Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza mam nadzieje ze maja soliddne fotele , bo jak taki słonik jak ja im sie zwali....:) tez ubie jak ktos mnie czesze albo własnie obsługuje( bez domysłów :P) u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą nosiłam tipsy hmmm nie takie długie jak Jola R...a teraz nawet nie maluję niech odpocznię troszke płytka paznokcie...ja narazie mam ładne paznokcie...nie łamią się....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa też nam się troszkę przyjemności należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza własnie w ciązy ja tez zauwazyłam ładne paznokcie i włosy mi bardzo szybko rosną. Obciełam na poczatku ciązy na króciutko i juz mam takie do ramion prawie. Sa wycieniowane wic trudno stwierdzic dokąd , ale juz długie:) Teraz widze tylko ze pod koniec ciązy( pewnie dzidzia duzo ciągnie ode mnie) zaczynająbyc gorsze te moje paznokcie , ale generalnie jest ok. Cera dobra jeszcze.... no i co nadal wciąz ta sama waga dziewczyny, dalej nic nie przybrałam, a brzuch mi do przodu jakos rosnie bardzo. Jutro wizyta. Naprawde tej wagi sie obawiam, oby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA,EVIKA-Ja z mojej gin jestem bardzo zadowolona tylko ona przyjmuje prywatnie :( więc ten monitoring kosztował by mnie parę stówek :o Bo tam gdzie przyjmuje prywatnie to trzeba by sie umawiac z nia bo bardzo cięszko tam sie do niej dostac a ten chlopina przyjmuje w mojej przychodni medikal center blok obok więc :o chyba się poświęcem i rozkraczę przed obcym chłopiną :)A jeszcze co do mojej tempki mi się wydaje że tej owulki to nie było bo czuję się typowo jak na @ więc pewnie lada chwilkę mnie nawiedzi:) wydaje mi sie że mogło mi się coś rozlegulować bo i ta dietka i troche tego stresu że znów @ tez swoje pewnie robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- jaka słonica co ty kobito pleciesz i szalej, baw sie u kosmetyczki :) a nie brednie o słoniach piszesz :) Bo w ciazy chyba nie chciała bys chodzić tyle co słoń:D? więc widzisz słonica nie jestes :D:p i czekam na goracą relacje jak było u gina :) IZA- kochana dasz radę wydrukowac swoje wpisy z kafe :) Ja ci proponuje tak zrób sobie katalog w ulubionych i zacznij od poczatku topiku kopiowac swoje wpisy to bedziesz miała dla synka piekny prezent na osiemnaste urodzinki:) KROPKA- Wiem cos o lekarzach :o Własnie jedni sa kochani do ❤️ przyłuz jak nasza POLUNIA a inni tylko z łaski odbebnic swoje i do domu a pacjent niech się sam martwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tipsów to w ciązy nie wolno i malowac tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam :D tos nagadała:P No juz nie bede malowac. Se ładnie przytne i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa, iza - uwierzcie że baaardzo chciałybyśmy się nie móc napic alkoholu, ile za to byśmy dały!! sorki że piszę w imieniu wszystkich staraczek ale myslę że każda by sie podpisała pod tym co napisałam :-D ja mam tipsy i zastanwiam sie czy je będę wogóle ściągać jak by sie udało zaskoczyć w końcu, bo prawdę mówiąc to mi wogóle nie przeszkadzają a wręcz odwrotnie. Mam takie kiepskie swoje paznokcie że bleeeeee - łamią się i rozdwajają, nawet jak sa krótkie w gorszych okresach. Poza tym ja tipsy mam króciutkie, tuż przy opuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- bo malowac nie wolno bo w razie czego w szpitalu ogladaja paznokcie i w trakcie porodu patrza czy nie sinieja :o pamietam że jak rodziłam to panna miała skurcze i jej na chipcika zmywały :) na poczatku to zapewne mozna ale pod koniec to na 100% nie a o tipsach to juz wogle :( pisały gdzies tez dziewczyny na forum :) A wózeczek juz wybrałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w