Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A teraz ja pierwsza witam naszą dzielną wspaniałą mamę znów na naszym topiku:):D:DCałuję Cię mocno Eviczko:) Przestrzegaj zasad ustalonych przez szpital, zakaz wstępu znajomym,ciotkom,babciom,niech nasz mały zuch spokojnie i bezpiecznie nabiera sił i zdrowieje:) Tobie tez należy się porządny wypoczyne.kCieszę się ogromnie:):D .... nie rozmyślaj o tym dlaczego ciebie to spotkało, to niczego juz nie zmieni,choroba nie wybiera,widocznie tak miało byc i moze jakis ukryty sens miało..i moze nigdy się o tym nie dowiesz a moze to kiedys odkryjesz... ach sentymentalna na starosc sie robię hihih;) aneta- nie patrz na wyniki plemnikow i sie nie załamuj.Znam kilka przypadkowze wyszły do bani a po kilku cyklach była ciąża:):) Poza tym witaminki, zdrowe jedzonko, dużo ruchu,mało stresu- to chyba najlepsze leki na leniwe plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Kochana Evika nareszcie jestes!! A raczej jesteście! Mocno Cie ściskam i tulę. Baaaaaaaardzo sie cieszę ze jest lepiej. Teraz bedzie juz tylko dobrze. Całuje Was mocniutko. Dzięki Bogu ze jestescie w domu ach ach ach. Pozdrawiam gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki zaczne po kolei eviczko jak dobrze ze jestes :) anetko napewno są leki na poprawe plemnikow pojdziesz do lekarza to ci wszystko powie napewno bedzie dobrze :) no i wczoraj mnie nawiedziła ta cholerna @ trudno nic nie poradze witam reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z raneczka \\_/> :D EVIKA- ja się nie bedę rozpisywac bo ty doskonale wierz co ja mysle :D Buziolecje dla was 👄👄👄👄 POLA- więc kochana my dalej na tym samym wózku :D w sierpniu sie nam uda :D wkońcu to szczesliwy topik :) MAGDALENKA- to witam w klubie nawiedziała nas obie :) ale my i tak damy rade :) ANETKA- spokojnie tak jak pisze POLA:) bo jeszcze chłopinke w stresy wpędzisz :) ja mam znajomych któzy doczekali sie pieknej córci , a męzus choruje na martwice plemników czy jakos tak :o leków nie dostawał ale przed sexem miał wypijac 3 puchy coca-coli :) i nie wiem czy to przesto ale sie udało bo ponoc plemniki ozywia :) bedzie dobrze :) Halo panienki gdzie jestescie ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie :o pustki:o cicho aż w uszach piszczy :o uciekłyście wszystkie :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mezusiowi kupiłam witaminy w srode ide z wynikiem do gina i zobaczymy niewiem czy gin cos zapisze mezusiowi czy pokieruje do innego lekarz a tego sie najbardziej boje bo mój chłopina od lekarzy to z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika super że wróciliście.W domowych warunkach teraz szybciej do zdrowia dziecko wróci i Ty przede wszystkim odpoczniesz psychicznie.Bóg miał Was w opiece.Życzę duuuuuuuuuużo zdrowia i żebyś w końcu kochana mogła nacieszyć się macierzyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Eviko !!!!! nareszcie jesteś !!!!!! Cieszę się bardzo że już wszystko w porządku. Uważaj na siebie i swoje maleństwo - całuski przesyłam. Ja miałam w piątek badania prenatalne. Miałam robione usg i pobraną krew. Z usg jest wszystko w porządku. Moje maleństwo jest CUDOWNE - ma głowę, kręgosłup, nóżki, rączki, nos i oczki :-)) :-)) Wyniki za 3 tygodnie - aja kończę już ostatni tydzień 3 miesiąca. czuję sie fantastycznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- trzymam kciukasy :) zobaczysz bedzie ok :) i napewno sie uda :) niech pije ta colę :) Mój tez jest taki że do lekarza idzie jak juz innego wyjscia nie ma takie