Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza - ja też ostatnio jak otwieram swoją szafę to wpadam w depresję:( Do mojej wagi sprzed ciąży muszę stracić jeszcze 3kg. Moje wszystkie ubrania w szafie są w rozmiarze XS i S no i najwyraźniej nie włażę w nie!!!!!!!!!!!!!! I mnie to dobija, bo mam dosyć fajne ubranka, dobre jakościowo, sporo w nie zainwestowałam, a w niektórych teraz mam wrażenie, że wyglądam jak napompowany bałwan! Potrzebuję teraz ubrań w rozmiarze M ale szkoda mi kasy wydawać na nowe, bo zakładam że schudnę i wtedy będą do wyrzucenia:( ech, zła jestem na siebie, bo żrę czekolady zamiast wziąść się za siebie i schudnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) gdzie sie podziałyscie? jest jeszcze kawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na nogach od 5 30 a w ogole o 4 sie obudziłam ,troche przysnełam do tej 5 30 i na 7 leciałam do pracy. A na 8 mielismy szkolenie z telemetrii .W zasadzie sprawa dotyczy zespołow paramedycznych bo lekarze ratunkowi potrafią odczytac ekg, ale wiedziec warto jak wysłac zapis ekg z karetki do kardiologa:) Normalnie laski europa u nas ze hej sie robi:D To tytułem wstępu na dzien dobry ;) Evika- brawo dla Bartusia za pozbycie sie wysypki:)Co ty robiłas na tych łyżwach kochana ze zmarzłas?:D nie jezdziłas? ja byłam ostatnio jakies 2 lata temu z mlodym ale tak za nim goniłam ze byłam cala mokra hihih Oj dziewczynki,oddajcie mi pare kilosków bo ja autentycznie nie wiem jak i kiedy gubie te kilogramy ze ciuchy 36 na mnie wiszą:( kurcze mam sie tuczyc i pączki wciągac? wtedy zaparcia i hemoroidy mnie zmasakrują!! Dzis moj m rano poleciał do szkoły bo pani wpisała Bartkowi uwage ze zrobił koledze kredką dziurę w kapciu:( o zgrozo, wczoraj kiepski dzien miałam z tego powodu, ech ten moj Bartek..Dzwoniłam dzis do mamy tego kolegi wiec sobie pogadałysmy i wyszło ze oni od jakiegos czasu sobie dokuczają. Jak nie urok to sraczka..Dzis kolejny dzien rozmów.A raczej wieczór bo w domu bede o 19. Niby wszystko ok, w domu spokojnie, bez stresu,duzo czasu z nim spędzamy, nie rozpieszczamy, nie kupujemy wszystkiego na żadanie ale musi zapracowac, miłosc,rozsądek,szacunek a tu w szkole jakies kwiatki wychodzą,z domowego aniołka zmienia sie w szkolnego diabełka wrrr. A z nauka wszystko ok wiec teraz z zachowaniem szwankuje. sie wyzalilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !! gdzie wy? No to wam jeszcze pochwale sie ze wczoraj kupiłam sobie zestawik do pielegnacji pazurów bo sie strasznie rozczwarzają i łamią,masakra,nic nie moge zapuscic. Więc nawet nie wiedziałam ze są takie cuda. Odżywka do malowania taka oleista z keratyną która odbudowuje i wzmacnia paznokiec,mozna nawet na pomalowane stosowac bo to sie wchłania od macierzy paznokcia, pozniej wziełam jeszcze płyn do zmiękczania skorek i taki lakier bezbarwny do scalania rozdwojowych płytek,żeby lakier nie odpryskiwał. Efekt po odżywce ma byc widoczny za ok miesiąc. Jeszcze mam masło do rąk i paznokci z cytryną miodem i jakas oliwką plus zmywacz bez acetonu, za wszystko 60 zł. Nie tak zle no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wstawaj!:) nie widzę zaproszenia od ciebie na skypa:(ani mojego nie odebrałas...moze cos zle zrobiłam,nie wiem,ciemna masa ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop :) Czy kawka jeszcze będzie??? Dziewczynki