Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Fasolkowa mamo ślicznie wyglądasz :) Tunciu głowa do góry, z firmą na pewno się ułoży. A co do zaparć, to ja codziennie rano jem musli i jakoś nie mam większych problemów (odpukać). Codziennie nie chodzę, ale co 2 dzień jakoś starcza. Jak ja mam sobie liczyć dodatkowe kg? Ciąże rozpoczęłam z 60,5kg, potem -4kg, a teraz mam 66,5hg. Przytyłam 6 czy 10kg? Muszę namówić M na nowe fotki bo brzusio już porządnie widoczny :) W pracy się śmieją że jak wchodzę to najpierw widzą brzucho, a potem dopiero mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa, rozkwitasz, rozkwitasz...:-) I wlosy podcielas! AniaP, ja bym liczyla +6. Zawsze to lepiej wyglada hihi. dziewczyny, po samym porodzie zrzucimy conajmniej 5 kg, albo i wiecej.A pozniej spadnie waga, bo pozniej nie ma czasu, zeby myslec o jedzeniu, do tego nocne pobudki, stres czy wszytsko oka... A jak jeszcze zostana zbedne kg to bedziemy sie motywowac i cwiczyc,o!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wcale tak dużo nie przytyłyście ja też mam już 13,5 kg na plus:(i ciągle przybywa..nie wiem czy nie nabrałam po porostu tego co przed ciąża schudłam,trudno będe się martwić później Fasolkowa mamo ślicznie wygladasz,brzuszek zgrabniutki,w porównaniu z Tobą wyglądam już jak słonica:) idę się położyć ,nie mam dzisiaj zbyt dobrego humoru,właśnie mija piąta rocznica śmierci mojej mamy i wróciłam z cmentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! o czym Wy piszecie ;) Ja dopiero 23 tydzień - a juz 8,5 kg do przodu (choc od poniedzialku nie wazylam sie ,wiec pewnie juz mam 9 kg do przodu) W piatym miesiacu tylam dwa razy tyle ile powinnam, brzuch tez coraz to wiekszy , w sumie teraz z dnia na dzien sama juz widze roznice :D Wczesniej z waga nie mialam problemow - nigdy nie odchudzalam sie, objadalam sie slodyczami, fast -foodami ;) (te ostatnie teraz staram sie eliminowac ;)) i waga stala w miejscu - od kilkunastu lat na lato mialam 51-53 , na zime 53 - 55. Myslalam ,ze w ciazy tez bedzie ok - czyli jakies maks 15 kg (choc mialam nadzieje 12-13) i po sprawie. A tutaj okazuje sie ,ze metabolizm calkowicie zmienil sie .... Oby tylko to szybko potem stracic . Dalej mam wizje siebie w starej sylwetce , np wczoraj staralam sie wepchnac w sklepie w sweterek ktory nawet na brzuchu nie chcial mi sie dopiac :D Na wieszaku jak wisial to wydawal mi sie idealny wymiarowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, wyglądasz super;-) powiedz, czy te spodnie, które masz na ostatniej fotce, to są ciążowe?? Jak tak to proszę o namiary, gdzie takie kupię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, bardzo mi przykro z powodu takiej smutnej rocznicy:-( Tez mialam pytac o te spodnie Fasolkowej!Bardzo mi sie podobaja, ale to moze na takiej modelce, tak dobrze wygladaja:-) Mnie dzis cos niedobrze, ha!Skad my to znamy.Ale teraz?Nie wiem skad, bo nic podejrzanego nie jadlam. I zaszalalam z dwoma malutkimi czekoladkami...potzrebuje czekolady.Moga inne slodycze nie istniec, ale moj organizm chyba szaleje na punkcie samej czekolady, najlepiej gorzkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam od lekarza wlasnie mala wazy 720g i tak to wszystko dobrze twierdzi lekarz tak :) a co do wagi to 9 kg:( niestety ale coz uroki ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa!!! :) :) :) Spodnie są ciążowe. http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t109 