Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza33 - jeśli wszystko będzie ok, będę dalej świetnie się czuła to będę pracowała do końca :) Mało tego, gdy przejdę już na macierzyński, prawdopodobnie też będę pracowała ale w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iza, masz rację, jednak ten czas do końca maja okropnie teraz się dłuży. Bo niby człowiek wie, że to już niedługo, że zaraz i teraz odlicza tygodnie, dni itp i to się okropnie dłuży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja narazie odliczam miesiące :) ALe pocieszam się, że jak Wy urodzicie to ja tylko potem 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to szybko zleci, zobaczysz :) Zanim się obejrzysz będziesz trzymała swoje maleństwo w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika bylam na strychu i zniosłam już ciuszki dla dzieciątka - moje stare i od mojej siostry - myślałam, że mało tego bedzie a teraz widzę że musze kupić komode :) Praktycznie z ciuszków to tylko nową wyprwkę do szpitala i cos ładnego dla gości i do lekarza :) A mam nadzieję że bratowa męża tez pożyczy nam ciuszki - przygotowalam dla nie znowu ciuszki po Paulince - ona ma córcię 2 latka ale czekam bo jak urodzi mi się córcia to najładniejszych sukieneczek nie pożyczę :) ale jestem wredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super że masz tyle ubranek. Ja praktycznie od początku musiałam kompletować całą wyprawkę, ponieważ ubranka po mojej córci to głównie sukieneczki, słodkie bluzeczki, spódniczki itp. Więc dla synka musiałam kupować wszystko od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Evika myślę że na poczatek wystarczy i po moim chrześniaku siostra napewno mi bedzie dawała ciuszki - misiu ma 2 latka :) Ale muszę kupic łóżeczko, wózek itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:):):) U nas wiosna nareszcie:) od 2 dni swieci piekne słonce i jest ponad 15 st a dzis a byc 18:) Wczoraj cały dzien spedzilam w pracy a przedwczoraj od rana szykowałam sie na powrot mojego m ,latalam po sklepach by dopiac niespodzianki urodzinowe i nie udalo mi sie do was zawitac,chociaz myslami byłam kobitki z wami:):):)Dzis o 11 20 musze isc doszkolydo młodego pogadac z pania od niemieckego bo mają w poniedz występ i na 13 obiad musze zrobic a moje okna wolaja o pomste do nieba,takie sa ubabrane inie wiem kiedy mam sie za niewziąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, hej, hej paniusie ❤️🌼❤️ A więc u mnie tez wiosenka że od samego ranka gebulka mi sie swieci :) Wkładka nadal czysta :o ale brzucho pobolewa :O jutro powinna mnie nawiedzic @ troche się martwię że tu plamionka były a teraz nawet tego :o a ja bym chciała sie na monitoring zapisac :(😭 sorki kochane że tak Wam smęcę ale jakos minie to dobija czekam i czekam i tej cholery nie ma @ i jeszcze ta myśl że w tamtym miesiacu była wczesniej a teraz niby jutro powiina byc normalnie a le zawsze juz miałam plamionka a tu nie ma :( a jajnik z prawej stronki kuje :(dzisiaj klikam do was z kuchcni bo mnie zwerbowano do siekania sałateczek bo tata ma dzisiaj imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale numer :) w piątek dostalam sms że mam wysłac pobierz na 7198 bo mam zdjęcia do odbioru, wysłaąłm bo myslałam, ze ktoś życzenia wysłał...a potem jak masz na imię...naciąganie bo sms po 3 zł - więcej nie wysłałam i teraz dostaję coraz lepsze sms...dzisiaj ...napisz, strasznie za tobą tęsknie, uwierz mi... ha ha ha jeszcze chwilę i bedę miała wirtualnego kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem! witajcie kochane! u nas tez wiosna w pełni! śliczne słoneczko!! mAAm - rób test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kciuków nie puszczam!! Evika - mam nadzieję że humorek już lepszy!!!! Nie mozna się przygnębiac tak błahymi sprawami jak ciuchy i to jeszcze w takim \"okresie\"!!!! Wiem, że kobieta ma taka naturę że chce zawsze wyglądać ślicznie ale faktycznie pomysl jak malutko zostało do końca. co to są dwa miesiące? a potem tak jak dziewczyny jestem przekonana że migiem wrócisz do dawnej sylwetki a przy tym jaki prezent Cię czeka za te wszystkie trudy i znoje!! a ten film, och, straszny... i faktycznie, dzieci to piją. Ludzie naprawdę nie mają żadnych skrupółów, okropne. Tylko kasa, kasa, kasa... Mi okienko zostało jeszcze jedno malutkie do umycia, uch.... BIGmam - bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie do staranek i je popieram ale sama jestem na tyle niecierpliwa że ja tak po prostu nie potrafię. Jak mAAm - jestem spokojna dopóki @ ma nie przyjść. Wtedy się zaczyna, Tym razem staram sie totalnie nie nakręcać ale przecież skłamałabym