Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

A wiecie, ze to podobno kadr z filmu pt.: \"Dr Haus\"? Fotomontaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam za wprowadzenie w błąd myślałam,ze o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak czekoladka szukałam na samym początku tego pliku. To fotomontaz, szkoda, ale naprawdę wzruszające!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was dziewczynki dzisiaj, jak tam samopoczucia i zdrówko?? Ja oczywiście spać nie mogę bo jutro do pracy już idę i przeżywam:( Ze zdrowiem trochę lepiej, ale tak naprawdę to mi jeszcze nie przeszło. Pocieszam się tylko że w weekend jeszcze sobie poleżę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam rozczarowana... Niemniej zdjęcie jest wzruszające... Chyba i mnie dopadlo. W nocy bolala mnie glowa i gardło. Chyba zatoki... Ech, a tak się cieszyłam, ze mnie nie bierze. Jak widać, na każdego przyjdzie kiedyś pora. Mały czasem się rusza, więc mamusi odrobinke spokojniejsza. Nawet zaczęłam oglądać na Allegro ciuszki, komódki itp. Matko, nie wiedziałam, ze tego wszystkiego jest az tyle. Czy jest ktoś, kto tak jak ja nie ma jeszcze NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupnego nie mam jeszcze nic!! W piwnicy leżą rzeczy po dzieciach moich sióstr, ale nawet do nich nie zaglądałam także nie mAM pojęcia czy się nadają. Zamierzam się za wszystko zabrać dopiero w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobiety... ciagle mowa o blou... o co biega? Ja też jestem chetna poogladac:):) prosze o namiary:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, ja kompletnie nic nie mam i nawet się tym nie przejmuje. Przypuszczam, że zakupy bede robić końcem kwietnia, początkiem maja :) Dziewczynki, nie wiem czy to jest fotomontaż, bo w tej prezentacji to wychodzi jakby to było na serio, i to dziecko - Samuel żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,fajna ta prezentacja,wyglada tak prawdziwie,może jest tylko ...podrasowana?:D ja oprócz trzech par body też nie mam nic ooo i jeszcze mam łóżeczko po Tomaszu ale nie wiem w jakim stanie.dopóki lekarz nie potwierdzi mi ,ze to Kubuś na 100%nie kupię nic pewnie,poza tym wszystkiego jest tyle,ze odkładając pieniądze można szybko zrobić wyprawkę;p Anaconda,przygotuj sobiew miarę aktualne zdjęcie w ciaży do wklejenia na bloga i dostaniesz namiary:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda załozylismy bloga o nas. Blog jest na hasło. Podaj maila albo napisz do mnie maliszenka2gmail.com to poddam Ci namiary. Co do wyprawki dla dziecka to moje kartony po Nikosiu leza na strychu. Chybas tez w kwietniu do nich zajrze. Bo Nikos mial wiele rzeczy po kims takze byc moze bede musiała duzo kupic. Narazie kupiłam juz pieluszki tetrowe, bo wiadomo ze to sie sprzyda (15 sztuk), body, czapeczki po kapieli i termoopakowaanie na butelki, bo przy Nikosiu tego nie miałam. Wozki mam, łozeczko i kołyske i kojec tez, takze sie nie martwie. Ach ale bym chetnie kupiła jakas sukieneczke, ale watpie czy sie sprzyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! I znowu ciezka noc , co prawda wczesniej zasnelam za to budzilam sie co chwile, wcielam jablko , ale nic nie pomoglo i dalej co jakies 2 godz budzilam sie . Moze musze wiecej ruszac sie to organizm bedzie bardziej zmeczony ... Mnie zakupowa mania opetala na calego - ciuszkow troche kupilam, obecnie intensywnie rozgladam sie za wozkiem i lozeczkiem - wozek i tak kupie gdzies kolo kwietnia - maja (dluzej