Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczynki:) ja dzis na wieczor ide do roboty wiec dzien mam wolny i własnie zjedlismy obiadek:) hana-gratulacje:) mAAm- mi ostatnio smakował łosoś wędzony pokojony drobno i formuje się z niego takie kuleczki (wielkosci jak kulki lodowe),posypujesz dookoła drobno pokrojoną cebulką i ogorkiem kiszonym lub konserwowym, to fajnie wygląda i jest pyszne:) Albo, paluszki grissini torinesi owijasz z jednego konca wędzonymi cieniutkimi plasterkami baleronu lub szynki ,układasz je na talerzu i stawiasz obok jakis dip czy cacyki lub cos innego do maczania.Tez pychotka do przekąszania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana234
są dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ależ się za Wami stęskniłam ... Evika masz rację powinać zmienić lekarza na dobrego specjalistę ale najważniejsze, że kryzys macie za sobą... hana gratuluję dwóch kreseczek :) Maam jak już wróciłaś po urlopie to pisz kochana pisz...bo ostatnio pustki i boję się że jak będę rodzic to nikt nie zauważy :( Nuśka od wczoraj biorę ciuszki, dzisiaj zaczęłam prasować ...w niedzielę bolał mnie brzuch - troszke się przestraszyłam, ze to już - chyba czas przygotować torbę do szpitala :) W piątek idę do szpitala na ktg- to dowiem się co wziąć ze sobą na porodówkę ale przyznam sie Wam, że mam coraz bardziej się boję ....ale będzie dobrze- musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz bliżej niż ja, a ja już panikuje czy mnie wcześniej nie weźmie.Mi zostało jeszcze sporo bo wózek wyprać itp.W ogóle chyba ostatni miesiąc to dosłownie dostaje się jakiegoś powera, wszędzie widzę że coś trzeba zrobić.Tak że zamiast wypoczywać to wynajduje sobie coraz to nowe roboty he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie licząc moich cierpień związanych z zębami (praktycznie raz albo dwa razy w tygodniu jestem zmuszona odwiedzać dentystę) to doszły mi bóle krzyża ale to i tak nic bo ostatnio jestem strasznie upierdliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pakowania to obowiązkowo karta ciąży i wszystkie badania.Ja biorę 3 koszule dwie rozpinane jedna nie, szlafrok, klapki, figi, ręczniki,kosmetyki.Rafałowi przygotowałam ubranka dla dziecka na wypis to weźmie.A nie wiem tylko jak z podpaskami czy trzeba się samemu zaopatrzyć czy szpital daje.Jeszcze myślę o cycniku i wkładkach laktacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Nuska :) My dopiero skończyliśmy malowanie w domu - okna wszystkie wymyłam, firanki powiesiła - to chyba mogę iśc rodzić :) Ale tak poważnie to chciałabym jeszcze chwilkę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mam okna do mycia i tak mi mówią że niby nie wolno ale tak mi się zdaje ze powolutku mogę sobie myć.Napisz co Ty pakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ja pomalutku sprzątałam - pokój za pokojem no i mąż bardzo dużo mi pomagał :) A co do pakowania to czekam do piątku i w szpitalu zapytam co wziąć ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin mi tylko powiedziała,że mam wziąć kartę ciąży i grupę krwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz koniecznie co Ci powiedzą ja już uciekam.Miłej nocki życzę i jeszcze raz fajnie że jesteś, jakoś raźniej będzie dotrwać do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE!!!!!!!!! Ja własnie z przerwami łapię hebanik na tarasie :) potem mam w planach sprzątanko i zakupki na sobotnią imprezkę :) Wczoraj nawaliła mi pralka :( Prało się pranko i jak otworzyłam ją by wyjac pranie to normalnie