Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

cocinelka -> Nie wiesz czemu jadą od "dziwek" 'i "szmat" jak coś się nie podoba? I czemu wyśmiewają to co same robiły? Tak zawsze się poczują, że one jednak są lepsze i silniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
a nie bursztyn akurat nic a nic mi nie przeszkadza ze poszedl:) nich se idzie:) ale tak jebne go jak tylko go zobacze hmmm tylko czym??? walizka bo tylko to bede miec na lotnisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj sie kapnelam, zrozumialam wszystko, zwalanie winy na Bursztyna, a macil ktos inny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale dobrze, że chodziaż skończyłyscie "POMARAŃCZOWĄ REWOLUCJE" podczas której pisałyscie tu o "sraczkach", "siatkach z tesco" i wyzywałyście nas od Szmat a kota od geja ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo z Toba tez kiedys gadalam na gg raz jak mi wrozylas :P I nie wypieram sie tego :D mimo,ze wrozby sie nie sprawidzily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne ze jak przestalam tam pisac to nagle zaczely sie telefony lub smsy dziewczyn z tamtego topicu i nagadywanie jedna na druga, teraz wszystkie sie wyparly, bo kazda broni swojego tylka.A to ze ja tu pisalam to chyba moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: ludziom moje życie zbyteczne, uwiera, jak cierń w bucie, którego nijak zdjąć. Ale i mnie nie są niezbędni. Boję się, że dla Niej stałem się cierniem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot-> Nie sądze... Raczej chęć gadania głupot, udowadniania sobie któa lepsza ... Obgadywania i zganiania ciągle na jedną osobe ( wiemy kogo ) ... No i może myśli o zakupach... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, skończcie to przedszkole. Wyjaśnijcie na priv nieporozumienia, wylejcie gorzkie żale i dopiero wróćcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka -> Ze mną ? :-o Ale ja gadałam z kafe na gg tylko z bursztynem i jedną dziewczyną którą Ty napewno nie jesteś więc nie wiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo teraz ja jestem czarna owca nie zauwazylas? mimo tego ze nie pisze z nimi od dawna.a jak przestalam to do mnie sama zagadywaly na komorke, obgadywaly itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gappa-> Teraz już widzisz co one robią... Obgadują, knują a potem znajdują sobie jedną na która zganiają... maleńka24 -> Lubie, ale to nie mój cel życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie moja obecnosc wsrod zywych i moje wybory tez wielu uwieraja mimo, że nie tycza sie tych osob i w zaden sposob tez nie ingeruja w ich zycie. Kocie warto zyc dla tych , ktorych kochamy:) Inni niech zyja swoim zyciem i dadza zyc innym wg swoich wartosci . Kocham i bede kochac bo to najpiekniejsze co mam , co we mnie jest. Przeciez nie wyzbede sie najlepszej swojej strony jestestwa. Kocie badz cierniem dla innych jak tak mysla a dla Niej badz Sloncem co rozprasza ciemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość Piękna Cudowna Prawdziwa...czym jest? Delikatnym drgnieniem serc, bezwiednym trzepotem duszy skrzydeł, Krzyczącym głodem spragnionych ramion... Bezpieczną przystanią...i szalonym niepokojem słuchaniem najcichszych szeptów Twoich Pragnieniem słów Twoich najprostszych... Tych tylko dla mnie...słów o Nas, o naszej miłości... Czym jest to co czuję?...to miłość... Bezgraniczna radość Twojej bliskości, Szalejące morze zmysłów, burze namiętności... Ukojenie serca...pieszczota dla duszy... Niespodziewane wzruszenia, łez strumienie Prawdą wypływającą z głębi naszego istnienia Cichym westchnieniem i głośnym krzykiem Ciągłym szukaniem siebie, nieustającym dotykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
a ja na nikogo do nikogo nie gadalam :):):) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do gappy nigdy nie pisalam nic i nie dzwonilam wiec nie zarzucac mi nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×