to te nasze chłopy pokrecone :) NUSKA- rany własnie sobie uswiadomiłam że Ty i IZA lada moment rodzicie :) rany jak ten czas zleciał :) POLA????????????????????? EVIKA Jak Bartunicio ?? pewnie super w domeczku z siostrzyczka obok z mamusia i tatusiem bardzo sie ciese ż ejuz w domciu wszyscy jestescie :) KISA- jak TUSIA???? JULY- G❤️R❤️A🌼T❤️U🌼L❤️U🌼J❤️Ę❤️ ZOSI!!!!!!!!!:D Napisz nam jak malutaka i jak Antos ja przyjoł w domku jak poród ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Maam faktycznie ze to juz kolejne porody sie szykują. dziewczyny trzymam za Was kciuki. A czas pędzi jak oszalały. Moja Tusia jutro skonczy dwa miesiące! Takia fajna biedroneczka z niej. Gada jak najęta z nami, a kopie nogami jakby chciała poł Polski przejsc. Jest bardzo grzeczna. Sama zasypia. Potrafi sie zabawic z Kinga z godzine. Spi w nocy ładnie. Oczywiscie budzi sie jeszcze na karmienie. Ja nadal karmie piersią . Bardzo to wygodne. Zwłaszcza na wyjazdach. Bylismy w górach w sobote. Chcielismy zobaczyc jak sie Martulka bedzie zachowywac. Było cudnie. Karmiłam na ławeczce :P Kinga sie wyszalała , a my pełen relaks. Teraz znowu gdzies wyskoczymy. Ide podac obiad :) A dodam jeszcze ze jem juz prawie wszystko. Ciesze sie bardzo:) Całuje brzuchaczki, staraczki i mamusie. Evika Ciebie szczególnie ❤️ Jestes wielka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........no ........ale się rozpisałyście...............normalnie aż.........z czytaniem.........nie .......wyrabiam....................no.....no......... A ja witam was z słonecznej wawki :) Dzisiaj pisze sms do ginki ( bo tak sie z nia umówiłam )że jak tylko dostanę @ juz tak normalnie bo 19 było plamienie wczoraj późno wieczorem juz sie rozkreciła @ więc dzisiaj klikam i powie mi co ijak mam robic w celu monitoringu zrobie hormonki tak dalej :)Co do uczulenia to mam jeszcze tylk trzoszkę wiec też się cieszę :) syncio rano dzwonił z Bługari cały szczęsliwy więc też super własnie pluska się w morzu czarnym :)A wy gdzie jestescie ???? czy nad tą nasza 320 stronka jakies fatum wisi ??????Szypciorem MI SIE MELDOWAĆ!!!! KISA- cudne sa takie gawozoące pociechy :) ja mogę godzinami tak gugac z takim maluszkiem uwielbiam to :) TUSIA-❤️G🌼R👄A🌼T❤️U🌼L👄U🌼J❤️Ę🌼!!!❤️ 2 miesięcy:D rosnij ZDROWO kwiatuszku🌼:D EVIKA- jak znajdziesz chwileczke jak Bartuś bedzie spał to kliknij co u was :)👄 JULY- jak ZOSIA????👄 NUSKA- pieknie wygladasz !!!!!!!!!!zdjecia cudne !!!!!:D👄 MULAN- olej oblesnego szefuncia i klikaj co u ciebie👄 ANETKA- i rozmawiałs z gin o wynikach ??????????👄 MAGDALENKA- co kochana u ciebie ??????👄 POLA- kochana co u ciebie ?????👄 BERTA- kliknij wkońcu do nas 👄 BIG MAM- jesli nas potczytujesz to kliknij wkońcu co u ciebie bo my tu cały czas pamietamy o tobie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie moje! Wpadłam tylko na chwilkę, bo mój Bartuś znowu mocniej kaszle.Znowu kaszel go dusi i nie może oddychać. Za kilka dni musimy zrobić morfologię i będziemy prywatnie szukali lepszego specjalisty, niż ci, którzy Bartusia leczyli. Z tym kaszlem nie jest za dobrze :( Martwię się aby znowu nas nie położyli do szpitala. