Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mamo E super pomysł z tym MADAGASKAREM:) juz namowiłam meza i jutro idziemy cała rodzinka. Ciekawa jestem czy mj synus tez tak dzielnie zniesie seans. Ma 2,5 roku. W domu bardzo lubi ta bajke to moze i 2 czesc w kinie obejrzy z zaciekawieniem:)) Fasolkowa mamo jesli masz problem z opublikowaniem zdjecia na blogu to przeslij mi je na poczte maliszenka@gmail.com to wkleje je za Ciebie:) Wcale nie jestes takim beztalenciem skoro tak latwo poszło Ci z suwaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, moja ma 2l i 7m - wiec sa w tym samym wieku ;) musze przyznac, ze gdyby nie inne, troszke starsze dzieci siedzace spokojnie przez caly seans to moze mielibysmy problemy. Jej bardzo imponuja starsze dziewczynki i stara sie je nasladowac (mysle ze to wplyw przedszkola) No i jak mowilam, poswiecilam moj popcorn ;) Ale chyab sie pomylilam, bo myslalam ze Wy juz dzisiaj popoludniu do kina poszliscie... :o chyba wroce o stronke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proba tabelki NICK..................WIEK....TERMIN ...PŁEC....IMIE........SKĄD JESTEM gosia1062009.......25........1.06.......................................Tychy Apsika................29........1.06....................................podlasie Fasolkowa mama...30.........1.06................................Warszawa Kasza22.............22.........3.06..................................W'ton UK Dunia77.............31.........4.06.......................................Stany Gonia81.............27.........5.06........................................Śląsk agaaa1..............24.........6.06.....................................Jarocin Pigii .................30.........6.06....................................Węgrów Anaconda_a........21.........6.06...........................Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28.........7.06........................................Śląsk ewcisko.............25.........7.06........................................Łódź Pakston21..........35........10.06.....................................Poznań Nikola81............27.........10.06.......................................śląsk tuncia...............26.........12.06....................................Rybnik Biała_czekoladka.26.........12.06............................... Warszawa czarunia...........34.........13.06...............................świnoujscie joolaa...............28.........14.06.......................................śląsk Shila2...............25.........15.06...................................Szczecin Mama E.............39.........15.06......................................... UK MariolaNY..........30.........15.06........................................NYC Pimach..............31.........15.06...............................BielskoBiala sztorm..............33.........15.06.............................podbeskidzie klunia1912..........34.........16.06.........................................UK OlaOli................28.........16.06.........................................UK mamawiwi...........22.........16.06..............................Sochaczew Mamusia222........22.........18.06..................................Nasielsk polka1983...........25.........20.06....................................Kielce Zakochana mama..27.........20.06.....................................Kalisz obelixowa...........32.........20.06..................................lubuskie mój pierwszy raz..30.........20.06......................................Śląsk sąsiadka dorothy..28.........20.06...............................dolny śląsk AniaP.................28.........21.06..............................UK/Poznań lusia.79..............29.........23.06......................................Śląsk myszka79...........29.........23.06.........................................UK loona_84............24.........30.06...............................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, nawet prosta wyszla :) milam sie czym wymigac przed oproznianiem pudel z ksiazkami ;) Prosze uzupelniac - proponuje z czasem usunac skad jestesmy bo bedzie trudno sie nam zmiescic w linijce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mega doła. Moje łozysko nie wyglada najlepiej. Istnieje ryzyko odklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku Pimach. mysl pozytywnie bo to ma wielka moc! A lekarz zalecil ci cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie w Nowym LEPSZYM Roku:-) Widze ze tabelka zwiększa wymiary;-) Z tymi tygodniami to myślę ze za duże zamieszanie bo każda z nas musiałaby pilnować by co tydzień ja uzupełniać