Ja mam prawie wszystkie ciążowe ciuszki z http://www.happymum.pl/sklep3/ Tam są naprawdę fajne ubrania, w outlet ceny są przystępne i jakość też jest bardzo dobra. Ja jestem bardzo zadowolona. Ostatnio były wyprzedaże zimowej kolekcji, teraz już jest kolekcja letnia. Ciuszki śliczne, gdybym tylko chodziła do pracy, coś nowego bym kupiła. Do siedzenia w domu niestety dresik tylko wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, świetnie wyglądasz i nie widac, że w ciazy przybyło Ci juz 10 kg! ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach! :) Marteeeeczko, ale mi narobilas ochoty na gorzka czekolade. Ja chyba teraz zaczynam miec najwieksze smaki ;D Nemezis, super ze przynioslas same dobre wiadomosci od lekarza, oby tak zawsze:) Pozdrowienia moje Drogie i milej nocki :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno Fasolkowa mamo, CUDOWNE rzeczy sa na tej stronce!!!! eh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj maluch ma dzis chyba dzien mega lenia i mamusia zaczyna sie nieco denerwowac brakiem aktywnosci :-) Cos tam sie przeciaga czasami, ale w porownaniu z normalnym fikaniem to jakby go wogole nie bylo :-( Wsunelam wiec troche slodkosci i czekam, moze to go rozrusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło czytać takie dobre wieści po powrocie od lekarza:) mam nadzieje,ze moje jutro też będą ok. Duniu,daj odpocząć maluszkowi,niech się wyśpi,jutro pewnie nadrobi kopniaczki ze zdwojoną siłą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudne rzeczy, faktycznie!Szkoda, ze ciazowe rzeczy takie ceny maja...!Ja mam pare ciuchow z firmy Bebefield i tez moge polecic.A i jeszcze z H&Mu i C&A. Ale i tak najwygodniejszy jest dresik:-) Puchna Wam nogi?Mi cos zaczely, rece zreszta tez(pierscionki zdjete, moge isc na podryw:-P).Musze wiecej wody pic... Wiecie, ze mamy pic niskomineralizowana, z mala iloscia sodu?Nawet wode trzeb selekcjonowac. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly cos tam zaczyna brykac. Zauwazylam, ze jak jednego dnia troche fizycznie porobie (wczoraj znowu mialam dzien milosci dla ogrodka) to nastepnego dnia maly jakby odsypial mamowe zmeczenie :-) Na szczescie teraz zaczyna troche boksowac, wiec chyba juz odpoczal co jego :-) Nemezis____ teraz dopiero doczytalam. Super, ze dobre wiesci masz. A te nasze dzieciaki juz takie teraz duze? Chyba musze poczytac bo nawet maz wczoraj pytal ile wazy teraz maly, a ja nawet orientacyjnie nie wiedzialam. Jak mialam polowkowe to wazyl cos ponizej chyba 400g jesli dobrze pamietam. A co do ciuszkow to musze wejsc na te strone, o ktorej piszecie. Ale pewnie u mnie tego nie ma, a ja musze wybrac sie na jakis letnie zakupy. Dzis znowu prawie 30C za oknem, a ja mam dwie pary rybaczkow, jedne kroteki spodenki (takie wyjsciowe, bo domowych to mam troche takich wiekszych ciuchow). Ale w bluzkach to bryndza, jedna i jeden tshirt. Maloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Fasolkowa_____ slicznie, cudo wygladasz. Ta fryzurka - fajnie ci w takich wlosach. Jak to mowia, ciaza ci sluzy - cokolwiek pozytywnego to zonacza, bo zawsze jak to slysze to sie zastanawiam, czy to znaczy, ze przed ciaza bylam paskuda i wogole :-p W kazdym razie - fajnie wygladasz. Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, ale u Ciebie upaly, wow:-) A w Polsce zima, snieg, chlapa...ale nie znow tak mrozno. Ale Ty pewnie bys zamarzla;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki! tak Was troszke podczytuje.Ja jestem z kwietniówek.. tych poczatkowych termin mam na 4.04...i powiem Wam,że byscie nie przejmowały sie tak waga.. po porodzie traci sie 7-9 kg!!!..a w ciagu 2 tyg po jeszcze ok 2-3 kg...potem karmienie piersia i opieka nad maluszkiem i w 2 mies bedzie waga sprzed ciazy albo i nizsza. Wiec jezeli przytyjecie do 20kg..spokojnie zejdzie.. woda zatrzymana w organizmie wazy wiecej niz tłuszczyk..gorzej gdy te 20 kg na plusie przekroczycie...ale tak czy siak dzidzia najwazniejsza! Hymmm..ja do 6 mies ciazy mało przytyłam ok 3 kg...po 6 mies zaczełam tyc..dzidzius rosnac.. wtej chwili jestem w 35 tc i mam 11 kg na plusie.. Zycze Wam szczesliwych rozwiazan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa, śliczności, naprawdę super wyglądasz, ciuchy ciążowe przepiękne. Ja chyba też muszę ztrudnić męża do zrobienia paru fotek, to może coś mi się uda wstawić na bloga, a brzuszek już coraz pełniejszy :) Rosnę :) Co do wagi to ja mam 6,5 kg na plusie, staram się żeby nie przytyć więcej niż 12 kilo, no ale zobaczymy. Ochota na jedzonko jest nie mal cay czas. Faktycznie najwyżej później będziemy się razem odchodzać :) Ja dzwonię zaraz do lekarza zapisać się na wizytę dzisiejszą, jestem ciekawa co on powie mi na temat tego białaka w moczu. Boję się bo zaczyna mi też ciśnienie trochę skakać, wprawdzie najwyższe jakie miałam to 130 na 75 no ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Legally blonde🌼 dzięki za dobre słowo,ale Ci dobrze jeszcze tylko m-c:) życzę powodzenia:) Ewcisko,zeby to było takie proste,obiecać sobie,że przytyje się tyle i tyle,ja tak mówiłam na początku,ze tym razem będzie inaczej i przytyję książkowo.Nie wiem od czego to zależy ale tyję od samego początku a nie uważam ,że obżeram się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jola.. woda woda:) Zbiera sie strasznie duzo wody... Moja koleżanka ,która rodziła we wrzesniu wazyła w 9 mies przed porodem 115 kg!!!! (startowała z wagi 70 kg)....teraz wazy 60:D Po porodzie odrazu 12 kg mniej bezposrednio... miała duzo wody,wód płodowych io 4,200kg synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że to nie jest takie prostę :( A szkoda :( No ale przecież jak przytyję więcej to też się świat nie zawali, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally blondee właśnie dlatego nie przejmuję się aż tak bardzo,za pierwszym razem przytylam podobnie jak Twoja koleżanka i do 6 tyg ważyłam mniej niż przed ciążą,troszkę się boję ,że wiek też zrobił swoje ,wiadomo młodszy organizm szybciej się regeneruje:) Ewcisko ,ja przytyłam z Was najwięcej i nie martwię się aż tak bardzo,lekarz nie zwrócił mi jeszcze uwagi a przecież kontroluje moją wagę czyli wszystko jest ok...Najważniejsze,zeby dziecko było zdrowe ,że ciąża przebiega prawidłowo(dziś badania prenatalne mam nadzieje,ze prawidłowo)a wagą będę się martwić później.Wydaje mi się ,że i tak jesteśmy w dobrej sytuacji,rodzimy na samym początku lata a w lecie wiadomo łatwiej zrzucić kg niż zimą,przynajmniej mam taki plan hihi...duuuuużo spacerów,lekkie jedzenie...a póki co cieszę się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dlatetego tak przeżywam bo ja startowałam z wagą 81 kg, a teraz mam już 87,5, nie chciałąbym przekroczyć tej magicznej setki. No ale czas pokarze. Mnie lekarz na samym początku powiedział że przy mojej wadze