Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

witam dziewczyny tyle czasu juz tutaj jestem i chyba wciaz nie przestawialm sie czasowo a dobre:( Duniu - z tym odkrecaniem, zakrecaniem etc to jakbym slyszala o moim malutku i tez cos ostatnio sporo wyrazow zapomnialo mu sie... a naczesciej teraz uzywany to "bum" jak cos zrzuci a nawet czasami jak i nie zrzuci:) a ruchowo... od zawsze nie zatrzymuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wciaz w gorach a wlasnie co ze spotkaniem? cisza... Sztorm ty jestes z Bielska tak? moze polecasz jakies miejsca w tym urokliwym miasteczku (restauracje, lody, mijsca dla maluchow i inne ) i oczywiscie jesli masz czas i ochote to z przyjemnoscia spotkam sie i musze koniecznie odkopac maila Ganetki, poniewaz na dniach ma byc w Szczyrku. Dziewczyny macie moze jej maila? byloby latwiej czy jeszcze ktores dziewcko nie chodzi czy tylko moj malutek jest taki leniwy, ze stanie sam tylko jak sie zapomni i chodzeniem za raczki tez jakos szczegolnie nie jest zainteresowany, a co dopiero bez raczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i to chyba bedzie na tyle dzisiaj..ale czytam na biezaco, gora co 2-gi dzien w przyszlym tyg jedziemy nad morze Mamo E - od kiedy do kiedy bedziesz w PL? jedziemy spory kawalek szczyrk - Lodz, Gniezno i w gore okolice Koszalina moze ktos po drodze mieszka to na piwko mozemy wyskoczyc:) i oczywiscie poniewaz Chwilke nie pislaam NAJ NAJ NAJ z okazji roczku dla Ewci i innych lipcowych roczniakow! i dla wszystkich cieplego i przyjemnego lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Carmen - Wszystkiego Najlepszego z OKazji Urodzin !!! Tuncia z ta faldka brzuszna nie pomoge - bo sama tez mam z nia problem ;) Kg spadly , ale jakas faldka zostala i tez nie wiem co z nia zrobic ... MantraElle - ogladalas moze te foteliki ? a co do chodzenia/ niechodzenia to Ewka samodzielnie ladnie stoi, za raczki chetnie chodzi , a nawet biega, za to sama chodzi tylko jak sie zapomni (w zabawie np) albo kilka kroczkow do mamy lub taty i wyglada to torche przekomicznie bo mala robi dwa/ trzy kroki potem przymyka oczy i leci jak warioatka na oslep ;) Przy meblach/scianach etc tez chodzi i to juz od ladnych kilku mce , ale dalej wieksze dystanse i kiedy spieszy sie to pokonuje raczkujac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia zobaczylam zdjecia :) to gdzie Jasiek w samym pampersie i butach biega po ulicy to" :D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu- faktycznie dużo Twoja córcia mówi. U nas jest „bam na piłkę i upadek czy zrzucenie czegoś, „da na daj, „tam się czasem wyrwie, standard czyli „tata, „mama, „Dada, „baba (ulubione słowo), „mniam mniam, „papa, „ała na naszego psa i czasem jej się uda powtórzyć jakieś słowo za nami. Widać, ze się szykuje do gadania, bo po swojemu nadaje nawet przez pół godziny non stop i bacznie się przygląda na ruch warg, gdy my do niej mówimy. Próbuje usteczka tak samo układać. Lusia- ja jak Sztorm, kiedyś nie wyobrażałam sobie, ze mogłabym kiedykolwiek być mamą w domu. Teraz żałuję, że tak a nie inaczej się moje losy potoczyły i że ze względów finansowych przede wszystkim, muszę pracować. Kiedyś chciałam, teraz bym wolała posiedzieć dłużej z Kinią. Owszem relacje z ludźmi, rozwijanie się, itp., ale z drugiej strony umyka mi czas rozwoju mojego dziecka, ktoś inny czyli niania przede wszystkim w tym uczestniczy. Poza tym te kilka godzin wspólnych to za mało, zwłaszcza, że w międzyczasie