zazdroszczę wam tej "nadwagi" wprawiłyście mnie w kompleksy...:P Nigdy nie nosiłam rozmiaru 36 no może w szkole średniej, rozmiar M to wciskam tylko jak jest duża rozmiarówka. Teraz noszę 38-40 z dużym naciskiem na ten większy i kto tu powinien mieć kompleksy??? :P Po za tym należę do tych kobiet, które próbują przeróżne diety i w żadnej nie potrafią wytrwać..wrrrrr.... Nawet teraz przed zajściem w ciążę odchudziłam się troszkę..może dlatego w końcu zaskoczyłam bo podobno jak się schudnie to jest łatwiej. Pierwsza ciąża też była niedługo po odchudzaniu..hehe... Evika- marzę o tym aby mieć taki rozmiar jak Ty :) A i cieszę się, że z Bartuniem lepiej :) A jeżeli chodzi o odchudzanie to szczerze polecam "Strażników wagi"( Weight Watchers). Tam można się pokusić nawet o czekoladę. Iza- ja też chętnie wybrałabym się na łyżwy, ale dawno nie jeździłam i w ciąży to strach, że można się przewrócić. Męża namawiałam na łyżwy od 7-miu lat..hehe..tylko musielibyśmy wypożyczać sprzęt bo swojego nie mamy i trochę są opory (mój M się brzydzi, ja nie tak bardzo bo na studiach ciągle biegaliśmy między zajęciami na lodowisko, i nikomu by nie chciało się dźwigać swoich łyżew)...W tym roku na mikołaja M sprawił mi rolki to oddałam do sklepu bo po co mi jak z brzuchem nie pojeżdżę, po sezonie kupię sobie nowe lepsze i za tą samą kaskę :). Pola - a Tobie z największą przyjemnością oddałabym troszkę tłuszczyku :) A co do Bartka to jak się dobrze chłopak uczy i rozrabia to uważam, że tylko dobrze o nim świadczy..hehehe...Widać, że chłopak potrafi sobie radzić nie tylko z książkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIke_m kawka jeszcze jest oczywiście:) A co do odchudzania, spokojnie jeszcze zdążysz, po porodzie przyjdzie na to czas:) Pola - Ty nasza chudzinko:) Ja również uważam, że z Twego Bartusia porządny facet:) Umie sobie radzić ze wszystkim:) Musiał sobie radzić! Wolałabyś, żeby tamten drugi mu dokuczał a on siedział grzecznie? Albo zaczął np płakać i naskarżyć pani nauczycielce? Facet to facet załatwił sprawę po męsku:) A jak tamten drugi zasłuzy to Twój Bartuś i drugą kredkę w drugiego kapcia wceluje! :D :D :D A tak całkiem serio to moim zdanie chłopak musi umieć się bronić, bo to jest chłopak i rozumiem Twój niepokój i w ogóle, ale czasem trzeba spojrzeć na to z innej strony. Może ja jestem jakaś nienormalna ale takie jest moje zdanie:) Potrzebna tu rozmowa, spokojna, poważna. Z resztą Ty sama wiesz najlepiej, co ja tu wypisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze mam jedno pytanko do was chyba najlepiej się orientuje w tym POLA, ale może któraś z was słyszała o czymś takim albo miała podobnie?. Nim zaszłam w ciążę ważyłam ok 65 kg na pierwszym ważeniu już skoczyło mi na 67,8 kg a teraz byłam po miesiącu i zamiast więcej mam pół kilograma mniej. Może tak się zdarzyć, że na początku mi waga gwałtownie skoczyła a teraz troche zeszło?? Lekarka zaczęła mnie ochrzaniać, że muszę zacząć jeść, ale ja nie zauważyłam żebym się głodziła :(. Zresztą jak tylko wyszły mi kreseczki przestałam liczyć kalorie. Szczerze to nie bardzo rozumiem to zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - Evika ma rację facet musi umieć sobie radzić. Szczerze to trochę zazdroszczę bo moje dziecko jak kolega bił go, to w ogóle jak ta sierotka stał. A jak mu tłumaczę, że jak go biją to niech odda to mi mów" Mamusiu nie będę go bił bo mu zrobię przykrość" i co wolałabyś aby w ten sposób reagował? Wtedy to dopiero ręce opadają wierz mi..