i pojawiałaby się na każdej stronie, natomiast z płcią dzidzi to dobry pomysły. Tylko czy to nie za dużo i płeć i imię podać? Chyba jedno wynika z drugiego. Czy imię nie wystarczy? Bo strasznie grubaśna ta nasza tabelka tzn rośnie razem z nami hihi. Pimach myśl pozytywnie, musi być dobrze! Ja zaciskam kosteczki i wierze razem z Tobą ze będzie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach trzymam kciuki żeby było w porządku👄 Mamo E film nawet mnie się podobał zjadłam nachos z pikantnym sosem a mały mega popcorn film oczywiście przetrzymał ale on ma 9 lat...hihi z reklam ma nawet trzy następne filmy wybrane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz padam na ryjka a tu mamy znajomego \"remontowca\" w domciu i jeszcze nam isc spac nie pozwala :o Pimach, mam nadzieje ze robisz cos bardzo przyjemnego i zakopalas dolek! Uszy do gory, najwyzej przelezysz cala ciaze ale bedzie dobrze!!! 😘 Joolaa, ales mi smaka narobila na te nachos!!! oh ty! ;) Nie wiem kiedy pojdziemy nastepny raz do kina, chcialabym przed urodzeniem bo potem wiadomo, czasu/okazji juz tak nie bedzie :o Klunia, daje racje, ale dajmy mozliwosc wpisania literki C na chlopczyka i D na dziewczynke i potem imienia jesli juz je mamy? Powinno sie zmiescic :) oczywiscie przy wpisywaniu trzeba skasowac troszke kropeczek ;) Oj az mi sie nie chce myslec ze jutro juz ostatni dzien \"wolnosci\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE ale fajnie to będzie wyglądało \"D\" i \"C\", mi pasuje niech dziewczyny się jeszcze wypowiedzą. Mam pytanie: czy Ty już miałaś (jeśli chciałaś) to badanie z krwi w 16 tygodniu? Położne strasznie mnie namawiają żeby go nie robić, ze nie daje gwarancji na 100%, a kobiety niepotrzebnie się potem zamartwiają jakby \"coś\". Mamusie z UK co o tym myślicie, robicie to badanie? Ostatnio znów zaczęłam często nawiedzać publiczne toalety, no i dorobiłam jakiegoś czegoś co strasznie swędziało i bolało, a finał nadszedł w piątek popołudniu, gdy już nie mogłam wytrzymać a wszelkie domowe metody zawiodły. No i musiałam zastosować globulkę jednorazową clotrimazole 500 mg. Wciąż się goi, ale jakby lepiej. Położna dala mi to na początku ciąży (często mam takie problemy) ale wtedy udało mi się zaleczyć, a wyczytałam ze w I trymestrze nie można tego stosować, wiec teraz wykorzystałam. Żadnej nie życzę tego uczucia choć w ciąży jesteśmy bardzo podatne na wszelkie zarazy. A gdzie jest nasza medyczna mamusia Kasza? Wracaj natychmiast do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach ja również trzymam kciuki i mam nadzieje, że ta sprawa zakończy się na ryzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że to może za wcześnie na takie pytania, ale czy zastanawiałyście się jaki wózek kupić? Pytam bo wczoraj kupowałam spodnie ciążowe (pierwsze) i przy okazji zerknęłam na wózki. Tu w UK praktycznie wszystkie są czarne z ewentualnym akcentem kolorystycznym. Modne są 3kołowe - osobiście wolę tradycyjne 4 kółka, no i większość ma takie rączki jakby rogi zrobione z gąbki. Zastanawiałam się czy to nie nasiąka wodą i czy jest praktyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze moze zmienic czcionke w tabeli na mniejsza to zrobi sie wezsza. Co do odwiedzania publicznych ubikacji to narazie mam z tym spokoj. Ale pamietam ze z pierwszym dzieckiem to co pposzłam na zakupy to leciałam najpierw do kibelka i juz nawet z nudow oceniałam skale ubikacji jesli chodzi o czystosc. Najgorsza była w urzedzie pracy :/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozkow to ja mam jeden taco a drugi eurobaby Orinoko. Drugi bardzo polecam co do pierwszego to jest to wozek wielofunkcyjny wiec co za tym idzie ciezki i duzy. No i nie bardzo pasuje na spacerowke bo ciezko go sie prowadzi, dlatego kupiłam spacerowke lzejsza. Ogolnie z tego co mi wiadomo to lepiej kupic wozek głeboki a potem spacerowke lzejsza niz wozek wielofunkcyjny, bo te wielofunkcyjne sa nie zbyt wygodne jako spacerowki. Uff ale sie rozisałam, chyba nic nie namieszałam:P To moje wozki http://lontypetry.pl/allegro/tako/julia%20mala/julia3.jpg http://www.allegro.pl/item520453745_wozek_spacerowy_eurobaby_orinoko_3xgratis.html ten czerwony mam Te gabczaste uchwyty co sa przy tych wozkach nie przemakaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry jeszcze urlopowo 🖐️ Wiecie, ja zrobilam jeszcze raz ten chinski przepowiadacz plci bo mi znajoma wytlumaczyla jak to poprawnie robic, i wyszlo mi ze Ktosik to dziewczynka :) zobaczymy co nam usg za miesiac powie. Kluniu, ja z racji wieku mialam robiony \"combined test\" jako badanie genetyczne, czyli usg i badanie