dym i poleciał wystraszyłam się strasznie :O ale mój chłopina dużo nie mysląc zapakował mnie w samochód i kupiliśmy nowa otwieraną od góry i o połowę większą ma szerokości niecałe 50cm :) więc mam więcej luzu w łazience wczoraj juz mi ją przywieźli i już pranko się robi :) IZA- super że jesteś :) co do mnie to ja będę na topiku i napewno nie przegapię kiedy urodzicie z NUSKĄ fajnie wam juz za momęcik będziecie mieć wasze kruszynki w ramionkach :) POLA- z uczulonkiem już luzik ta sucha skóra zeszła i podnią jest nowiutka gładziutka troche w jaśniejszym kol bo nie opalona ale jest już OK nic nie boli nic nie swedzi :) byłam wczoraj u lekarza i wrzysko wskazuje że to od brzozy bo miałam i spuchnięte lekko dziurki w nosie i kinol tez mnie swędział tylko się nie spodziewałam że tak mnie może wysypać na dłoniach :o Dostałam receptę bez daty że jak by cos takiego się pojawiło ponownie a mam nadzieję ż ejuż się nie pojawi to mam odrazu do wykupienia maśc i psikany oxykort , no i mam pić wpno :) bo cleratina i zyrteks nie działaja na mnie kompletnie a po zyrteksie to chodzę jak naćpana :O Trzymam kciuki za staranka :) MAGDALENKA- kotek co tam u ciebie ???????odezwij się jakoś ??? EVIKA- jak dzisiaj Bartuś ?? robiliście morfologię ??? KISA- dzięki za przepisiki 👄 Jak Tusia z Hanną?? ANETKA- daj znać co gin powiedział na wyniki mężulka ???odezwij się !!! JULY- jak Zosia ???? I jak Antoś na siostrzyczkę w domku zareagował ??? HANA- pisz jak zareagował męzulek na wieści że będzie tatą i kiedy się do lekarza wybierasz ?? BUZIOLĘCJE👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jestem mamą 3 letniej Patrycji a teraz bardzo chcemy z meżem drugiego dzidziusia. Niestety mam powiekszoną tarczycę i rozszalałe hormony, w wyniku czego codziennie łykam Euthyrox25 i jod. Staramy sie bezskutecznie od początku roku teraz mam planowaną @ na 30.07 i mam nadzieję, że jakimś cudem nie przylezie ! Pozdrawiam Was wszystkie a szczęściarom, którym się udasło serdecznie gratuluję i życzę zdrówka i dobrego samopoczucia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odebrałam wyniki😭 i chyba umnie będzie wielka D U P A !!! z dzidzi 😭 następne badanie mam mieć 04.08 już się naczytałam o jakiś guzach muzgownicy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Maam napewno jesteś zdrowa- działaj i czekamy na Twoje dwie kreski... Ja dzisiaj kończę prać ciuszki dla maleństwa- jeszcze tylko prasowanie. Jutro mam wizytę w szpitalu a rano pewnie pójdę w końcu coś kupić do szpitala. Dzisiaj na obiad robimy sobie grilla- karkóweczkę, udka , młode ziemniaczki, fasolkę i mizerię - mniam mniam zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI NADZIEJA - witaj DZIEWCZYNY MÓJ WYNIK !!!!!!!!! TSH-2,341---min 0,350-max-4,940 FSH-0,12----faza folikularna-2,8-11,3 owulc.-5,8-21,0-lutei.-1.2-9,0 LH-0,18------*----//----------1,1-11,6 ----//---17.0-77,0---//--0-14,7 ESTRADIOL-914,00--- fazafolikularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- 👄👄👄👄👄👄 dziękuję 👄❤️👄 masz przemiły głosik :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mualn
