Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Marteeeczka, już się nie mogę doczekać, mimo że się boje. Genetyczne usg wypadło dobrze, to będzie tylko sprawdzeniem ,żeby uspokoić moje skołatane serce i zrobić nam prezencik świąteczny. Może dowiemy się, jaka płeć..? Byłoby super! I oczywiście chciałabym mieć pamiątkę na płytce. Niestety tam, gdzie normalnie chodzę nie dają płytek, a fajnie będzie kiedyś sobie przypomnieć to oczekiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na plytce i 3D i 4D i nie zaluje zadnego!To niesamowita pamiatka! Choc wielu lekarzy twierdzi, ze 4D to taki bajer za duza kase ( u mnie 200zl). 3D to mozna w sumie wkazdym momencie robic i chyba nawet lepiej teraz bo cala dzidzie widac w calosci.A pozniej to tak po kawalku jakby sie oglada- tu glowka, tu raczki,tu kregoslup... A 4D to tak jak Aga pisze, ok 20 tyg.najlepiej, bo dzidzia nie jest jeszcze duza(j/w), a mozna juz wszytsko dokladnie zobaczyc i zbadac.Bardzo dokladne jest to badanie i chocby dlatego warto je wykonac+wspaniala pamiatka na cale zycie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mateczki! Jestem, ale jestem zła. Nikt ni nie zaproponował nagrania na płytkę, 3 lub 4 D. To było zwykłe usg, na zmianę przez brzuch i dowcipnie, dłuuuugie, pani dr mało wylewna i wiem tyle, ze ma zołądek, pęcherz, dwie stopy i ręce. No tyle, to mi mój lekarz mówi za free co poniedziałek. Kosztowało mnie to dojazd, 150 zł i obiad. Ech, szkoda gadać. A na dodatek ryzyka Zespołu Downa tez mi nie oceniła, bo dziecko za duże i chyba poczęcie nastapiło wcześniej, bo z daty ostatniej m-czki powinien być 13t4d, a z usg wychodzi 14t4d i dzidzia miała 86mm, a program liczy max do 83. No i ładnie. Ale za to mały/a stanał/a sobie na głowie. Płci nie było widać, choc jakieś wybrzuszenie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przez poł godziny pisałam ze z wami sie cisze z usg, że współczuje zaparć, podzielam opinię chociazby duni witam martusie i co?????????????????????? zżarło mi mój elaborat......ja pitolę! pimach-wypróbuj czopki glicerynowe (w ostateczności) albo na czczo miod z woda przygotowane dzień wczesniej- mi pomaga no ale sie wkurzyłam na kompa....jesooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity! właśnie wróciłam z kolejnej wizyty u gina. dziś tylko tętna nasłuchiwalismy. serduszko biło jak szalone i tyle było wizyty. Ponoć za często też nie można zaglądać do dzidzi. a w drodze powrotnej kupiłam pierwsze spodnie ciążowe bo bęben wyparło mi raptownie i w spodnie żadne się nie mieszczę:) Aha mdłosci mam nadal, czasami rzygam cały dzień a tak to mdli mnie bez przerwy. chyba taki urok będzie tej ciąży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach____ super, ze chociaz tyle ci powiedziala malo wylewna p. doktor :-o. I to bylo prywatnie usg?! Ale widzialas ktosia, nawet pochwalil sie mamusi jaki to z niego/niej akrobat :-) Apsika____ hurrrra, brzucha dostalal ty nasza nadworna \"rzygaczko\" ❤️ Szkoda, ze nadal cie meczy, ale jak widac, po spodniach, nie szkodzi to dzidiz i pozostaje miec nadzieje, ze jednak pewnego dnia ci odpusci 🌼 fasolkowa mama_____ ty tez ju zprawie po rpzeprowadzce. Fajnie, choc mnie nieco tez przeraza latanie ze szmata, bo maz tez bedzie robil na dwie zmiany - w robocie i w chacie... Ale poki co musze jeszcze spakowac cala kuchnie i az mnie telepie z \"radosci\" :-P Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wy dopiero myslicie nad spodniami ciazowymi a ja juz chyba z m-c nie wchodze do swoich i nosze ciazowki:P Ale przy drugiej ciazy tak podobno jest ze szybciej wychodzi brzuszek. Mi tez pan doktor nie powieidział ze trzeba wczesniej zgłaszac ze chce płytke i płytki nie mam. Mam tylko fotke i to czarno biało, a myslałam ze bedzie kolorowa chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jestem w pierwszej ciazy a tez juz sie jakis czas nie mieszcze w swoje spodnie i ciazowy nosze ;),no sama zastanawiam sie co tak szybko;) tuncia dzieki za haslo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda ma widac inaczej, bo ja w drugiej ciazy i brzuszka brak,no moze taki plasciutki nie jest, ale nikt by jeszcze nie powiedzial, ze tam u mnie dzidzia siedzi:-) A na mdlosci pomaga herbatka imbirowa i