krwi. Chociaz musze powiedziec, ze jak pani przy usg powiedziala ze wg niej jest wszystko w pozadku to juz nie czekalam za bardzo na wyniki krwi. W kazdym badz razie dostalam je 31go i jestem low risk. A usg genetyczne mialas, prawda? I wyszlo ze wszystko jest ok? Jesli polozna nie namawia na badania krwi mysle ze jest spokojna ze wszystko jest w pozadku. Aniu, to prawda, nie przesadzaja tutaj z kolorystyka ;) ale moze to i bardziej praktyczne bo na czarnym czy ciemnym brud mniej widac ;) A te gabkowe uchwyty to my mamy w spacerowce Maclaren i moge powiedziec, ze nie przemakaja i sa wygodne. Wazne zeby byly ergonomiczne, bo nasze przeguby nie sa przyzwyczajone do pozycji jaka beda przyjmowaly podczas pchania wozka. Nie wiem jak to bedzie u ciebie, ale ja bylam zdana na transport publiczny i najlepszym wyjsciem byl wozek solidny, dosc lekki i ktory sie sklada latwo, jak parasolka i jedna reka. Wybralismy system Loola, ktory wykorzystamy i tym razem. W PL maja jednak wiekszy wybor, i kolorystycznie i rodzajowo a ceny w przeliczeniu mniej wiecej takie same. Co do trzcionki tabelki to dobry pomysl.... zaraz zobacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze Kafe ma tylko jedna dozwolona trzcionke albo sobie nie umie poradzic.... Tuncia, pomocy!!! NICK..................WIEK....TERMIN ...PŁEC....IMIE........SKĄD JESTEM gosia1062009.......25........1.06....................... ................Tychy Apsika................29........1.06.................... ................podlasie Fasolkowa mama...30.........1.06................................Warsza wa Kasza22.............22.........3.06......................... .........W'ton UK Dunia77.............31.........4.06..................... ..................Stany Gonia81.............27.........5.06..................... ...................Śląsk agaaa1..............24.........6.06..................... ................Jarocin Pigii .................30.........6.06............................ ........Węgrów Anaconda_a........21.........6.06....................... ....Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28.........7.06............................... .........Śląsk ewcisko.............25.........7.06..................... ...................Łódź Pakston21..........35........10.06...................... ...............Poznań Nikola81............27.........10.06.................... ...................śląsk tuncia...............26.........12.06................... .................Rybnik Biała_czekoladka.26.........12.06....................... ........ Warszawa czarunia...........34.........13.06..................... ..........świnoujscie joolaa...............28.........14.06................... ....................śląsk Shila2...............25.........15.06................... ................Szczecin Mama E.............39.........15.06.............................. ........... UK MariolaNY..........30.........15.06..................... ...................NYC Pimach..............31.........15.06.................... ...........BielskoBiala sztorm..............33.........15.06.................... .........podbeskidzie klunia1912..........34.........16.06.................... .....................UK OlaOli................28.........16.06.................. .......................UK mamawiwi...........22.........16.06..................... .........Sochaczew Mamusia222........22.........18.06...................... ............Nasielsk polka1983...........25.........20.06.................... ................Kielce Zakochana mama..27.........20.06.....................................K alisz obelixowa...........32.........20.06.................... ..............lubuskie mój pierwszy raz..30.........20.06......................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28.........20.06...............................doln y śląsk AniaP.................28.........21.06.................. ............UK/Poznań lusia.79..............29.........23.06.................. ....................Śląsk myszka79...........29.........23.06..................... ....................UK loona_84............24.........30.06.................... ...........