Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

komiczne ....dziwne bo teraz nie ważne co napisze i tak to nic nie zmieni masz krzywy obraz mojej osoby i to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedź co zrobić- jak pomarańcza pewnie - za moją rada- już lata w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream i Komiczne się godzą. Chciałabym to zobaczyć :P Winko, świece itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream i Komiczne się godzą. Chciałabym to zobaczyć Winko, świece itp. Cream i Komiczne się godzą. Chciałabym to zobaczyć Winko, świece i kolacja ze śniadaniem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem c.r.e.a.m., na chwilkę, żebyśmy mogły popatrzeć. Potem możecie się znowu pokłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
hahahaha:D No to Ike sz...jak się latało ??? a wogóle wylądowałaś ? bo sissy napisała, że jako tucznik musiała być twoim obciążnikiem, i tym sposobem obie sobie tak upadły na ten komiczny półświatek z chlewikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy- przepraszam- rozumiem, że miało byc jak w serialu- świece wino- i następne ujęcie- ona w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
niedźwiedź co zrobić- jak pomarańcza pewnie - za moją rada- już lata w chmurach :D Ale przeżywasz :) wyccisz troszkę swoje emocje lumpeksiaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aje was jebie zdrowi dzisiaj ale przynajmniej jest ciekawie teraz komiczne teraz poleciał do psychologa po porady typu : jak doprowadzic creama do depresjii aby schudł do 70 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy - z kremem nie... Ale z Tobą w przedstawionej przez Ciebie scenerii pogodziłbym sie bardzo chętnie :D Cream - Ty nie musisz nic pisac.... Mozesz zmieniac swoj wizerunek przez rok, a potem zadasz kilka tych swoich inteligentnych inaczej pytan i wychodzi, ze jestes rozgarnięty jak kupa liści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
A na tej swojej fotce to masz nochala jak "baba jaga" :D weź coś zrób dla etyki i nie wklejaj swoich fot tutej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, A jednak po namyśle ja w Ciebie wierzę, i wbrew wszystkim widzę poprawę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×