zyciu nie miałam tipsów i czasem ciągnie mnie zeby zrobic, ale mysle skoro moje są okej to po co nie? No nic zmykam kwiatuszki moje po te zakupki malenkie i dołaze poźniej jak zdaze , bo o 16.00 wioze moja córcie na tance, ale powinnam zagladnąc. No chyba ze trafie znowu na imprezke wieczorną :D hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja juz w sierpniu jak zaczęłam się starać to ściągnęłam tipsy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a na nóżkach można miec pomalowane pznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Maam do porodu do wiem. Generalnie nie pojade w pomalowanych. Poki co nie maluje narazie ani u rąk ani u nóg .Całusek dla Ciebie👄 A wózeczek nie wybieram Maam , bo ja po swojej małej pierwszej mam fajny i solidny , tak samo spacerówke tez. Takze szkoda kaski. Na co innego wydam. Reszte grubszych rzeczy tez mam, lozeczko i takie tam. A tych któych brajue to wyobraźsobie kupująmi przyjaciele bo chcą bardzo . Wiec ja wybieram tylko model i kolor:D. Mam cudnych znajomych tych na lajfie i tych wirtualnych jak WY 🌼 Samo szczęscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- zabij mnie a nie wiem myśle ż eprzed porodem to chyba tez nie :O wogle wydaje mi sie ż etak do 26-30 tyg to chyba mogą byc pomalowane a potem to juz nie no i tipsiorków nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lece Rybki , bede poźniej ! Papapapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to super GRATULUJE ZNAJOMYCH!!!!:) A ja się pochwale bo chyba się nie chwaliłam że sobie torbeczkę czerwona wkleiłam :) znalazłam na alegro więc wam wkleję :) A wieczorkiem zrobie wam foto razem z bucikami do której ja kupiłam to sobie zobaczycie :) A i dziewczyny mam fajny programik z którego mozna wklejac na kafe( chyba też) fotki i nie jest to fotosik :) Wydaje mi się że tu tez bedzie chodził bo na foru terrarystycznym gdzie klika syn wchodza fotki :) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=591125076

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA dzięki 👄 tylko tu kiepsko widać bo ten łańcuszek mogę przewiesić przez siebie albo odczepić i mam kopertówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - torebeczka śliczna. dzięki za info, jak tylko kiedyś mi wyjda dwie krechy to idę tipsy ściągnąć. Czego to sie człowiek nie dowie.... :-) dobrze że was mam :-) a teraz smutna wiadomość. dzisiaj mam kiepski dzień. tato był na konsultacjach w onkologicznym po wszystkich badaniach i niestety ma już przerzuty na węzłach chłonnych - to już potwierdzone. teraz jest konsylium lekarskie i czeka na wyrok. Co powiedzą jak go będą leczyć. Tak się boję że wam mówię. Cała sie trzęsę. Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-Oj przykro mi :( TULĘ CIĘ MOCNO KOCHANA❤️ wim że wezły usówają ale nie wiem jak to tyczy się twojego taty bo wiadomo że to jest idywidualna sprawa pacjeta zalezna od wyników :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - bardzo ci dziękuję, na razie siedze jak na rozżażonych węglach i czekam na decyzję lekarzy, jak reszta rodziny z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam młodego do szkoły odstawic pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- czekam na wieści .i Pamietaj NADZIEJA I WIARA CZYNI CUDA!!!!!❤️ I Powtarzaj to Tacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - tak mi przykro z powodu Twego taty. Musisz być dzielna i nie pokazywać po sobie że się boisz. Twój tata musi wiedzieć że cała rodzina jest z nim i że tak jak powiedziała mAAm - wiara czyni cuda!!! Trzymaj się krop.ka i oczywiście daj znać jak będziesz wiedziała już coś więcej o sposobie leczenie Twego taty. Życzę mu dużo dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×