sprzątam, gotuję, piorę i prasuję. Nie daję z tym rady. Jestem tak zmęczona, ze nawet nie mam sił cieszyć się pełnym sercem z czasu wspólnego. M ma tak samo. Ten pęd wielkiego miasta, korki, tłok, praca- dom, praca- dom to jakaś masakra. Kiedyś życie wolniej płynęło, teraz wszystko jest w takim wielkim pośpiechu. Ja z tym sobie rady nie daję. Gdybym przewidywała, że z tej poprzedniej pracy mnie zwolnią zaraz po przyjściu, to bez zastanowienia poszłabym na wychowawczy. Teraz w nowej pracy taką decyzję podejmę w ostateczności. Nie mam jakiejś stresującej pracy i niezwykle wymagającej dyspozycyjności, jest spokojnie w porównaniu do poprzednich firm, a jednak jestem przemęczona. Może teraz wakacje troszkę pomogą się wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to chyba nie nadrobie wszystkiego :( bylam nad morzem odwiezlismy Martynke na kolonie i zostalismy tydzien w okolicy :) ja czuje sie w miare mdlosci miejsze ale troche plamilam ale juz ok na szczescie :) Milenka przestala chciec chodzic nie wiem czemu:( co do mowy to sporo tez mowi tak mi sie wydaje ; mama tata baba dziadzia dzidzia lala pepek papa amam jak jesc chce sisi na gorace daj aaa jak zmeczona i nasladuje zwierzaki kota psa krowe swinke i psi krzyczy na kota ijak ogada ksiazeczke zebym jej poczytac to dododo mowi jest slodka tylko strasznie uzalezniona odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..MantraaElle__co do polecenia knajpek i idt..po prostu nie chodze w ogole wiec ciezko cos doradzic-- Marketow u nas pod dostakiem.(nawet czas fajnie sie spadza pod Gemnini jest tam wysypana plaza dla dzieciakow -jest uroczo!!-jak mam chwile wlasnie tam sobie siedze z dzieciakami.-w srodku sa tez lody.)) http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/3292000,88025,6907692.html?back=/bielskobiala/1,88025,6908157,bielszczanie_maja_plaze_w_centrum_miasta.html trasa bielsko-szczyrk wiedac z drogi Dobre Lody od lat sa w Delicjach plac B. Chrobrego zaraz przy zamku Sułkowskich ..widac jak sie jedzie przez miasto.-miasto w tych okolicach takie stare ladne. Moge sie spotkac t z tym ze ja dostepna jestem w sobote czasem w niedziele...po prostu ja ciagle zabiegana jestem-jak dasz rade to super alebo pod gemini na plazy albo na bloniach miejsce hustawek i zjezdzalni dla dzieciakow. Ganetka ma byc od 10 do 17 w szczyrku.. [nemezis2782___poczekaj Milenka zaraz zacznie pewno nad morzem miala tyle wrazen ze co innego ja bardziej interesowało carmen37__dobrze ze jestes..ach te nasze chlopaki)))-musza rozrabiac Dunia77__Jasiek tak naprawde nie jest duzy ...przecitniak moze te jego geste wlosy dodaja mu "powagi"))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu - przepraszam Cie najmocniej, pamietam, ze zapytalas wczensiej ... nie mialam szansy od razu odpisac i ucieklo mi wiec na razie nie udalo mi sie niestety zobaczyc i usadowic malutka w tym foteliku:( znasz moze sklep w katowicach lub okolicy gdzie maja te foteliki? musze w koncu sprawdzic online sklepy i zobaczyc ten fotelik jelsi nie uda mi sie to tutaj mamy pozyczony i z nim zostaniemy, a w domu kupie Britax - jelsi dobrze pamietam modele to albo advocate albo boulvard dziewczyny jesli jeszcze ktorejs nie odpisalam to najmocniej przepraszam, niestety nie mam czasowo szansy wrocic wczesniej i przypomniec mojejmu mamusinowemu mozgowi wiec prosze jesli nie odpisalam zapytajcie mnie jeszcze raz i obiecuje poprawe Nemezis - duzo zdrowka! Fasolkowa mamo - podziwiam Cie, ja tez