Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Pamposzek ogółem ciężko sie wyluzowc jak ci na czymś bardzo zależy... Mnie wkurza jak ktoś mi daje dobre rady typu nie przejmuj sie, wyluzuj, po co sie stresujesz itp.... nie zawsze sie da. ja obecnie denerwuje sie egzaminem na prawo jazdy - zdaje we wtorem i mam ogromnego nerwa. I żadne wyluzuj nie pomaga... i myśli krążą wokół tego. Z czekaniem na ciąże było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamposzek
achaja82 Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ....3...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|....................|... ....-3...... Pamposzek....|....24.08........|.......24.08.....|.......9........ Chodzilo mi o tabelke z temperatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzek domyśliłam sie :) Zaczernij sobie nika bo masz (sympatyczny) fajny i jeszcze ci go ktos ukradnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamposzek
Ja przed rodzina raczej ukrywam ze sie staram. Chyba bym nie zniosla jakby sie mnie co chwile pytali czy sie udalo. Kilka kolezanek wie ale tez zaluje ze im powiedzialam. Te pytania mnie denerwuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w rodzinie nikomu nie powiedziałam, tylko mojej siostrze, no i właśnie zamęcza mnie pytaniami, czy się już udało. Kiedyś ja ochrzaniłam za to i powiedziałam, że jak się uda, to jej na pewno powiem. Przez chyba 2 miesiące był spokój a potem znów się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|....................|...................|. ............... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Ustawiłam nas według kolejności @ - łatwiej się połapać. Te które się jeszcze nie starają są na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wie siostra i jedna koleżanka. Chociaż czasami mnie aż korci żeby jeszcze komuś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem świetnym przykładem, że jak się bardzo stara, to nie wychodzi. Staraliśmy się przez 4 cykle, cały czas myslałam tylko o tym czy się udało, czytywałam forum kilka razy dziennie, szukałam pierwszych oznak ciąży, kupiłam testy owulacyjne...stres,stres,stres.... Byliśmy już tym tak zmęczeni,że padła decyzja przerywamy staranie, zmieniłam pracę poczekaliśy pół roku i stwierdziliśmy, że nie bedziemy się zabezpieczać skoro tak trudno było o dziecko. Zyliśmy przygotowaniami do wakacji a później samymi wakacjami i co się okazało, że na wakacjach czułam się fatalnie i leczyłam żołądek a gdy wróciłam zrobiłam test i jestem w tej chwili mamą. Zaszłam w ciążę zupełnie nieoczekiwanie dla nas obojga, nawet gdy zobaczyłam dwie kreski, tonie wierzyłam, że się udało. Dziewczyny cierpliwości, na pewno sie UDA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a powiedzcie mi w ktorym dniu cyklu najlepiej isc do gina? bo ide sie zapisac jeszcze do innego i tak mysle czy w dni płodne czy zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm mi sie wydaje ze to obojętne... Ja tez jestem umówiona do gina i to troche totolotek bo mam nieregularne cykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek- mnie gin powiedzial zebym przychodzila kilka dni po okresie,albo przed owulacja bo wtedy najlepiej jest sie badac. Zmierzylam sobie przed chwila z ciekawosci temperature - 37.0. Rano byla 36.3. Wiem ze temperatura wzrasta w czasie dnia ale zeby o tyle stopni? Zreszta podczas okresu powinna byc na niskim poziomie. Takie to wszystko pokopane ze nie wiem o co chodzi. Śluz tez dzisiaj mialam taki jakbym miala owulacje - przezroczysty i rozciagliwy a dostalam okres... I ak tu byc madrym? Najlepiej sie tym chyba nie przejowac,robic notatki i niech sie gin glowi bo ja juz nie mam sily... No,najlepiej chyba nikomu nie mowic o staraniach. Ktos wyslucha a pozniej patrzy z politowaniem. Troche wam dzisiaj potruje bo mam nerwy. Nawet mialam przez nie niemale spiecie z kolezanka z pracy. Myslalam ze ja tam rozszarpe...Ale nalezalo sie jej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzek, po to jest ten topik, żeby się podzielic i radościami i smutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem jak ja mam trafić na \"po okresie\" z wizytą u gina jak zapisy są na 3 miesiące wcześniej a ja mam nieregularne cykle... Modle sie wtedy zebym chociaż @ nie miałą podczas wizyty, bo i tak mi sie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - Ty chodzisz prywatnie do gina czy do przychodni? Ja chodze prywatnie i przyjmuje mnie kiedy ja chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... a mi zapowiada sie pracowity dzień :( nio ale tak to jest jak sie obija przez większośc tygodnia... kiedyś trzeba to nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oby si enei pojawił oby sie pojawiły 2 kreseczki no niech w końcu ktorejs sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim 🖐️ Ptakowa - jak @ nie przyjdzie to jutro testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie boli jak na @ już od 2 tygodni. Nie chcę się napalać, ale i tak się napalam. Wczoraj to chyba 20 razy byłam w toalecie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam przedoostatnim razem od owulacji mnie juz bolał brzuch a ktory to juz dizen po terminie masz? no i kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×