Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość Klaudia.P
mam sie zapisac do oczekujacych czy do poczekalni bo nie rozumiem okres mam dostas21 grud,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............--------------.........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... malinia..................22.12.2008........26........... .....LUBUSKIE KlaudiaP!!!..............21.122008........21...........dolnośląskie POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Ty masz dzisiaj urodziny !!!!!!! Wszystkiego co najlpesze dla Ciebie skarbie. Badz zawsze zdrowa , szczesliwa i niech spełniają sie Twoje marzenia!!!! Całusków 1000000000 dla Ciebie 👄 Przytulam mooocnooooo!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- po pierwsze to się zaczernij bo rozne osoby mogą klikać i podszywac się pod twój nik :) co do tabelki to dopisz się do oczekujacych bo poczekalnia to dziewczyny które pisały tu kiedyś i znikły sa przesniesione do poczekalni że jak zaczną klikac to abaroci wpiszemy je do tabeli:) ❤️EVIKA- zdrowia,szczęscia, pomarańczy niech ci ślubny co non nago tańczy 👄👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kisa! Mam dziś urodzinki to prawda. Tak nieśmiało się przyznaję ;) Kisa, mAAm dziękuję Wam kochane za życzenia, naprawdę zrobiło mi się bardzo bardzo miło. Jeszcze raz dziękuję za życzenia :) Jesteście kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼EVIKA- ty nie dziękuj tylko mleko stawiaj i oblewamy :p:D A ja na 20.30 na bankiecik wr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, oblewamy kobietki, może być i mleczko a dla naszych kochanych staraczek coś mocniejszego żeby im się też poszczęściło jak najprędzej tylko się da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wypij za nas choć jednego łyczka na tym bankieciku, będzie nam bardzo ale to bardzo miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak EVIKA- ja mogę cos mocniejszego bo chyba usnę na tym bankiecie :( tak nam się chce isc ...........że przemilczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- macie jak w banku wypiję za was wszystkie i to kila krotnie :Dna 18.00 mam fryzjera dobrze że obok w bloku to leciec z wywalonym jęzorem nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę mAAm to będziesz wyglądała normalnie ekstra! Ale fajnie, udanej zabawy Tobie życzę i pamiętaj o nas :) I wypij za nasze zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki 👄 wypije wypije :) a ibiegiem do domku bede gnac :) bo jak były II krech to wiadomo :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Oj dziewczynki z moich obiecanek nic nie wyszło, odkąd siedzę w domku na nic nie mam czasu, a teraz przed świętami to ciągle coś, wieczorkiem to padam i nawet nie chce mi się ręką ruszyć. I jeszcze jakąś awersję do kompa mam, brrrr.:( Evika skarbie wszystkiego naj, dużo zdrówka i słoneczka, oraz samych wspaniałych dni. Maam udanej imprezy życzę kochana i na pocieszenie powiem Ci, że jak robiłam testy owulacyjne, to przytulanko było we wtorek (gdzie były dwie słabiutkie kreski), w środę mężuś wyjechał (były dwie piękne krechy), a prawdopodobnie w piątek była owulacja więc szacunkowo 3 lub 4 dni juniory czekały i się udało, także napewno i Tobie się uda:) Powodzenia i baw się dobrze, odstresuj się bo to najważniejsze. Kisa ja już odliczam dni do wizyty, a Ty? O ile pamiętam to mamy w tym samym dniu. Pola, Klaudia witajcie:) Iza cieszę się Twoim szczęściem, pierwsze zdjęcie do albumu już masz, teraz będą następne. Wodnisia głowa do góry, napewwno będzie dobrze, zobaczysz. Buziaczki dla Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta32 dziękuję za życzenia. Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku. Zaglądaj do nas częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika postaram się, ale tak jak pisałam jakoś nie mam czasu o zgrozo, jak pracowałam to byłam bardziej zorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ❤️ ........... ...\\_/.... ....|...... TO JA WCZORAJ WASZE ZDRÓWKO PIŁAM ...----..... A co do wczoraj to działałam tylko martwię się troszkę bo boli mnie jajnik i te cycki mam napuchnięte i mam dzisiaj mieką szyjkę otwartą i mam bardzo mokro taki różowawy śluz i bardzo ciągnący:o cholera chyba nie dostaję @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM witaj! Śluz bardzo ciągnący się to śluz płodny! DZIAŁAJ! ILE TYLKO SIĘ DA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina123
Dziewczyny Obecnie mam 35 lat.Pierwsze dziecko-córkę urodziłam mając 19lat.Później nie chciałam dziecka,według mnie było za wcześnie i stosowałam środki antykoncepcyjne.Starania o drugie dziecko zaczęliśmy 10 lat po urodzeniu córki.Udało się dopiero w czerwcu 2008.Jestem w 26tygodniu ciąży.Będziemy mieć synka:) Jeśli pragniecie dziecka-nie poddawajcie się !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... malinia..................22.12.2008........26........... .....LUBUSKIE KlaudiaP!!!..............21.122008........21...........d olnośląskie POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... witajcie kochane!wpisałam date planowanego porodu. jak sie czuje? otórz czuje sie całkiem inaczej niz z poprzednimi ciazami, zacznijmy od tego ze wogole po sobie nie poznalam ze moge byc w ciazy tylko moj maz mowil ze mam duze piersi i dlatego zrobilam test. ogolnie czuje sie dobrze , jem same kwasne. biore duphaston, diphergan. nastepna wizyta 22 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
a ja czekam jak na skazanie na @ :( mam nadzieje ze nie przyjdzie a nawet jesli przyjdzie to i tka w koncu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko!! spóżnione moje życzenia ale szczere:) więc wszystkiego naj naj najlepszego,dużo zdrówka,szczęścia, spokojnych i radosnych ,cuownych ciężarnych miesięcy, buziaki:) Miłego wieczorku niedzielnego wszystkim dziewczynkom zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Po-la dziękuję Tobie za życzenia. Dziękuję z całego serca. No i znowu mamy poniedziałek :) Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ..sto lat, sto lat - spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego co naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorak miałam gości poszli po północy a jua jestem dzisiaj tak śpiąca- na dodatek małą znowu wysypało, muszej jej zrobić badania i zarejestrować do poradni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moja nie przyszła.Mąż kupił mi test i są dwie kreski.JESTEM W CIĄŻY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestem w szoku....Bez staranek i samo przyszło, ostatnio nawet pisałam wam że zaniechujemy starania.Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka witaj , wiem ze chciałas zobaczyc co innego na tescie ( pisałas wczesniej) ale tak sie ciesze , i gratuluje. To wspaniała wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×