Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Jestem jestem tylko pranko na taraz wywaliłam i drugie wstawiłam już doczytuje co kliknełyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny❤️ mAAm - widzę, że zaszalałaś w tym cyklu i na pewno się udało :) po_la_ , magdalena28 - dołączam się w oczekiwaniu i wierzę, że nam teraz się uda 🌻i będą 4 testy pozytywne! Dziewczyny u mnie też po przytulankach :) Cykl w tym miesiącu powinnam mieć 25 lub 26 dni, szalałam ostro 5, 6, 8 i nad ranem z 9 na 10 dzień cyklu. Owulacja powinna być mniej więcej 11 lub 12 dzień cyklu czyli dziś lub jutro :D Mam nadzieję, że plemniczki przetrwają, bo mój mężuś musiał wyjechać znowu.. Ach, muszę się pochwalić - mam nową pracę w biurze kredytowym i jak na razie bardzo mi się podoba :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........32................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MARTADIABLICA........____________......32...........W-WA ........ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA.......15 lub 16.05.2009..........36............ZACH_POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wodnisia:):) super,że działaliście, tzrymamy kciukasy:D Ja idę lulu bo padam na twarz, na razie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - ja się pytalam o tą 36.4 bo pamietame w poprzednim cyklu miałam jakos tak że było tak jak w tym i w 23dc temp mi spadła na 23dc-36.4 24dc-36.5 25dc-36.5 26dc-36.5 A teraz tez tak jest 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 24dc-36.6 25dc-36.6 26dc-36.6 i nie bardzo wiem co o tym mysleć:o?? I dla tego cię tak martwię z ta tempka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że będę zaglądać, bo przecież będę potrzebowała Waszego zdania w interpretacji ewentualnych objawów :) i jeszcze czeka mnie wielkie ogłoszenie wyniku testu :D - pozytywnego oczywiście :D :D Tylko trochę się martwię czy nie za wcześnie skończyliśmy staranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- szczerze mówiąc to nie wiem. Według mnie nawet tai jednodniowy spadek tempki jest w normie - sama miałam podobny spadek tempki nawet gdy zaskoczyłam . Wydaje mi się że to jest prawidłowe. Przecież nie jesteśmy zaprogramowane tak, że faza wyższych temperatur codziennie ma być wyższa niż 36.5. Każda kobietka jest inna i ma inny cykl, inną temperaturę. Według mnie mAAm to ten jednodniowy spadek nie jest aż taki duży i wydaje mi się że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA_:D:D:D:D:D:D:kratuluję nowej pracy :D i zobaczysz uda się nam na 100% wszystkim:) trzymam za ciebie KCIUKASY!!!!!! EVIKA- własnie mnie te spatki tempki zastanawiaja ten w 17dc na 36.2 i w 20dc na 36.25 i w 23dc na 36.5 :o cos mam przeczucie ż enie za bardzo w tym miesiącu bo i kucie w brzuchu czuje i cycki bolą :o eeeeeeeeeeeeee.... chciałam wam wklejic mój wykres ale z karty sie nie da:( POLA- ja znawca wykresów nie jestem ale mi sie twoja tempka BARDZO PODOBA!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co to za pustki :O czego nie piszecie kochane :( POLA wstawaj pobudka!!!!KROPKa halo!!!!KISA jeszcze dzisiaj nie klikałaś !!!EVIKa?????NUŚKA halo??? IZA jest usprawiedliwiona bo w wawce siedzi :) Ale wy klikać paniusie kochane :) Ja znikłam tak nagle bo mnie braciszek nawiedził i posiedział troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Wooow widze ze wy tu ładnie ładnie do przodu weszlam tu po jakims czasie a wy juz kilka ładnych stron dalej:))) I jak tam sie czujecie dziewczyny ja jestem w 19 tygodniu a brzuch jest ogromny i mam takie pytanie kiedy wyczulyscie jakies ruchy malenstwa? bo ja cos tak nie bardzo je czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chwilunię bo panowie graja :) więc moge wieczorkiem troszke poklikac :) Magdalenka jestes jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prałam dzisiaj i na taras wywalałam bo chło błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sacze juz od godziny redsa zielonego puki jeszcze mi wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka i doszłas co to jest ta krecha pozioma w tej karcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×