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Evika już sama nie wiem co ci powiedzieć.Jak mój Dawid był mały (około 7 miesięcy) to też kaszlał i żadne antybiotyki nie pomagały.Lekarka mimo to zmieniała antybiotyki i takiemu maleństwu dwa razy dziennie zastrzyki, dziecko słabło zero poprawy.W końcu się wkurzyłam i zmieniłam lekarza na moją lekarkę która leczyła mnie jako dziecko ta odstawiła wszystkie antybiotyki i dostawał przez pół roku albo więcej takie leki w areozolu i dosłownie dzięki tej lekarce Dawid od 5 lat praktycznie nie choruje.Ty tez na pewno trafisz na jakiegoś dobrego pediatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to dobrze że uczulenie znika.Ale masz luz sami w domciu co się będzie działo....he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Maam dziękuję za zyczenia . Powiem Martusi ;) U nas okej. Kinga wczoraj zaliczyła asfalt. Więc mamy strupka kolanowego:) Chodzi od jakiegos czasu sama na podwórko. Ma juz swoje kolezanki podwórkowe. Ja oczywiscie prawie ciągle przy opknie , bo sie o nią boje. Ona ciagle dla mnie taka mała. Martusia okej z oczkami , no bo Wam zapomniała napisac ze zaliczyłysmy zapalenie spojówek Tusi- no nie moze byc kolorowo. Jesli sie problem bedzie powtarzał to byc moze mamy niedrożny kanalik łzowy. No zobaczymy. Dzisiaj wpłacam zaliczke na wakacje. Jedziemy w sierpniu do takiej chatki w Czorsztynie. Mam nadzieje ze bedzie fajnie. Jezioro i góry -tego mi trzeba:) Evika bedzie dobrze, na pewno teraz znajdziesz dobrego specjaliste i wyleczy Bartunia. Ja wciąz trzymam mocno kciuki i sie modle za Was. Nuśka ? No wlasnei dobrze mówisz. Moze Iza urodziła juz. Moze napiszemy do niej? Super wygladasz. Widziałam ostatnią fotkę na n- k. ❤️ Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe komentarzyki jesteście kochane.To dobry pomysł z tym sms, może ją wzięło wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam :) EVIKA- zobaczysz wszystko bedzie DOBRZE a co do tego suchego kaszlu to może nawilzacz powietrza by cos pomógł ?!:O bo może suche powietrze jest w domku bo i upały ? mój jako niemowle łapał czesto zapalenie krtani i swistał niemiłosiernie i przez jakis czas własnie trzeba było nawilzac pokoi.Dobrze że chcecie zmienic lekarza bo do tamtych juz nie chodzcie !!! buziolęcje wielkie dla WAS👄 KISA- no to z Kingi dzielna dziewczynka jak tak sama z kumpelkami po dworku lata :) Ja ci powiem ż emój skończył teraz 10 lat ale jak schodzi przed klatke grac z chłopakami w piłke to i tak jak kwoka siedze w oknie :( ale tyle teraz się słyszy o porwaniach dzieci 13-14 letnich że wole byc ta nadopiekuńcza matka niz ta co wywali dziecko na dwór i ma gdzies co robi i o której wraca do domu . NUSKA- ten link jest bardzo fajny i moja ginka tez tam jest :) Co do IZY to ona nie miała byc jakos tak teraz na urlopiku ?!:o bo cos mi sie tak zdaje :) A i zapomniała bym napisałam do ginki i jutro o 7.30 mam kucie :o hormonki i progesteron :o wiec trzymajcie zamnie kciuki by nie bolało hihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiesc od Izy. Jutro bedzie miała internet to pewnie napisze. Wszystko u niej dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super KISA że wszystko ok u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko tu..... Nasmazyłam tyle racuchów z jabłkami, że nie wiem kto to zje... moze macie ochote??? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja mam dziś piach w oczach - choć położyłam się spać po 21 i spałam jak zabita. HANA - GRATULACJE !!!!!!!!!! - trzymam kciuki za dalsze miesiące :-)) U mnie wszystko w porządku, czuję się bardzo dobrze. Mamuśka moja szaleje!!! -mówi że MUSI znać płeć bo inaczej nie może ubranek kupować. A przecież takie promocje teraz !!!!! hihihihih widzę ze ona szaleje bardziej niż ja. No musi jeszcze chwilkę poczekać. trzymajcie się cieplutko !