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- już mi ta Twoja kawka pięknie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike_m - kawką z ekspresu, sprowadzona prosto z Włoch, świeżo parzona z pyszną mleczną pianką na wierzchu, posypana tartą czekoladą:) Właśnie taką kawkę teraz piję i właśnie taką kawką Was częstuję:) Hm, Ci moi szefowie to znają się na kawce:) Bo kawkę w pracy mamy darmową:) Więc zapraszam Was wszystkie na kawusię! A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Pola sama widzisz, facet musi umieć się bronić i koniec!!!!!!! Więc jak Twój Bartuś dziś w szkole temu koledze wsadzi drugą kredkę w tego kapcia to obiecaj nam i nie krzycz na Bartusia:D :D :D Ja też swojej córce tłumaczę, że jeśli ktoś jej dokucza to nie trzeba stać i nie płakać tylko po prostu delikatnie oddać. Ale jestem wredna matka nie? Ale trzeba nauczyć swoje dziecko sobie radzić w życiu! Oczywiście są pewne granice i w ogóle ale to już inny temat. Pola i nie przejmuj się, bo ostatnio mojej znajomej synek w przedszkolu ze złości gdy posprzeczał się z innym 3-latkiem to próbował mu odgryźć ucho. Znajoma strasznie się zdenerwowała, ale ja pomogłam jej zrozumieć, że takie zachowanie jest nieodpowiednie ale same w sobie świadczy o tym, że chłopka umie się bronić, tylko mógł trochę delikatniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ale rozpieszczają was w tej pracy :) w sumie ja też poznałam co znaczy taka kawa w robocie i teraz sama sobie sprawiłam ekspres, może nie taki ekstra bo ciągle mamy jakieś inne ważniejsze wydatki , ale kawka nie jest najgorsza i mleko też można ubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike_m - myślę że tak delikatne odchylenie w Twojej wadze to nic złego. Uważam, że nie masz czym się przejmować, tym bardziej, że odżywiasz się prawidłowo i wcale się nie głodzisz. Zobaczysz, następnym razem waga wzrośnie i ot sporo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike_m - no ja własnie tak się przyzwyczaiłam w pracy do tej pysznej kawki z ekspresu z tym ubitym mleczkiem, że czasem, gdy w weekend jestem w domu i mam ochotę na kawkę to gotowa jestem jechać do firmy i wypić taką porządną kawusie! ech, do dobrego to człowiek szybko się przyzwyczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która? Ta z białym wykończeniem czy złotym? Obie uważam, że są ładniutkie :) A to macie możliwość ubrania dzieci według uznania??? Czy macie pewne ograniczenia? U nas np. wszystkie dzieci muszą mieć identyczne alby i parafie mają swoich ludzi którzy to szyją- interes się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike-M - u nas alby mogą być dowolne, I całe szczęście:) Tylko wianuszki dziewczynki będą miały takie same. Wybrałam albę ze złotą koronką. Poprosiłam też aby dodatkowo złotą koronkę umieścić u dołu sukienki:) Wydaje mi się że będzie ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to macie fajnie :) A Alba bardzo mi się podoba, faktycznie z obszyciem na dole będzie ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- ja zawsze przed wysłaniem treści na to forum zaznaczam je myszką i robię "kopiuj" i wtedy wpisuję nick i hasło. Kilka razy już mi wżarło długie