Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

a my mieliśmy iść do rodziców ale ja chyba nie idę... łeb mi wciąż pęka, ketonal nawet nie pomógł :O i też jeszcze nawet nieubrana jestem :D Mieliśmy iść po jakieś zakupy bo w lodówce tylko jajka i stara śmietana :D ale Śpiący coś się ociąga.Zaraz wychodzi do szkoły, później chyba skoczy do moich rodziców po rower a później chyba do swoich pójdzie. No i zakupów nie będzie :O A ja się sama nie ruszę!!! Z wielkim bólem głowy posprzątałam całą resztę, której wczoraj nie zrobiłam a Śpiący...? Wytarł naczynia i zadowolony!! O nie!!! Chyba dziś jazda będzie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja jestem :):):) próbuję posprzątac w chacie... ale coś nie idzie .... kota próbowałąm wyczesac...też nieposzło.... powoli zabieram się do gotowania... narazie bez większych osiągnięc... ale od jutra się za siebie wezmę.. no... .....jak z pracy wróce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana >>> u mnie znowu kłótnia na maxa... ja siedze tu a B. przed tv w drugim pokoju... koszmar już ręce mi opadaja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic sie nie martw przejdzie mu... mój siedzi w kiblu od 40 minut ... dłubie w telefonie znowu go rozkręcił.... ja juz dzisiaj zaliczyłam sprzeczkę....ale juz jest ok... zresztą dzień się nie skończył jeszcze wiec kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 no właśnie dzień się nie skończył a juz jest taki chooojowy! litości... chciałam gdzies wyjśc do ludzi z nim bez focha i kłótni ale to wybitna jednostka i nie da sie tak normalnie po ludzku!!! czyżby czas na zmiany... juz takie myśli mnie dopadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pomału myśle co by tu zrobic żeby jakos sytuacje poprawić... szkoda że tylko ja a moj B. tylko strzela pilotem po kanałach! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cierpliwosc sie skonczyla dzisiaj dla niego... mowie NIE mojej slabej woli i jego seksi pośladkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosół dzisiaj mamy jak co niedzielę i nie stał w lodówce tylko na kuchence ... o fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz żałuje ale jestem silna i nie poddam sie ... niech ocieka testosteronem ja mam dzisiaj sim locka :P ciekawe do której dam rade?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakos nie mogę ... ide zrobić awanture i powiedziec ze potrzebuje jego zainteresowania !!! trzymajcie kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×