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) HANA-🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 MULAN- no to babcia szaleje :)Ale troche się naczekać musiała :0 więc nie ma się co dziwic że teraz tak po sklepach lata :) KISA- rany nie masz jeszcze jakiegos placuszka ??? EVIKA- kotek i jak niunio?? POLA- juz dyzur odespany??? Ja wczoraj z chłopinką poszlismy do knajpki ze znajomymi :) i powiem wam że pół flaszki wina czerwonego wydoiłam :o mam tylko nadzieję że nie miało to wiekszego wpływu na moje hormonki bo dzisiaj o 7.30 mnie kuli :)i wieczorkiem mam wyniki ale jutro odbieram :o troche stresa mam :o Ale staram się nie mysleć:) Dziewczynki mąz chciał mi zrobic niespodziankę i zabrac zanajomych na mazurki w wekenndzik i urodzinki moje (tydzień później zrobić) ale nie wszyscy mogli więc robię w sobote w domku :) bedzie woda ognista,winko drinusie z ogórkiem zielonym :) itd i wymysliłam sobie szwedzki stół może mi coś wymyślicie na ten stół bo jak narazie to mam zamiar zrobić tylko na ciepło pieczone faszerowane ziemniaczki jesdne z boczkiem i pieczarkami , a drugie feta i szpinakiem :) więc czekam na wasze pomysły :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnej mamusi na topiku !!!!! mAAm znam jedno fajne danie nie szwedzkie, chodź pierwszy raz jadłam je w Szwecji, na imprezkę super robi wrażenie. --Kupujesz sobie placki tortilli ( w każdym markecie do kupienia) --Mięso mielone przysmażasz je żeby było sypkie (z przyprawami) --Do mniejszych miseczek dajesz (osobno) np. pokrojone pomidory , sałatę lodową, ogórki, kukurydze, papryka co tylko lubisz teraz jest wielki wybór warzyw --Dobrze poszukaj w sklepie jakiś sosów do tortilli i je też dajesz do osobnych miseczek są do tego nawet specjalne chipsy (można je moczyć w tym sosie) Placki podgrzewaj w mikrofali i daj na talerz, do tego to mięso (ciepłe) i warzywa i każdy przygotowuje sobie ze swoimi ulubionymi składnikami .Kolejność jest taka ze pierwsze na placek dajesz mięso i sos i warzywa i zjadasz z placka nożem i widelcem.A potem jak składniki znikają odstawiasz widelec i po prostu zawijasz placka z tym co zostało i zjadasz. Jak placek jest okrągły to zakładasz od dołu kawałek do góry a potem boki.Trochę ten opis chyba zagmatwałam ale uwierz jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-👄 dzięki 👄 co do szwedzkiego stołu to niechodziło mi o dania ze szwecji tylko o to że chce z boku ustawic stół jedzonko i niech kazdy sobie wkłada to co chce moi znajomi bardzo lubią tańcować więc mało kto siedzi za stołem :) więc będzie dużo dipów , chce troche sałatek itd i własnie mi troche koncepcji brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mulan fajną masz mamę:) Przynajmniej ciuszków bedziesz miec hoho... Nuśka 👄 Laseczko:) Maam stół szwedzki to dobra sprawa. Jestem zawsze za. Tak mysle co oprócz salatek mogłabys zrobic. Ja zawsze jeszcz epodaje na duzym talerzu(kwadratowy u mnie :P) winogrona tzn kazde winogronko owinięte paskiem szyneczki i paskiem serka , na przemian jedno z serem zółtym drugie z szenką . I najlepiej winogrona ciemne. U mnie to zawsze pierwsze idzie zanim podam konkrety. Ostatnio tez upiekłam schabek, pokroiłam na cieniutkie plasterki i obok \"walnęłam\" jabłka prazone ( taka szarlotka w słoiku mozna kupic) Poszło migiem. Kazdy nakładał schabek i tych jabłak. Wiem ze smakowało... Mozesz na wykałaczke jeszcze nabic mozzarelle + listek bazyli+ pomidorek koktajlowy i tez rzucic na talerzyk lub wbic do połówki jabłka . Bedzie wygladac jak jeżyk. No dobra to tyle, bo pisac mogłabym jeszcze multum. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×