Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Bigmam to teraz tylko sama przyjemność z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas dziwnie spokojna dzis jestem kobietki,piersi czuję,szczególnie sutki i po bokach, plamienia nie ma, brzuch jakby z lewej dzis pobolewa ale juz sama nie wiem czy to bol czy co..Temp dzis 37,1 ale zakłocona krotkim snem...Cisza prze burzą? Ciekawe czy zdążę testowac;) Wiecie co?Moje kochanie przyniosło mi 10 pączków:):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
kochane ja z mężem to barabara robiłam wczoraj wieczorem więc myślę że chyba o czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze:) A i nie zaszkodzi poprawić;);) Evika-dzięki za adres,też skorzystam jesli pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
po_la_ a kiedy jest termi twojej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la żadnej burzy to mi tu nie wywołuj! No chyba że w postaci dwóch kreseczek to tak :) :) A temperaturka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
mysle że tym razem nie będzie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy jutro po południu w gory na weekend i zabrac naszego miska z obozu,moze dzieki temu nie bedzie mi sie tak dłużyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
dziewczyny jak zrobic żeby sie zaczernic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam-ja tak myslę za kazdym razem,już od 8 czy 9 mies i ciągle przychodzi @@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam-musisz wejsc w preferencje i wpisac sobie hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
to tak jak ja ,ale za każdym mam nadzieję że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję po_la_ mam nadzieję że jestem już zaczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się:) Ja lecę do wyrka,spiąca jestem, może pozniej dam radę wpasc:) mAAm! gdzie sie podziewasz?odezwij się do nas,halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj szybciorem bo za raz nasze dzieciaki mają probę :) I zobaczymy co powie nawiedzona mamusia z synkiem :o opiszę wam wieczorkiem :) bo własnie wychodze i poczytam potem bo musiałam z robota nadgonić :)BUZIAKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Jak Wasze samopoczucie? U mnie tragedia :( Rośnie mi ząb - czwarta ósemka. Wczoraj wieczorem tak mi się rozbolał że z bólu autentycznie kręciło mi się w głowie, zasłabłam i myślałam że zemdleję. Mąż chciał już wieźć mnie na pogotowie, ale wzięłam drżącą ze strachu ręką tabletkę przeciwbólową APAP i po 40 minutach przeszło, po czym zasnęłam. Dziś rano jest lepiej, choć czuję że jeszcze boli. Nie wiem co się dzieje, czy coś jest nie tak z tym zębem czy co? Nigdy w życiu nie bolał mnie tak ząb. Zaraz zwalniam się i lecę do dentystki,niech obejrzy czy coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ależ dzisiaj mróż -10 stopni, śnieg tak ładnie błyszczy ale ja chcę już wiosny ...Evika podejdź do dentysty ależ musiałaś się nacierpieć :( Kisa jak Twoje wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj moje maleństwo oglądało ze mną doktora Haousa bo poczułam pierwsze ruchy :) Szybko 16 tydzień ...moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wyniki odebrałam wczoraj, na moje oko wygladaja dobrze , ale przeciez ja sie nieznam. Ide dzisiaj o 14.30 do lekarza mojego rodzinnego , bo wczoraj gina nie było . Wisiała kartka ze gabinet nie czynny. Nie tylko ja nieswiadoma przyjechałam. Widocznie ma wolne nieplanowane , moze choroba. Wiec ide do ogólnego niech odczyta wynik. Ewentualnie poprosze go o badanie na posiew. Niby pęcherz juz sie nie odzywa tak , ale jeszce mi sie to do konca nie podoba. Evika wspoczuje Ci tego zęba. A apapu sie nie boj , mozna wziasc. My jestesmy juz w wysokiej ciązy to wogóle jest ok. Iza u mnie tylko - 4 stopnie. Taki jak mróz jest u Ciebie to wręcz zdrowy. Niech wymrozi wszystkie zarazki a co? Pozdrawiam Was moje Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza!!!!!! Gratuluje pierwszych ruchów!!! Jupi Jupi.:) A swoja droga smutny ten odcinek był.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa też myślałam ze ją uratują w ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja już po wizycie u dentysty. Ta ósemka wyszła mi jakieś 2 - 3 miesiące temu a już zdążyła się popsuć od środka, tak że na zewnątrz nic nie było widać. Dentystka sama w szoku, ale zaleczyła mi i jestem już :) :) Iza33 - gratuluję ruchów maleństwa. Ja też poczułam je bardzo wcześnie w ogóle około 15 tygodnia i byłam w szoku, że tak wcześnie. Gin mówił że to normalne w drugiej ciąży i nie ma reguły. Kisa - powodzenia u lekarza. Daj znać co powiedział lekarz na Twoje wyniki. Ja swoje wyniki też wszystkie odebrałam, na moje oko są w porządku ale idę w następnym tygodniu do ginekologa więc zobaczymy, bo moje przypuszczenia wcale nie muszą być prawdziwe. A u mnie na podwóreczku -4 a śnieg pada i pada, jest go już tak dużo, że szok. Chyba trzeba wybrać się w weekend z córką do lasu, troszkę pospacerować, bo to już pewnie ostatki tej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO to dobrze Evika , bo bys biedna cierpiała z tym zębem... Ogladam te moje wyniki jeszce i piwem Ci ze ten mocz to nie bardzo mi sie podoba , bo mam leukocyty tylko czy to podwyzszone czy w normie , pojecia nie mam , keidys miałam nawet 75 a teraz mi wyszło: 25 /ul i 4-5 chyba w pw. Szkoda ze nie ma POli teraz , moze by mi odczytała. Czy to wskazuje na stan zapalny czy norma u kobiet w ciazy? Moze Ty sie znasz Evika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana nie znam się, ja przy sobie w pracy nie mam swoich wyników, a nie pamiętam jak to było u mnie. Byśmy sobie porównały. Powiedz o której idziesz do lekarza? Pamiętam tylko że u mnie pisało że są bakterie pojedyńcze w polu widzenia i tez nie wiem co to znaczy bo według mnie wszystko jest ok i nic mi nie dolega. A leukocyty to naprawdę nie pamiętam. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika u mnie wlasnie teraz nie pisze zeby jakies bakterie były , a ostatnio pisało ze mam liczne bakterie. Teraz nic. No naparwde nie wiem.... zacznam sie nakrecac chyba i sie martwie. Wizyta o 14.30. ale to lekarz ogólny , licze ze pomoze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×