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E korzystaj póki możesz i wybierz się do kina jeszcze przed porodem:D Tuncia,fajne wózki,nie musisz kupować problem z głowy mnie się podobają te trzykołowe ale zobaczymy jeszcze .dla Tomasza miałam najpierw głęboki ze spacerówką ale nie podobała mi się więc kupiłam nową kiedy skończył pół roku a później \"laskę\" głęboki sprawdził się gdyż mały urodził się na koniec września więc całą zimę w nim przejeździł w zeszłym roku mój ojciec pozbył się wózków bez mojej wiedzy sądząc,że już nie będe miała dzieci ,więc teraz mogę sobie wybrać nowy a on płaci,co mnie bardzo cieszy bo po 9 latach moda zmieniła się:) pisałyście o chińskim kalendarzu ,wróżyłam sobie i wyszedł chłopak ale później powróżyła mi koleżanka i okazało się ,że to był rok przestępny więc powinno się odwrócić wynik ,teraz wychodzi córka z obrączki wrózono mi w sylwestra i też wychodzi dziewczynka ale któż to wie ,dowiemy się 19 .01:) czy Wy wierzycie w takie wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka, nie wzielam pod uwage roku przestepnego :o ;) Joolaa, ja raczej nie wierze, ale pewnie cos w tym jest. Fajnie masz ze wozek bedzie \"fundowany\" - zycze szalonych zakupow ;) :D:D:D Ja mojej glebokiej \'doczepki\' nie uzylam za dlugo bo mala mi rosla bardzo szybko i juz po dwoch miesiacach sie prawie nie miescila. Poza tym, mielismy wtedy strasznie upalne lato, codzinnie 30-35 stopni, i wydawalo mi sie ze sie przegrzewa pod ta gruba buda. A spacerowke mozna bylo obnizyc do pozycji plaskiej. Gdybym miala jeszcze raz wozek kupowac poszlabym od razu na Maclaren, lekka parasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję polnej pomocy. Co mogę brać na przeziębienie, macie pomysł na jakieś domowe metody? Jutro po miesiącu zwolnienia ma być pierwszy dzień w pracy, a ja ledwo oddycham przez zapchany nos, pęka mi głowa i boli gardło. Piję gorącą herbatę z cytryną i sokiem malinowym, ale nic nie pomaga. Kurcze, ja naprawdę chcę i muszę już iść do pracy chociaż na miesiąc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa to my razem uzupełnimy tabelkę, bo ja również dowiem sie co to za Ktosik we mnie mieszka:-) Za 2 tyg lecimy do PL i juz na 19 mam ustawioną wizyte Usg 3D, juz nie moge sie doczekac a jednoczesnie strasznie sie boje wrażeń. Co do wózków to my kupiliśmy córeczce TRAXX Jaguar 3: http://www.baby.com.pl//szczegoly.php?przedm=4806036&grupa_p=1&sess_id=9022551000 no i teraz druga dzidzia chwilkę pojeździ;-) Do tej spacerówki mamy gondole i fotelik (akurat na lato sie zamontuje). A kupiliśmy go przez internet z Niemiec i wyszła polowa ceny co w sklepie. Z wózka jestem bardzo zadowolona jedyne co to ciężki (13 kg), wiec jak ktoś miałby go dźwigać...ale prowadzi sie leciutko, dzidzia ma b wygodnie i dużo miejsca, kolo z przodu jest samoobrotowe z możliwością blokady, solidnie wykonany (niejedno przeżył hihi). A ze Olcia jeszcze za mała na spacery o własnych nóżkach to będziemy musieli zakupić podwójny, no i to napewno będzie MACLAREN XLR. Teraz mamy taki pojedynczy i jest SUPER! Polecam wózki Maclarena, 100% gwarancjii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to w pierwszej ciąży wszyscy przepowiadali chłopaka, wróżby, wahadełka, psychiczne i ja i mąż się nastawiliśmy no i wyszła córeczka, także ja nie do końca wierze w takie horoskopy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo koniecznie inhalacje nad garem z ręcznikiem na głowie. Najlepiej z bardzo mocnej herbaty liściastej. Co godzinę to tak intensywnie będzie.Tez byłam w takiej sytuacji i były dla mnie zbawieniem na katar i zatoki. A na gardło Tantum Verde do ssania możesz spokojnie zażywać (jedyne tabletki kt kobiety w ciąży mogą stosować na gardło). Oczywiście dzień to za mało ale zawsze...... Kuruj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, wspolczuje bo ja dopiero z tego wyszlam :o ja bralam przez pierwszy dzien paracetamol, tutaj jedyne lekarstwo "na wszystko" nie tylko dla ciezarnych. Oprocz tego duzo herbaty z cytryna i non stop pomarancze, na drugi dzien czulam sie lepiej. Nie wiem co jeszcze poradzic, bo na rozne czosnki itp to juz chyba za pozno? Szybkiego powrotu do zdrowia! Kluniu, ja tez bede w Pl od 26go stycznia i zastanawiam sie czy nie pojsc sobie na takie 3D... tyle tylko ze 4go lutego mam usg tez tutaj, nie bedzie to troszke za czesto? A ile takie 3D kosztuje? I mowilyscie ze mozna tez miec z niego plytke, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE nie wiem dokąd wybierasz się do PL. Ja do Warszawy a ta napewno sa inne ceny. Ja zapisałam się tan takie badanie: Badanie USG ciąży 3D + kolorowy Doppler + 2 markery genetyczne + opis, zdjęcia, przebieg badania na dysku DVD Zalecane terminy wykonywania badania: 12-14 tydzień oraz 18-22 tydzień ciąży. UWAGA! Teraz na DVD komentarz Lekarza w trakcie badania [obraz + dźwięk]. i to mnie wyniesie 250 zl. W pierwszej ciąży takiego nie robiłam a ponoć super pamiątka no i dowiem się szczegółów o Ktosiku a to mnie najbardziej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×