Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

OOOOOOOOO kochane!!!!!! Widzę że akcja wyrzucania termometrów przez okno trwa :) :) :) Idzie wiosna :) :) Normalnie krechy się posypią jak nic :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- przyznam ci sie ze nie wiedziałam ale przypuszczałam,że mozna brac i poszukałam dla pewnosci w farmindeksie no i piszą tam e czopki glicerynowe nie mają zadnego negatywnego wpływu na płód i nie przenikają do mleka matki. Tak ze mozesz spokojnie wziąć. Spróbuj zastosowac dietę bogatą w błonik,zero białego pieczywa,bo to korkuje jeita,tylko ciemne. Ja jak mam zaparcia gotuję sobie zupkę z max iloscią warzyw taką jazynowa,marchew,pietrucha,seler,por,kalafior,fasolkaTaki mix jem 2 dni plus ewentualnie to ciemne pieczywo i na mnie działa rewelka!! Mozesz tezna obiad kasze jęczminną zamiast ziemniakow ,bo ziemniaki zaychają jelita. Sprobuj ,na pewno pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano idzie idzie ja to ja dzisiaj juz w portwelu poczułam :p i na zakupki trzmychłam z zamiarem kupna białego lnianego zakietu ( bo mam fajna lniana kiecke z odkrytymi łopatkami biała gdzie niegdzie w pudrowe różowe paseczki i chciałam ja na rocznice ubrać) ale nie dostałam :owięc kupiłam sobie 2x mokasynki czarne i habrowe :) i dwie bluzeczki dzinsów nie kupowałam bo by mi sie na mierzeniu pierwszej pary pewnie humorek popsół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- moja mam chciała trójke ale na dwujeczce sie skończyło :o bo cesarki miała a kiedys to było inaczej niz teraz bo 6 lat mósiała czekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- nie łam się;) przynajmniej latem z wielkimi brzuchami nie bedziemy sie meczyc:):) Ja lecę do sklepu,na solar i po moją siostrzenice do szkoły bo ona dzis u nas bedzie spac:):)bede po 15 Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne POLA. Ugotuję zupke z Twojego przepisu, ale w razie czego kupie te czopki jeszce. Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- cho ze mną do sklepu kupimy se extra sexi gacie, cyckonosz i bedziemy gwiazdy:D:D:D Dawaj,humorki se poprawimy,ihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty!! mAAm w moich myslach czytasz!! no juz sie obkupiłas:D;) a nowe gatki i koszulke do wyra masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- jeszcze nie ale skoczę sobie dzisiaj do tesco bo mam tam sklep triufa i cos wyskubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie juz mnie dopada @ bo apetyt mam taki ż enie wiem :o ja nie jem białego pieczywa ( no chyba że na tarsiku na mazurkach )a wpierniczam własnie kainzere z poledwica drobiowa i ogórem konserwowym a brzucho napindalaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- a może wypij rano naczo mocno ciepła wode (szklankę )przegotowana z sokiem z 1/2 połówki cytryny :o dzidzi to nie zaszkodzi bo to witaminka C a działa zbawieńie na układ trawienny :) A tak pozatym to jak ty nie tyjesz bo Martulka wszystko z ciebie zjada to czym ty chcesz kupkac kochana hihihi:) żartowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale szalejecie ;) No i po poniedziałku lecę po córcię i na zakupy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę jeść ciemnego pieczywa bo zaraz mam straaaszną zgagę i mi siedzi na wątrobie potem cały dzień. Ochota na sex nie mija........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ty normalnie chwytaj tel. i pisz esemesa do swojego chłopiny takiego pikantnego i do wyra :) Albo na pralkę ;) blat kuchenny;) czy co tam masz pod ręka :) a na pewno beda II krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- właśnie sobie uswiadomiłam że jaki poniedziałek taki cały tydzień :) kuźwa to ja konto szczyszczę do zera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie plany na święta ? jestescie w domku czy gdzies jedziecie? Bo my chyba trzmychniemy na działeczke na mazurki :) i może tam zajaczek sie speka dyndania za jajca I się uda :D ·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...🌼·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...🌼:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...🌼·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...🌼:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...🌼·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...🌼:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...🌼·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...👄·٠••♥• •♥• •...❤️:D·٠••♥• •♥• •...🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• Dziewczynki ja zauważyłam że przed @ cycki mi trochę spadają :o wy tez tak macie??? I gdzie jest BIGMAM i NIKA77 , NUŚKA i JULY??? ••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D EVIKA- moge link z twoim wykresem wkleic na NK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetne plany.powodzenia!!!! my zostajemy wszyscy w domu ze wzgl. na tatę. w piątek sie okaże jak go będą leczyć bo znów ma wizytę. Chyba go położą do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już uciekam do domku. Pa moje kochane :) 👄 mAAm - jasne że możesz wkleić mój wykresik na NK. Buziaczki, miłego wieczorku Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja normalnie zdycham tak mnie brzucho boli że chyba nospę wezmę i na 20 minut sie uwale bo po dziecie muszę jechać do szkoły myslałam że mi go kumpela odbierze ale jej syn chory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, odpocznij :-) ja mam przeważnie w drugą stronę: piersi przed @ mam nabrzmiałe, bolą. Teraz znów sie zaczyna. Normalka. Wszystkie te same objawy co przed poprzednią @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy i zalewa mnie @.więc już wiem że nic z tego....:( ale postanowiłam skończyc z termometrami ( za namową Poli ) ,tabletkami itd.po tej luteinie i chyba ze stresu przytyłam 5 kg. więc pora wziąśc się za siebie. i tak tampon w ci.... i jadę na basen ,sztuczne słoneczko i dietka i co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na dzisiaj wieczór chłodzi sie w lodówce piwko którego mi się bardzo dzisiaj chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja będe później bo musze młodego w lekchi przypilnowac :o baba i m tyle zadala że szok :o 7 kartek z matmy 3 z polskiego w tym 2 ćwiczenia do zeszytu i jeszcze z religi cała droge krzyzowa na pamiec sie nauczyc szok :o BIGMAM- kochana głowa do góry :D mnie własnie też juz nawiedza :o Brzucha juz nie czuję :o pewnie jutro mnie nawiedzi na całego :o KROPKA,NIKA- może chociasz wam się uda???? buziolki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje. u mnie tez wszelkie objawy na @ ale ja to dopiero gdzieś najwcześniej dostanę za tydzień. wiecie co dziewczyny? jedynie jak Was moge pocieszyć to tylko tak, że Wam przynajmniej organizm nie zostawia złudzeń. A przy moich cyklach zawsze jak długo nie dostaję @ to nadzieja rośnie z dnia na dzień. potem większa załamka :-( jednak wolałabym mieć tak jak Wy :-( przykro mi strasznie z Waszego powodu i szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikogo niet. a mnie dzisiaj pół dnia bolał brzuch jak na @. może dostanę wcześniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka u mnie to @ tez takie popierdzielono bo zawsze miałam co 32 potem mi sie przestawiło i przez ponad pół roku miałm co 34 a ostatni był 26dc :o teraz ciekawa jestem kiedy dostane jak narazie to jeszcze nie ma tylko ten sluz zarózowiony ale pewnie mnie lada moment dopadnie na całego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienili prognozy dla mojego regionu i pokazują słoneczko od jutra!!!! i jutro już 13 stopni pojutrze 16 itd itd. hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! bo dzisiaj to wam mówię, tragedia, zimno deszcz i brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×