Witajcie kochane witaj nowa forumowiczko !!!! Maam - no nie znam się nic a nic na tych wynikach - więć nie jestem w stanie ci odpowiedzieć. Ale czemu piszesz z taką rezygnacją ??????? przecież musi się udać - będzie dobrze !!!!!!! ja trzymam kciuki za ciebie :-)) Mnie od wczoraj gardło boli - chyba z klimą w samochodzie przesadziłam. No i nie mam siły do pracy chodzić !! Mam dość. Gorąco dziś strasznie - mam nadzieję że pies mi się w domu nie ugotuje ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze...ja się dosłownie topię.Rano na chwilę do basenu a teraz z małym uciekamy przed słońcem w domciu.Czekam aż trochu temperatura spadnie i znowu do basenu.Ogólnie mam dzisiaj leniaaaaaaaa czuje się jak mucha w smole.mAAm w końcu te dwie krechy przyjdą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pracuje u mojej siostry bo mlody pojechał z tesciowa na wies wiec moge isc sobie do zakladu jutro ostatni dzien bo wraca pracuje od 5 rano wiec bardzo wczesnie wstaje a jak wroce do domciu to tylko jakis obaidek szybciorkiem i do łożka lezec bo nie mam siły maam 👄 ty rownież masz milutki głosik kochanie wszystko bedzie dobrze mi tez hormony szałaly ale jakos sie wtedy udało :) tylko misiu nie denerwuj sie , wiem ze czasami sie tak nie da ale sie postaraj UDA SIE NAM ide lezec moze sie pozniej odezwe buziolki dla wszystkich dziewczynek 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dzisiaj z deczka zkacowana :) Wczoraj w ramach przygotowań do iprezki sobotniej mój stary zaczoł podłańczac zutnik pod stacjonarny komp przeniesiony do salonu :) I odpalilismy plye liste z youtuby która przewidzielismy na impreze ( a sa tam kawałki przez najnowsze hity po feliczita(nie wiem jak sie pisze) Lambade , dr.alban, akapulko , tora-tora ,rokendrole itakie tam. i przyznam sie że nawet się nie spodziewałam że tak fajnie to wyjdzie bo puscilismy te teledyski na skos nad stołem :) więc bedziemy widziec do czego tańcujemy :) nie ma to jak spiewajacy elvis preslej nad stołem hihihihi:D oczywiście tak nam się spodobało że wypilismy po 2 piwka i flaszeczke winka różowego i uwaga tańcowalismy do 2 h :)Dzisiaj mam łepetynkę lekko obolała i troche gicołki bola ale było super :Ddzisiaj czeka mnie pichcenie :) DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIEM ZA TRZYMANIE NA DUCHU I ZA TO ŻE NIE DAJECIE MI ZWARJOWAĆ :D 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ! Wpadłam się przywitać :) Powiedzcie co sądzicie na temat testów owulacyjnych czy warto je kupić? Czy są jednorazowego użytku? Obserwuję swój cykl mierząc temeraturę ale to dopiero pierwsza obserwacja. Szczerze zaczynam już wątpić i zastanawiam się czy sobie nie odpuścić. Proszę o waszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Maam aż zazdroszczę Ci takich tanców :) Ja jakoś nie mogę teraz spać - chyba jednak nerwy dają o sobie znać.... Byłam dzisiaj na zakupach z córcią ale nie wiele kupiłam :( Wszystko mnie drażni, denerwuję wrrr mam nadzieję że to hormony :( Popołudniu jadę do szpitala - odezwę się po badaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MoniaNadzieja - ja używałam takich testtów. Są 2 rodzaje: płytkowe które kosztują 50 zł - 5 sztuk w jednym opakowaniu i są paskowe które kosztują 27 zł - 5 sztuk w opakowaniu. Radziłabym ci kupić paskowe są tańsze a zasada taka sama - chodzi o II kreski. Jeśli chcesz coś z nich wyczytać to 5 sztuk jest za mało. Zależy jaki masz cykl. Ja miałam 27 dniowy i kupowałam po 2 paczki czyli miałam na 10 dni. mnie coś tam pomagały. Ja też mierzyłam temperaturę i w sumie z tej temperatury zaszłam w ciążę bo miałam już obcykane wszystko. Starczyło mi 5 cykli na zajście w ciążę :-)) Izuś a ty się trzymaj - ale masz rację na zakupy iść trudno. Ja zakupoholiczka i też strasznie trudno mi chodzić po sklepach. Kochane trzymajcie sie w weekendzik i nie dajcie sie burzom. Do zobaczenia w poniedziałek - ja już odliczam minuty do końca pracy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×