Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kurcze no wszystkie szaleją, a ja chyba starciłam ochote na sex :P albo to przez obawy zeby cos nie zaszkodizc ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale się stęskniłam za Wami 🌻 Ostatnio się nie wyrabiam, za dużo spraw wzięłam sobie na głowę i jeszcze miałam awarię komputera! mAAm [serce Evika ❤️ Iza ❤️ beta ❤️ kisa ❤️ Ania_B ❤️ MONIA-MAMA ❤️ Beami ❤️ Nuśka [serce koteczek ❤️ Ja chyba na dobrej drodze do testu :D @ ani śladu.. mAAm - mam te objawy 4-go tygodnia, które opisałaś tzn. pogorszenie cery, puchnięcie - oby, to TO! Dziewczyny, może ta @ naprawdę nie przyjdzie? Monia - jak tam sytuacja? ZASKOCZYŁY ******************* NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ EVIKA77........22.05.2009...........31................PO DLASKIE KISA............22.05.2009............31................ ŚLĄSKIE BETA32........23.05.2009............32...............POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK ..................DATA@.............WIEK..............MIASTO MONIA MAMA......30.09.2008..........35...............POMORSKIE WODNISIA.........02.10.2008...........36................ZACH-POM KOTECZEK19833..06.10.2008..........25...............DOLNOŚLĄSKIE MAAM...............12.10.2008..........29............... W-WA ANIA_B..............15.10.2008.........27............... PODKARPACKIE IZA33...............20.10.2008..........33............... .PODKARPACKIE NUSKA27...........20.10.2008......... 27................MAŁOPOLSKIE EVIKA77 - jaki czas przed @ spada temperatura? Zaczęłam sobie mierzyć i jest na wyższym poziomie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wodnisia. Kochana to nie ma reguły czasem temperatura przed @ spada 2 -3 dni wczesniej, a czasem tego samego dnia i przychodzi @. Ale wiesz co Wodnisiu jeśli Twoja podwyższona temperatura (od owulacji) utrzymuje się ponad 16 dni to wtedy oznacza to tylko jedno - malutką kruszynkę. Więc policz swoje dni szybciutki i jeśli ich tyle uzbierałaś to szansę są na 99 procent. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 - naliczyłam 14 to jeszcze 2 i się okaże! Monia - no właśnie, pisz. Ale trzymasz nas w napięciu! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wodnisia nawet nie czekaj na @ bo nie przyjdzie a jedyne co teraz mozesz zrobic to przekazać cioteczkom i mamuskom z tego topiku radosna nowinkę :):):):) powiedz kiedy testujesz moja droga bo ja już wysiedzieć nie moge tak w napięciu czekam na twój awansik i MONIA MAMY, która kurcze trzyma nas w niepewności :):):):) a może sie już dziewczyna cieszy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B - nie czekam na tą wstrętną!!! kysz, kysz @!! Ale jakaś nerwowa jestem i nosi mnie - porządki generalne robię, aż! Oby to nie na @ A teścik to bym już zrobiła z chęcią :) może jutro z rana się skuszę.. kupię dziś. Evika77 - dziękuję! Przy takim silnym wsparciu, jak może się nie udać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS CZY ZAZYWAŁ MOZE KTOS Z WAS LUTEINE W CIOZY NIE WIECIE CZY MOZNA JO BRAC PRZEZ CALO CIOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) WODNISIA- geba mi się cieszy od ucha do ucha jak cię czytam :D:D:D:D:D Ty to sie nie stresuj tylko ciuch ciazowe kupuj :p MAMUSIU :) ANIA- cholerka tak sobie myslalam że jak bysmy dzisiaj zaskoczyły to ...nasze chłopy same by sobie prezent zrobiły hhihihihih:) Bo dzisiaj dzień chłopaka :D Ty a może my juz zaskoczyłysmy tylko jeszcze o tym nie wiemy bo przy tych naszych opóźnieniach w tym miesiacu to wszystko możliwe :)👄ale był by numer:D MONIA MAMA- no dawaj kochana i nie trzymaj nas w niepewnosci :o👄 A WY KOCHANE MAMUSIE SZYBCIOREM DO DOMKU I DO WYRKA I NIECH FACECI WAM STÓPKI MASUJA :p 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no dokładnie jak sie postarają to moze coś wyjdzie?????? chociaz kto wie właśnie czy coś juz nie wyszło tez nad tym sie tak zastanawiam wiesz :):):):) ale żeby miec sumienie spokojne to działamy dalej no ja dzisiaj winko dla mojego kupuje i cos jeszcze tylko nie wiem co mu sprezentować na to jego święto :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś bede musiała mu kupic tylko co!!!!!!!!!!!!!!!! hmm radxcie dziewczyny myslałam o tych kajdankach ale gdzie ja teraz kupie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam było fajnie...A odnośnie kajdanek to kup sobie pończoszki,zaprezentuj się w nich, a potem użyj ich do przywiązania faceta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA - jakto gdzie w sex shopie :D albo wjakims super markecie tez mozna znaleźć :) własnie może trzeba by im cos kupic aby tak wypróbowac w łózku chcieli z kozyścia dla nas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wiem :p kupujemy pończochy, pas do pończoch jakis staniczek obwiazujemy sie kokardą i co wy na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę i sama z tego chyba skorzystam tyle że nie mam ramy w łóżku... użyje grzejnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!! mówiłam ze się iskry posypią...szkoda że to jeszcze nie moje płodne.Ps. nie porozwalajcie łóżek hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pończoszki nie podziałają raczej rajstopki ale to genialna propozycja nuska oj genialna mój kochany kiedys tak bez okazji chciałam mu zrobić niepsodzianke i dziewczyny po pracy w samochodzie przebrałam sie w gorset taki czerwony z czarna koronka do tego czarne pończochy pas szpile ale najgorsze było to że sie przebierałam na parkingu i to było zimą więc zarzuciłam tylko płaszcz na siebie :):):) na szczęście nikogo w domu nie było :):):):): ale cała droche sie śmiałam i tak sobie myslałam gdyby mnie policja zatrzymała to by mnie zamkneła za nierząd :D:DD:D niestety nie mam po drodze żadnego sexshopu ani nic w tym rodzaju :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania do zabawkowego i kup zestaw mały p[olicjant :) tam masz kajdanki, pałkę odznake policyjna i bloczek na mandaty :D jak sie nie sprawdzi hihihihihchoc tak nie bedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z tym krzesłem to tez genialne, równie dobrze może być fotel.Za chwilę wątek obróci się nam na erotyczny....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak się erotycznie tu zrobiło, ho, ho się będzie dziś działo! :D A ja w ogóle nie mam ochoty na \"te sprawy\" no chyba, że się nie udało teraz, to nabiorę chęci w dni płodne he, he. Też jestem wredna :D Postanowiłam zaczekać z testem do terminu @ i jak nie przyjdzie, to na drugi dzień zrobię. Nie chcę się nakręcać i w ogóle.. no, będzie, co ma być! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia ja też tak jak głupia czekałam czy przyjedzie czy nie.Co miesiąc a potem jak przyjechała to miałam ciężkie rozczarowanie.Masz rację co ma być to będzie i w każdym przypadku będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×