gdybymnapisała że o tym nie myślę, że nie mam nadziei. Z resztą tak samo trzymam kciuki za każdą \"z nas\" :-) Nuska - super że masz takiego anioła stróża, aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam. Ciekawa jestem okropnie kogo nosisz pod serduszkiem! Koniecznie napisz po wizycie! Iza - zobaczysz Tobie ten czas też zleci jak z bicza... ani sie nie obejrzysz! Super, że masz już ciuszki, i powiem ci że mam podobny dylemat jak ty bo moja bratowa jest w ciąży, rodzi jak nasze \"majówki\" a ja mam ciuszki zostawione specjalnie dla drugiej dzidzi i na razie my nic a u niech juz niedaleko do rozwiązania. I teraz czy dawać wszystkie czy nie. Z jednej strony dałabym ale z drugiej ja wiem że oni nie będą dbać.... Mam straszny dylemat. Pola-mąż wrócił??? Staranka są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- hihihii:D no ładnie hihihihi;) wierz Marka z brzyduli to ci mąz wybaczy ale te sms hihihihi:D to juz nie wiem :D hihii:DA co domnie Iza to napewno nie jestem pewna że mnie jutro nawiedzi i to pewnie z zdwojoną siła jak csunami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA - a ja zachwilke bede kroic kurczaczka na Twoją gyrosowa sałtkę :D kotek ja nie mam po co testowac bo jutro na 100% bedzie albo i jeszcze dzisiaj mnie nawiedzi jestem pewna amoje zniecierpliwieni głównie bierze sie z tąt ż ejuz bym ta czerwoną @ cholere chciała bym miec chyba pierwszy raz w życiu tak jej chcę :( bo trzasła bym ten monitorink i bara, bara, bara , riki, tiki, tak, figle, migle i wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 29 dc i temp.......... 36,7. ciekawe kiedy poleci w dół :-( i tak już jestem strasznie zadowolona że tyle sie utrzymała!! Dzisiaj rano juz miałam taka myśl, że teraz juz se może spadać.... :-) @ się zbliża bo nadal wszelkie objawy jak co miesiąc, np. dzisiaj prawie juz nie mam upławów jak zawsze przed @. Czyli będzie lada dzień, myslę że w niedzielę lub poniedziałek. A jutro będę miała od rana zepsuty humor - mam robić test 😭 a dzisiaj jeszcze straszne stresy - mój tato zaś wizyta w onkolog. ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ja chyba na twoim miejscu bym się wstrzymała z ciuszkami :D bo niby mówia że małe dziecko nie niszczy ale zawsze tu sie uleje tu kapnie zupka, tu soczek i wiadomo albo sie zpierze albo nie wiec zachowaj bo przeciesz II krechy czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- jak ja bym miała zaskoczyć ?! i mialo by mi się udać?!;) ( czytaj sięgam palcem do oka i pokazuję odchyloną powiekę i się pytam jedzie mi tu czołg :D ) to kochana juz bym ci takie fluidy wysłała że jutro rano juz II krechy na tescie bys miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana niby tak ale to mój braciszek ukochany..... no i jego dzidzia... To że dam to pewnik tylko pytanie czy wszystko czy nie. Juz im oddałam wózek, wanienkę, łóżeczko, fotelik itd. To w sumie bez żalu, właśnie żal mi niektórych ciuszków bo ja naprawdę dbałam z myslą o drugiej dzidzi bo wiedzieliśmy od początku że na jednej sie nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak: oddałabym bratu ciuszki ale zostawiłabym sobie te najładniejsze, najmniej zniszczone i tzw. bezpłciowe, czyli nadające się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. krop.ka - śliczna ta Twoja tempka - narazie masz 12 dni podwyższonej tempki, powiem Ci tak jeśli tempka nie spadnie przez najbliższe 4 - 5 dni to możesz baaardzo się cieszyć :D Życzę Ci z całego serca dwóch ślicznych kreseczek :) mAAm - Twoja tempka też super :) Mam nadzieję że na wiosnę posypią się podwójne kreseczki........ Iza - niezłe z tym smsem :) Niech no mąż tylko przejrzy Twój telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka daj ciuszki te bardziej zniszczone...a ładne zostaw sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja właśnie wróciłam z solarium i zakupów :)i biorę się za okna :( mAAm Ty nie myśl o @ ktoś musi w końcu przełamac te II krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przez te wasze porządki zabrałam się za swoje biurko...musze troszkę posprzatać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- kochana tak jak dziewczyny pisza daj ciuszki te które ci sa zbędne najładniejsze zostaw :) Mysle ż ebratowa zrozumie i nie bedzie miała pretęsji :) EVIKA- dzięki kochan 👄 ale ja puki co nie warjuje tylko cierpliwie czekam :D bo i co nagle to po djable :D jak mówia :D POLA- a ty co tak mało klikasz dzisiaj ???? Kotki uciekam siekac kurczaka jak KROPKA w przepisiku kazała :) Zajze jak zsiekam 👄 Prosze o wybaczenie ż eja dzisiaj tak z doskoku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×