeskanowac i Wam pokazac jak wygladalam 6-7 lat temu a jak dzis :P wtedy bylo czym sie pochwalic a dzis... szkoda gadac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ale oglądanie sie za ładnymi psami to juz zakrawa na zoofilie... sorry ale w takim momencie wykoczyłas z psiakiem,że sie jak to mówi moja kolezanka "posmarkałam ze śmiechu" hahhahahahahahhahahaha a tak w ogóle to dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nie szkoda gadac, tylko sie sexi ubrac i tez mnie ponosil na rekach :) hehhehee chociaz z wysilkiem :) ale takim przyjemnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro napisze, a na nk nie mam zdjec swoich bo mi wstyd :) ale zato pokaze Wam osoby ktore duzo dla mnie znacza :0 ale to jutro bo dzis to padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ćwiczy miesnie!!! a co!!! jak chcesz malaft to podaj namiary na siebie do mnie na maila i cie znajde szybko na nk i sie zaprosimy wsyztskie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też troche negocjowałam.... najpierw wynegocjowałam,że w ogóle kupimy a później negocjowałam żeby się zgodził na takiego dużego:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenki jutro sie bedziemy poznawac a dzis to uciekam spac :) milo z Wami siedziec ale marzy mi sie porzadny dlugi sen :) ps. za zyczenia "milych snow i orgazmowych dziekuje " moja dopamina wciaz pod wrazeniem, wiec moze sie zysci ) :) nie wiem czy pisze juz po polsku czy po pijansku :) jak zwal tak zwal ale wielkie buziole dla Was :) i milej nocki i tez "mokrych" snow :) P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dodzia nagadaj jej!!! a co!!! niech sobie nie myśli!!! facet oszlała jak się "rozebrała" a ona sie wstydzi zdjecia na nk doadc-gupiaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×