migdaly,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz brzuszka mam, porownujac z tym samym etapem z poprzedniej ciazy. Ale nadal wchodze w normalne ciuchy. Spodnie ciazowe nadal na mnie wisza i w sumie mialam tylko raz, gdy mi brzucho jakos tak dokuczalo. Moze byc jeszcze tak, ze poprostu te spodnie, ktore mam (swoje i pozyczone) sa na nieco pozniejszy etap ciazy. Moje na pewno bo nosilam je w 8-9 miesiacu i teraz to nawet nie robie poki co do nich podejscia. Ale te pozyczone wydawaly mi sie mniejsze, ale leca z tylka. Coz, poczekam 🌼 Mam fote, tylko nei wiem czy tuncia bedzie przenosila bloga. Nie wiem gdzie mam wklejac, wiec poczekam az sie wyklaruje, zeby bylo mneij roobty jakby co. Do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
A ja chodzę po sklepach , oglądam ciążowe ciuszki ale dla mnie jeszcze za wcześnie(chociaż chętnie bym już kupowała). Niedługo 16 tydzień a ja tylko kilogram przytyłam. Cos czuje ze po świętach mnie wybrzuszy i to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia77 mozesz wkleic fotki na nasz stary blog, bo jak narzazie nie mam nadal załozonej poczty na Wp wiec narazie tam zostajemy, a przeniesc sie to zadna robota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam właśnie na bloga, ale śliczne z Was kobitki:) Ja może w weekend dorobię się jakiegoś zdjęcia ciążowego:) To wkleję!! Shila2 u mnie jak będzie chłopczyk to też będzie Filip:), a jak córeczka to Wiktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipki sa teraz bardzo na czasie:) Ja jak bedzie chłopczyk to nie mam zielonego pojecia jak go nazwac, juz z Nikosiem miałam problem, bo nic nam sie nie podobało. A dla dziewczynki imiona podobaja mi sie Natalka i Oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piatek! Najfajniejszy dzien w tygodniu dla pracujacych mam ;) ! Pimach, troche mnie zadziwilo to co napisalas, ale w koncu najwazniejsze jet to ze Malenstwo zdrowe, prawda! Mam nadzieje, ze dzisiaj juz mniej wkurzona jestes 😘 Apsika, oj, glowa do gory, kiedys musi przejsc! a juz na pewno w czerwcu :) Widze, ze usmichasz sie nawet w nieprzyjemnych sytuacjach, wiec na pewno wytrzymasz! Ale z calego serca zycze zeby to wszystko poszlo w czort! 😘 Witam tez nowe Mamuski 🖐️ i zycze dobrego pobytu z nami 🌻 Dla Przeprowadzajacych sie Mam, bez stresowego pakowania/odpakowywania i calego z tym zwiazanego procesu. No i krotkiego remontu!!!!! Tuncia 🌻 wyslalam ci maila z danymi konta wp.pl! Narazie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity, o jakim Wy tu blogu piszecie? Można gdzieś Was podejrzeć?? Ja też chcę!! Dajcie mi namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, Ja była pewno w szpitalu albo nad zlewem bluchy puszczałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Przynam, ze ogladnelam z ciekawoscia bloga:-)Swietny pomysl i bardzo milo zobaczyc niektore z Was:-)Od razu robi sie mniej anonimowo.A nie myslalyscie zeby zahaslowac bloga?Bo z doswiadczenia wiem, ze lepiej tak zrobic, zeby tam nie wchodzily nieporzadane, wscibskie osoby. My na Grudniowkach tez mamy bloga, nawet dwa-jeden z czasow ciazy, a drugi z czasow maluszkowych:-)Ten drugi troche mniej byl aktualizowany, bo wiekszosc porobial galerie na fotosikach czy picassach.Ale ten ciazowy jest super, wysylalysmy tam rosnace brzuszki, ubranka jakie kto kupil, czasem wozki:-)A pozniej nowonarodzone maluszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już Kochane w nastroju świątecznym, nucę sobie cichą noc, do brzyszka śpiewam lulajże i tak jakoś już czuję choinkę:) Gorzej tylko z samopoczuciem, przed chwilą znowu wymiotowałam eeee.. lipa.. Wczoraj się wkurzyłam bo w zasadzie jedyny sklep w mojej mieścinie z ubraniami ciążowymi ma takie ceny że szoook. Za szmaciane spodnie z cienutkiego materiału (jakich pełno - tyle że te mają ta gumę na brzuch) musiałam zapłacić 139 zł. Nigdy bym tyle nie dała za portki ciążowe ale nie miałabym w czym dziś do pracy iść wiec przybito mnie do muru. Problem mam jeszcze tego typu ze jestem wysoka (178cm) i wszystkie spodnie sięgają mi przed kostki więc mam nie lada wyzwanie znaleźć coś długiego. Może Wy macie jakieś internetowe sklepy albo dobrego allegrowicza, który sprzedaje w ludzkich cenach odzież ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E dziekuje za maila. Myslę, że wiecej mi nic nie trzeba:) Zaraz zabiore się do zakładania bloga. No i czy wiesz i czy zgadzasz sie na to, zebysmy wszystkie miały dostep do tej poczty? Bo jak podam wszystkim adres i hasło to bedzie rownoczesnie login do bloga... Także napisz jeszcze ze sie zgadzasz i zaczynam przeprowadzke:) A ja fryzjera mam we wtorek,:) Czyli poprawie sobie humorek troszke przed swietami. A teraz ide polegiwac bo brzuchol mnie troszke pobolewa, przesadziłam ze sprzataniem:/ No i rwa mi dokucza:/ A jeszcze sie pochwale, że ja juz zakupy przedswiateczne wieksze mam za soba. Uf... Prezenty zakupione, jedzonko tez. Kupiłam nawet sobie 2 wiaderka sledzików kazubskich bo były na promocji a ja je uwielbiam! Ciekawe czy dotrwaja do swiat:) No i oczywoscie 2 kg mandarynek bo ostatnio sie nimi zajadam jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika co do sklepow allegrowych przewertuj strony to znajdziesz namiary, tez wczoraj czy przedwczoraj o tym pisałysmy. Chcesz to posle Ci hasło do bloga zebys mogła dodac i swoja foteczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, że dziś widzieliśmy nasze Maleństwo na usg 3d. Było cudne! :) I wszystkie przeczucia zawiodły, to dziewczyna. :) Lekarz powiedział, że na 100% kobitka i to bardzo duża, bo z usg wychodzi, że to 16tydz. i 3 dzień. Tak naprawdę to 15 tydz. i 3 dzień, więc jakoś ta moja laseczka pogalopowała z rozwojem. jesteśmy przeszczęśliwi, że jest zdrowiutka i wszystko się prawidłowo rozwija. Wciąż nie wiadomo, skąd są moje bóle, ale pewność jest, że z dzieckiem wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ależ super spraw z tym blogiem:-) Przyznam ze zaglądam tam dość często, ot tak....tęskno mi za wami hihi Wyglądacie super! Wciąż obiecuje tam dołączyć jak tylko pozbędę sie tych potwornych odrostów co ma nastąpić juz jutro:-) Hurrra poprawa humorku zawsze mile widziana. Fasolkowa mamo ale sie ciesze ze widziałaś dzidzie tak dokładnie, ze wiesz ze jest zdrowa i wszystko jest jak należy. No i gratuluje Ci córeczki. Z tymi przeczuciami to tak czasami bywa, dlatego już się nie nastawiam, byleby mój ktosik był zdrowy. Pewnie dla wszystkich ciężki weekend nastał, pełen sprzątania, zakupów itp Ja jeszcze w przysłowiowym \"lesie\" i wszystko przede mna buuuuu niech juz będą Świeta!!!! Zapracowanym wytrwałości i umiaru życzę, zapędzić chłopów do roboty i nie przemęczać się dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, gratuluje coreczki!!!! Ale w razie czego imie dla chlopczyka tez szykujcie ;) Apsika, ty sztango!! ;) u mnie tak jak u Kluni, z przygotowaniami swiatecznym jeszcze w lesie jestesmy ... ale w nastepny wtorek i 23go przyjdzie pani i mi posprzata (Tuncia, bo nie mozemy sie przemeczac!) to moze juz i swieta poczuje. Zostala mi tylko decyzja co gotowac na swieta, bedziemy tylko my troje + Brzusio, wiec nie ma co za duzo przygotowywac. Tunicia, tak, nie ma problemu udostepnic maila wszystkim! Dobrej pracy! A ja juz po relaksujacych 3 godzinach u fryzjera :) :) :) wloski jasniejsze i krotsze, nareszcie! Zycze dobrej nocy Mamuski 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora!:-) Fasolkowa mamo, ale wspaniale wiesci:-)Gratulacje, ze bedzie dziewczynka, macie juz imie?Najwazniejsze, ze jest zdrowa:-) A ja wogole nie czuje, ze ida swieta...bez sniegu to jakos szaro-buraczano jest, bez klimatu.I chyba tak bedzie coraz czesciej, zima bez sniegu...:-( Ide zajadac sie kiwi, to moja ostatnio wielka zachcianka,o!:-P Pozdrawiam, milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja troszke ubolewam- dosłownie:( Boli mnie podbrzusze, chyba pecherz:/ Chyba sie przeziebiłam, choc nie mam problemow z oddawaniem moczu. I nie wiem czy isc do lekarza czy leczyc sie domowo. Bo lekarz na bank mi da tabletki a ja nie wiem co gorsze dla dzidzi:/ Kiedys przeczytałam ze nasza choroba nie szkodzi dziecku, no chyba ze jest goraczka, tylko szkodzi leczenie tabletkami i jak mozna lepiej sie leczyc domowymi sposobami. No zobacze. I tak do poniedziałku musze wytrzymac. Na razie juz postanowiłam, bede sie wygrzewac, lenic i dwa okna ktorych jeszcze nie umyłam pozostawie brudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×