pracuje ale czasoso inaczej to sie rozkalda, nie mam dojazdow etc. musi byc Ci bardzo ciezko... ja doceniam, ze mam taka mozliwosc jaka mam i ze nie musze malutka pozostawiac beze mnei na tyle godzin. tak sie zastanawiam, czy nie ma szansy za troszke wieksze pienidze dla opiekunki dolozyc jej troche obowiazkow domowych, tj pranie, sprztanie, prasowanie, czasami moze zakupy czy ugotowanie obiadu. Kinga spi i poza tym w ciagu dnia ona pewnei jest w stanie cos wiecej zrobic,a dla Ciebie to by byla niesamowita pomoc. pozdarwiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - dzieki za info:) wiec jesli tylko weekend wchodzi w gre to niestety w ten bede w okolicy zakopanego a nastepny juz nad morzem, a dalej wciaz nie poplanowalismy wiec nie wiem kiedy i czy bede pozniej na dluzej w Szcysrku, pewnie na chwile bede jeszcze ale nie wiem jak to datowo mialoby wygladac a masz moze maila Ganetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie chciało sie wkleic ale powiem tak sa palmy , atrakcje dla dzieci domki ,hustawki a dla rodzicow lezaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam maila pamietam jak pisala ..ze od 10 do 17 bo ja nie mam mozliwosci sie z nia spotkac A ja pracuje do 17 o 18 jestem w domu i tylko mam godzinke wieczorkiem do polozenia jaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie .... i poprawe obiecuje. A na powaznie jest u mnie jeszcze moja mama, a ja zastepowalam kolezanke ktora pojechala na urlop wiec cale dnie mnie nie bylo w domu. A ze w niedziele mama juz wyjezdza to staram sie spedzic z nia troche czasu i nadrobic pogaduchy. Ale od poniedzialku juz postaram sie pisac na biezaco. Jeszcze musze nadrobic zaleglosci na szczescie (albo niestety) jest tego tylko 3 strony) Chcialam jeszcze tylko podziekowac za wszystkie zyczenia dla Emilki. 🌻 🌻🌻🌻 A dla wszystkich roczniakow przesylam 😘 i spoznione zyczenia samych slonecznych dni w Waszym zyciu i usmiechu na buzkach 🌻 🌻🌻🌻 Tunciu moj mail gonia44@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko tak na szybko zanim Mantra i Fasolkowa znikna ;) Ja bede w Gdansku od 10. do 25. - Fasolkowa super ze sie spotkamy!!! Na blogu jest moj no komorki i wiem ze twoj tez wiec sie zkontaktujemy :) Mantra, jedziesz w moje strony ;) niestety nie przewiduje wycieczki do Koszalina, ale moze wam sie zdarzy "wpasc" do Trojmiasta? Ja i Fasolkowa mozemy pokusic znakomitymi wypiekami Dekera ;) Ale tak na serio, nawet nie mam pojecia ile sie jedzie z Koszalina do Gdanska, ale byloby swietnie gdybysmy mogly sie spotkac!!! Tak jak wyzej, na blogu jest moj numer (jukejowski) i pod nim mnie znajdziecie. Dostep do neta tez bede miala ale bede to robila zadko, z wiadomych przyczyn - wakacjowac sie bede!!!! narazie buziaki slodkie dla wszystkich, obiecuje ze przed wyjazdem odpisze do wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra mail Ganetki,zawsze byl pod jej nickiem ale wiem,ze ma ograniczony dostep do internetu i wszystkie szczegoly odnosnie spotkania obiecalam jej podawać telefonicznie,nie chce tu podawac nr tel bo nie wiem czy zyczylaby sobie wiec podaj maila a ja Ci przesle co do spotkania to nic nie piszę bo juz tyle razy wspominalam,ze nie chce naciskac wiecej a termin dopasuje do tego co postanowicie bo jako ,ze jestem na miejscu to jakoś moge pokombinować ,Wy pewnie macie plany więc trudniej bedzie cos uzgodnic. Marteczka też mi pisala,ze jesli ustalimy jakiś termin,to mam ją powiadomić,jeśli będzie jej pasowało być może