to najlepiej byłoby nie przytyć więcej niż 12 kg., ale jak przytyję więcej to też nic się nie stanie tylko poprostu będzie mi już trudniej zrzucić zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wielkie dzięki! Takie miłe słowa bardzo, bardzo podtrzymują na duchu! :) Marteeeczka- ja mam cały czas fazę na czekoladę. Wytrzymałam tydzień bez, jak brałam wapno dla ciężarnych. Teraz znowu czekolada, najlepiej w postaci płynnej gorącej. Stałam się mistrzynią przygotowywania gorącej czekolady. Szkoda, że ja ją w większości wypijam. :( Nemezis- gratulacje :) Nasze dzieciaczki niedługo przekroczą magiczny kilogram wagi i potem już z górki, coraz więcej. :) Marteeczka- ja też prawie codziennie odwiedzam stronkę Bebefiled. Śliczne są tam rzeczy. Bebefield i Happymum to dwie moje ulubione strony, które oglądam, jak chcę sobie poprawić humor, że ciężarne też mogą fajnie i modnie wyglądać. Niestety z racji kasy za dużo nie kupuję, ale bardzo, bardzo bym chciała... Jak z rozmiarami i jakością tkanin w Bebefield? W porządku? Mam tam taką letnią sukieneczkę na wyprzedaży upatrzoną i tak się waham cały czas.... W HM narazie nic mi się nie podobało, ale w C&A też kupowałam zwłaszcza sweterki i bluzeczki. Całe szczęście, ze moda wciąż jest taka jakby ciężarna i w normalnych sklepach można znaleźć bluzeczki, które dla ciężarówek są jak znalazł. Niestety w sklepach tylko dla ciężarnych ceny są czasem koszmarne... Ja mam fazę na oglądanie ciuszków. Pewnie dlatego, że siedzę w domu i wiem, że nic mi nie jest potrzebne, dresik starczy. Tak bym chciała po sklepach polatać, poprzymierzać i już takie letnie bluzeczki i sukieneczki pokupować.... Ech, te zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolaa- powodzenia, daj znać, jak już będziesz po. Od kilku dni mam wrażenie, ze skóra na brzuchu nie nadąża mi się rozciągać. Napięta jest do granic możliwości, smaruję na okrągło kremami, ale wciąż mam uczucie, że jest napięta. Też tak macie? Ja jeszcze nie puchnę, ale może nie zauważyłam, bo nie nosze po domu pierścionków i jakoś nie było okazji, żeby butki ładniejsze założyć... Jedyna rzecz, jaką zauważam, to po nocy mam wszędzie na ciele poodciskaną pościel. To chyba woda właśnie się gromadzi, stąd się biorą te "odciski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa - powodzenia, zeby wszytsko bylo dobrze!!!! Opuchlizna? No jest u mnie lekka i w sumie to na rekach ja tylko w3idze, bo obraczke musze nalewej rece nosic, a na nogach - nie widze jakiejs zmiany:) Czekolady sobie nie zamierzam odmawiac, nie potrafie! I slyszalam tez opinie, ze tyje sie sporo, jesli sie przyjmuje witaminy w tableteczkach, a ja takie biore juz od 4 miesiaca (Elevit), moze tez dlatego +15...? Ale nie chce zreygnowac z witaminek! Wszytsko dla mojego dzidziulka kochanego ;) Dunia, ale Ci zazdroszcze tego ciepelka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezsis2682
Dziewczyny moze wiecie czy jezeli mam lozysko na przedniej scianie to moge slabiej czuc ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis, ja tez mam lozywsko na przedniej scianie, ale nie wim czy w takim wypadku sie slabiej czuje ruchy....nie mam pojecia, moze jak bede u lekarza w srode to zapytam, dla nas :) ps.moj dzidzius dzisiaj jakies fochy strzela , bo slabo kopie, wlasnie zachecam go ciasteczkami :) Ooooowstatnie ;P... dla dobra sprawy... te ciasteczka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×