gwarancja bedzie obowiazywac;)) lozeczko moze jakies na allegro wypatrze - najlepiej w komplecie z posciela i materacem to przynajmniej troche czasu zaoszczedze . Chcialabym tak na I polowe maja juz wszystko miec co potrzebne. No uwazajcie na te wirusy, w moim otoczeniu tylko nieliczne jednostki zdrowe zostaly - moj chory, w pracy tez choruja (no i chodza do pracy i rozsiewaja zarazki) - ja wcinam cebule i czosnek aby mnie to choc tym razem ominelo ... MIlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała usg połowkowe 18 lutego. To bedzie moj 23 tydzien wiec moze dowiem sie co we mnie siedzi:) Ale watpie, bo NIki sie odwrocił tyłkiem i tyle widziałam:) No coz jak mamusia uparta to i dzieci takie:P Wczoraj byłam u ginekologa i dostałam skierowanie na badanie krwi i te badanie z glukoza:/ Brrr jak ja tego nie znosze. Na sama mysl mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Chcialam sie tylko przywitac i zyczyc wszystkim zdrowka! Tuncia, nie mow o glukozie bo tez mi sie robi niedobrze. To juz teraz trzeba robic?(bo nie pamietam). Dzis mam wyniki co z moja swedzawka wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia,posłałam adres bloga Anacondzie może teraz dziecko nie będzie tak uparte jak mama i wda sie w tatusia to poznasz płeć:) masz jakieś przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiwi
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, na badanie glukozy weź cytrynę, pomaga a nie zmeinia wyników badań, więc można wcisnąć, ja to mam takie odruch wymiotny po tym, ze hej;-) Dziewczyny, ja też nic nie mam, nawet jednej rzeczy, 6 lutego mam USG połówkowe, to jak poznam płeć, to zacznę kupować, chociaż głównie myślę o tym, czy dzidzia zdrowa, tak mnie to meczy, zę nie wiem. Powiedzcie, czy to USG genetyczne między 11 a 14 tc, to wyklucza tylko te choroby zespół downa itd. czy inne neurologiczne też? czy to dpiero teraz? jeju, jak się martwię;-( Tuncia, a jakie pieluszkikupiłaś, białe, czy takie kolorowe we wzorki>? 15 to wystarczająca ilosc?bo ja własnie nie wiem ile kupić i myślałam o takich flanelowych, delikatniejsze, ale nie wie czy spełniaja swoją rolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka, na polowkowym, ktory mialam teraz, bylo badane rozwoj ogolny dziecka( czy odpowiednie wymiary), mozdzek-to mialo wykluczyc wszelkie niepelnosprawnosci umyslowe, przegroda nosowa( to zwiazane z Downem), wodoglowie, zajecza warga...A poza tym inne czesci wewn. jak zoladek, nerki, pecherz moczowy no i serduszko( odplywy pepowinowe-2 zyly i 1 tetnica, albo odwrotnie),tetno, lozysko. Sa i specjalistyczne badania genetyczne... ale za nie slono si eplaci i trzeba troche czekac.Zaleca sie je kobieta po 40 r.z. i z historia rodzinna sklonna do roznych chorob. Co do pieluch to tetrowe sa niezastapione i warte je miec, oprocz flanelowych. Ja mialam 20 tetr-bialych, 5 kolorowych, 5 flanelowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, a ja czytałam, ze zespół downa na podstawie USG można wykluczyc jedynie między 11 a 14tc na podstawie między innymi kości nosej i przezierności karkowej, w jaki sposób sie rozwiją, bo później juz nie widac tego? Martwię sie właśnie tymi chorobami neurologicznymi, mam nadzieję, że i u nas będzie wszytko w porządku;-( Marteczka, czyli Ty miałaś 30 pieluszek, to moze ja też tak kupię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Ja tez z grona tych, ktore z nowych rzeczy dla babla nie maja jeszcze nic. Ale ja siedze spokojnie, bo zasadniczo to wszystko (prawie) mam po corce, choc w ciuchach nieco kolorystyke trzeba bedzie zmienic :-) Ale juz mi koleznaka obiecala, ze da mi cala fure ciuszkow po jej dwoch synkach (mlodszy akurat bedzie konczyl roczek, jak moj sie urodzi), wiec tez z ciuchami szalec nie zamierzam :-) Choc wydaje mi sie, ze jakis slodziaki bodziaki to i tak mnie skusza :-D Jedyne co trzeba bedzie dokupic na nowo to wlasnie pieluszki tertrowe, bo po Hance to sa uzywane jako najlepsze szmaty pod sloncem. Faktycznie, przydaja sie do wszystkiego przy malutku, a potem mozna je rewelacyjne wykorzystac w domu ;-) Ja mialam chyba cos okolo 15 sztuk, ale nigdy nie uzywalam ich zgodnie z przenzaczeniem, tzn jako pieluch... Flanelowych tutaj nie ma, ale sa za to takie nieduze flanelowe (z cienkiej flanelki) kocyki, rewelacyjne do zawijania maluszka na poczatku. Tez bede misiala kupic, bo Hania swoje nadal uzywa, np jak jej sie spac chce w aucie, to si eprzytula. No, a poza tym sa wybitnie rozowe!!! No i nowy materac do lozeczka, bo kazdy dzieciak powinien miec swoj, nowy. No i ta cala wyprawka higieniczno - pielegnacyjna, ale w tym to nawet maz ma wprawe, jeszcze pamieta, hehe. No i to to juz zupelnie na koncu, bo to nieduze jakies zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, martwic kochane to my sie bedziemy juz przez cale zycie teraz. A to usg polowkowe to raczej bada wlasnie czy rozwoj jest prawidlowy. Niestety, nikt nam nie da 100% pewnosci, wiec trzeba poprostu wierzyc, ze dzidzia jest zdrowa i taka sie urodzi i ze taka bedzie przez cale zycie 🌼 Jeszcze co do wyprawki, to fakt, ze fura tego wszystkieog na rynku i wybrac cos z tego, podjac decyzje to czasmi klopot. Dobrze jednak przynajmniej z tymi duzymi zakupami oswoic sie wczesniej. Nawet jesli chcecie kupic to juz zupelnie na ostatnia chwile to dokladnie powiedzcie np. mezowi co to ma byc, jaki model, kolor, bo nie wiadomo kiedy was zlapie porod (2 tyg przed i 2 tyg po terminie to jest juz dzieciak donoszony i norma, ze moze sie tak urodzic). Znam dzieczyny, ktore nie kupowaly (glownei z przesadow :-o ) nic wczesniej. Wszystko zalatwial np maz z mama, gdy dziewczyny rodzily lub tuz po porodzie. Osobiscie wole wszystkiego sama dopilnowac, zeby potem nie bylo, ze tesciowej np. spodobal sie inny kolor :-p A poza tym wole, zeby maz byl ze mna w tych pierwszych chwilach, dniach, a nie latal nerwowo po sklepach bo wszystkiego brakuje :-) Owszem, moze sie okazac, ze cos trzeba dokupic na ostatnia chwile, ale to nie to samo co lozeczko, materac, posciel, fotelik-nosidelko, wozek.... :-) A wlasnie, sluchajcie, jak wyglada w UK czy w PL sprawa z fotelikami dla niemowlat? Tutaj cie ze szpitala z noworodkiem nie wypuszcza. Fotelik trzeba w dniu odbioru przyniesc do szpitala i pielegniarka wypisze cie dopieor gdy zobaczy, ze niemowlak jest zapiety w foteliku, prawidlowo (tzn. ona tego za ciebie zrobic nie moze, bo nie beirze na siebie takiej odpowiedzialnosci, ale np spradzi, czy nie jest za ciasno). I dopieor z takim "slodkim bagazem" na kolanach wyworza cie na wozku ze szpitala prosto do auta. Gdzie pielegniarka nadal czujnie patrzy, czy fotelik z dzieckim zostaje wpiety w baze, tylem do przodu, zgodnie z przepisami, na tylnym siedzeniu :-) Jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, ze jestem, ale nie mam weny do psania. Wykończyły mnie te babskie pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06.................Leon.................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×