spotka się z nami również;) Tunciu czy Ty jesteś chętna na to spotkanie?Ja pojadę samochodem jakby co więc moglabyś jechać ze mną,jeśli masz ochotę.. Duniu a jak z Tobą odnośnie spotkania?Mąż przylatuje więc możesz odsapnąc z nami;) Kasza chyba nie ma dostępu do internetu nie wiem co z nią na temat spotkania? Trzeba cos postanowic w końcu Może podajcie jakiś termin i reszta odniesie sie do niego?Bo tak to raczej nic nie ustalimy jak od czasu do czasu ktoś wspomni:D Tuncia nie wiem jak pozbyc sie oponki ...bo mam niestety ten sam problem:( co do wakacji to nie wiem co z naszym wyjazdem bo zaczynamy remont i trzeba oszczedzac:o maly wlsnie skonczyl zapelnianie pampersa wiec ide go przewinac i nakarmic reszte napisze jak pojdzie spac bo z nim nie da sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spotkania to ja czekam na okazje, gdy bedzie ktos moze jechal ode mnie do Kraka, to bede mogla coś powiedziec o terminie. tymczasem jestem troche uziemiona przez pociagi, ktore nie jeżdżą przez uszkodzenia spowodowane powodziami , a to najlepszy i najtanszy, najszybszy mój srodek transportu do Krakowa :/ :( tak bardzo chcialabym sie z Wami móc spotkac!!!!! zdjecia cudo!!! duniu no no, kawalerowi urosły włoski blond amant bedzie z niego! :D a zdjecie na drodze!!!! no brawo! ale Ci sie udało! i ten komentarz!!!!! :D Lilianko, ja tez przyznaje, że Twoja córa to usmiech ma ach! no cud miód!!!! :D Fasolkowa Kinia baaaardzo podobna do Ciebie!!!! AniuP ale pieknie Marcie w tej sukieneczce niebieskiej! Przesłodka jest! :) Ewcisko powalające ma minki Wiki! takie slodkie ma te policzki i usteczk!!! Gonia no, nareszcie wróciłas! zdjecia na nk widzialam z urodzinek Twojej Pieknookiej!!!! Dziewczyny Wy mi na złość robicie tymi zdjeciami z Waszymi córciami w tych przesłodkich sukieneczkach??? :D hehehhe mmmmmmmmmmoże kiedys może Wituś sie doczeka siotrzyczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam sie z kawka :) Co do oponki to ja tez mam:(:(:(:(:( I niestety tunciu nie pomoge jak sie tego pozbyc bo sama pomyslu nie mam :( Wy wszystkie o urlopach, wczasach itd a ja od poniedzialku do roboty wiec o urlopie moge jedynie pomarzyc:( Do tego dostalam grafik i do konca lipca mam kazdy weekend pracujacy, wiec nawet nie ma mozliwosci nad morze pojechac w ktoras niedziele :( I ogolnie na grafik jestem zla, bo mam tylko 3dni na rano, a reszta na popoludnie do 22, wiec Fifcia bede malo widziec:( No to sobie ponarzekalam :P:P:P:P Duniu - mnie tez rozbraja widok Fifka w samych slipkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! no wlasnie zobaczyłam Filipka w slipkach, plazowo!!!! faktycznie rozkosnie to wyglada!!! nasi mali męzczyźni! :D Tunciu! ten pas, z wibracjami na brzuch ( ale tez mozna go zakladac na inne czeci ciala :p, np chyba uda...) to moja kumpela kupila w mango, a jej siostra z punktow na bp uzbierala :p i oczywiscie ten z bp jest yyy.... gorszy, ale 25 minut dziennie i podobno efekty jakieś sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jeszcze chcialam dodac, ale mi juz kafe wariowalo. Wiec daje dzis: wlazlam na bloga... Sztorm___ alez twoj facet to przystojniak! Jasiek moj, mimo ze tez duzy, to w porownaniu z innymi dzieciakami (duzymi) jakis taki mlody sie wydaje :-D nie wiem czy to przez te loczki i blekit oczu i ciagle usmiechnietego pysia? Malo powazny czy jak ;-) Myszka___ twoja cora to taki rozesmiany pysiolek! I te oczyska cuuudo.... AniaP_____ Marta tez cudo! MImo tych wszystkich