posty i byłam potem rozdrażniona i wściekła. A teraz nawet jak mi weżre, to na pustym polu "odpowiedz" klikam "wklej" i mam cały post :) Polecam kochana:) Bo wściec się można porządnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz...;) Mi podoba sie też ta ze złotą lamówką,wygląda bardziej elegancko. w ogóle to jest bardzo ładna,po prostu sliczna, Dziewczyny dzięki ze mnie na duchu podniosłyscie,lepiej mi juz..A ja tak na niego nawrzeszczałam i straszyłam poprawczakiem:( mam takiego kaca moralnego ze szok...tak mi zal ,co on teraz sobie o tym wszystkim myśli:( nike m spadek wagi w 1 trymestrze jest zupełnie naturalny,nie ma sie czym przejmowac. W ogole ale to na pewno wiecie,że jesc nalezy normalnie,nie trzeba wiecej.Trzeba sie odżywiac zdrowo a w 2 i 3 trymestrze do normalnego zapotrzebowania 300-400 kcal więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola czym Ty nastraszyłaś swojego synka?????? Poprawczakiem? Kochana stawiam VETO!!!!! TO zdolny chłopka, mądry, odważny, waleczny! Taki synek to skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- ale mnie rozbawiłaś tym poprawczakiem...hehehe...nie musisz mieć kaca poprostu pójdź i porozmawiaj z synem. Z tego co piszesz wygląda na to, że to bardzo mądry chłopak więc wiele jest w stanie zrozumieć. Jestem zdania i tak uczę swojego syna, że każdy ma prawo popełniać błędy nawet mama, mimo iż należy się starać tego nie robić. Jak się przyznasz, że może z troski o niego zbyt Cię poniosło, i powiesz aby opowiedział jak to było, to kac zniknie a synio napewno wyciągnie z tego naukę :) Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-dzięki za wskazówki ja zachowac napisanego posta, wypróbuję:) Tak nastraszyłam poprawczakiem:(:(:(:(:(:(:(:(:( durna ja:(:(:(Wiem,nie jestem idealną matką..Wieczorkiem sobie w łóżku porozmawiamy.Wiem ze mam cudnego syncia,kocham go nad wszystko w życiu.ech. Wychowywanie dziecka nie jest tak proste jak mi sie kiedys zdawało.Małe dziecka małe problemy,duże dziecko duże problemy:)A co bedzie w okresie buntu,? juz sie stresuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- chyba każdy rodzic przeżywa jak to będzie w okresie buntu...mi to spędza sen z powiek a przecież mój chłopaczek jest młodszy od Twojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike m tak,masz rację,porozmawiam sobie z nim szczerze, to mądre co piszesz. Jestesmy po to by mu pomoc a nie straszyc poprawczakiem,ech,żałuje:( Czasem tez chciałabym by był taki grzeczniutki jak twoj, łagodny jak baranek, miał dużo kolegów.On ma 2 kolegów,1 koleżanke,jest uparty jak osioł, roztrzepany,lubi postawic na swoim,nie znosi porazek,jak przegrywa w gre to potrafi rozwalic całą zabawe, podobno lubi oddac(choc nigdy tego nie widziałm):( I zamierza zostac żołnierzem:( I co ja mam robic? Z drugiej str porusza go krzywda innych ludzi,zwierząt( wtedy chowa łzy w rękaw by inni nie widzieli, przepada za kotami i wszystkie bezdomne przyprowadziłby do domu:).Jest dowcipny i jak cos powie to mowi tak ciekawie ze wszyscy zaczynają słuchac( to info od pani).Ok ,kończę juz wywody na temat mojego syna bo pewnie wam nudze i robie sie monotematyczna. mAAm a ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - masz naprawdę wspaniałego, mądrego, inteligentnego synka:) Właśnie mAAm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×