problemow alergicznych, o ktorych piszesz, malutka jest przeszczesliwym i zadowolym dzieciakiem. Z ognikeim w oczkach 🌼 Fasolkowa mama___ i ja dolacze do dziewczyn, ktore mowia, ze Kinga cora zbardziej podobna do ciebie! Sliczna pannica wam rosnie :-D Shila___ Fifi w slipach mnie rozlozyl na lopatki :- A powinnam byc przyzwyczajona do takiego plazowania, bo Jasiek tez tak paraduje (tyle ze w przy malych slipach wyglada komicznie do bolu...) To chyba wszystkie nowe fotki. Wstawilam tez naszych pare, wakacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra i sie okazalo, ze wczoraj dwa razy wrzucilo tego posta :-o Sory za zasmiecanie, doczytam was wieczorem, bo Hanka juz chce pograc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siedzę sobie i wypoczywam , to się nazywa dobra praca :) Sztorm - a nie mówiłam , że górne zęby będą niedługo ? :) A ten album super , szkoda tylko ,że taki drogi :( Lusia - rady znajomych puszczaj koło ucha , Twoja sprawa czy jesteś w domu czy pracujesz. A tak w ogóle to w domu nie SIEDZISZ !!! Przy dziecku jest tyle roboty , zawsze trzeba coś posprzątać ,wyprać ,wyprasować , ugotować i dzieckiem zająć , pobawić się , poczytać , nakarmić , przebrać , umyć itd. Tak naprawdę to ja odpoczywam dopiero w pracy . Jeśli chodzi o ziemniaki to niech je jak lubi . To jedno z pierwszych warzyw jakie jedzą niemowlęta a w dodatku bardzo rzadko uczula , więc smacznego dla Ewki :) Moja z kolei bardzo lubi banany , już od rana woła dam bamam czyli daj banana :) Nie stosuję ograniczeń ,je ile chce. Dunia - zdrowia dla teścia , pewnie niezłego stracha Wam napędził. Chętnie się ukażę na blogu , tylko muszę obczaić jak tego dokonać :D Jak na razie to oglądam Wasze zdjęcia i uśmiecham się do monitora jak głupi do sera :) Zresztą ja uwielbiam oglądać zdjęcia , a najbardziej te w albumach . Witajcie w klubie , ja też mam oponkę , ale ją skrzętnie ukrywam pod ubraniami. Czasami mała zrobi mi niespodziankę i w towarzystwie zadrze bluzke w poszukiwaniu pępka , oj jak ja szybko wtedy wciągam brzuch i prostuję plecy :D Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu___mowiłas i sa )))))))nocki 2 byly beznadziejne ale juz dobrze. Wracamy do wstawania 2 -3 razy w nocy)))hu-ra.... O ktorej wasze pociechy wstaja ?????????????????? Bo nasz Jasiek 5.00 czasem 5.30 juz na nogach goni po domu...i budzi siostre.My dosypiamy a mly sie zajmuje soba bawi sie albo wszystkich wybudza krzykiem))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE - wiec chyba jednak nie uda sie, poniewaz byloby to po 25, w drodze powrotnej.. chyba, ze dokladnie 25.. o ktorej wyjezdzacie, a moze wylatujecie z Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu - mantraelle@yahoo.com dziekuje DZIEWCZYNY WIEC CO POWIECIE NA POCZATEK SIERPNIA? ROZUMIEM, ZE MAMY NA MYSLI KRAKOW? CHOCIAZ DLA MNIE TO TO MOZE BYC KRAKOW/KATOWICE WROCLAW DAJCIE ZNAC TO COS ZORGANIZUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - u nas naczesciej sa to okolice 6, ale zdarza sie i 5... ogolnie przedzial 5:30 - 6:30, kilka razy zdarzyla sie 7:) a raz nawet 8, ale to chyba byly zawirowania czasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez moze byc inne miasto tzn katowice lub wroclaw ,odleglosc mniej wiecej taka sama a pojade samochodem wiec bez roznicy,poczatek sierpnia ok Mantra wysłałam Ci maila;) ide na bloga poogladac zdjecia bom ciekawa Filipa w slipkach...Jaśka blondyna itd:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×