Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask Słonca
nie mów tak są 2 wyjścia........albo zostań babcią ;).....albo zacznij starania 40 na karku nie oznacza ,że juz nie możesz mieć dzieci :) dam ci przykład moja ciotka urodziła w wieku 45 -zdrowego pieknego syna i oboje maja sie swietnie......PS w przyszłym roku będzie babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
do dzieła :) i witam następną koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka my niemożemy decydować co masz zrobić, możemy cie wspierac ,to ty musisz wiedzieć ,ale powiem ci że znam mamy kture rodziły w twoim wieku i urodziły piekne zdowe dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka3324
No to do dzieła !!!Jeśli udało się kobiecie 45 letniej to mam jakieś szanse.:) według chińskiego kalendarza mam szansę na synka w listopadzie . ;0 Sprawdzałam i sprawdziło mi sie w poprzednich ciążach.Do tego jeszcze pozostałe metody o których dużo czytałam i zobaczymy jak uda się ta mieszanka.Oby tylko nie wyszły trojaczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka3324
Blask słońca dziękuję Ci za wypowiedź.Mam nadzieję że i mnie się uda.A jesli nie to będę musiała poczekać na wnuki.;) Ale to nie to samo:( Wiesz co?Moje dzieciaczki karmiłam bardzo długo piersią prawie trzy lata.Oczywiście czym starsze tym jadły więcej innych pokarmów,ale do zasypiania i uspokajania był "cycuś".To było niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka dziekuje za stronkie ;) kurcze jak zaczne strania teraz to mi wychodzi chłopiec .....ja chce dziewczynkie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) fajne, ze temat sie rozwija, mam nadzieje, ze nie umrze smiercia naturalna ;) Ja tez celuje w ten kalendarz, bardzo chcialabym miec córeczkę. Naczytalam sie o planowaniu płci ile sie da ;) ale jak wyjdzie chłopczyk, to płaczu nie będzie ;) Wiem juz nawet w jakim szpitalu chce rodzic :D Starac sie zaczynamy za ok miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka mi tez sie maży dziewczynka jak holerka :) ale tez niebyło by płaczu jak by był chłopiec no trudno się muwi ale powiem wam ze wruzka kiedys mi wywrózya ze druga to bedzie dziewczynka :) ja zaczynam starania od piątku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że nieznam za bardzo :( @ mam regularnie co 26dni ostatnia @ była 7 wrzesnia zaraz sobie popatrze na tą stronke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej dziewuszki:)Widze ze nas przybywa:)Witam nowe dziewczyny :) U mnei znow duzo pracy :(Za oknem zimno i pochmurno...brrrr !!! Jutro wyjezdzam na dwa dni szkolenia, wiec zajrze do was dopiero w czwartek (o ile znajde chwile czasu;) U mnie owoce staran wyjda za pare dni, albo nie wyjda;) Jesli chodzi o filmiki o aborcji czy czyms taki, to wole na to nie patrzec, nie stersowac sie i nei zamartwiac..Pzrez 5 lat stidiów mialam to wszystko na zajeciach...Choroby genetyczne, niepelnosprawnosc i inne taki;0Wole o tym nie myslec. Milo ze jest nas coraz wiecej:) Pozdrawiam serdecznie i jak tylko znajde jeszcze dzis chiwle to poklikam z wami:) kissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczyny a u mnie dużo się wydarzyło od wczoraj póżnym wieczorkiem mamę pogotowie zabrało bo jakiś silnych bółi brzucha dostała, przez cały dzień przesiedziałm w łóżku z małym bo w domu było bardzo zimno 16 stpni, a jeszce do tego siostra miała dziś stłuczke i przyjechaliśmy spowrotem do mojej rodzinnej miejscpowośći oszacować straty i odwiedzić mamę ąż mnie głowa rozbolała dobrrze że jej nic nie jest. pozdrawiam was i spadam do małego bo z teściową siedzi. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Witam kobitki i dzieki za dobre słowo.....bede cierpliwa i poczekam te pare dni..napewno dam wam znac jak sie uda...a jak nie to bede działała dalej! Pozdrawiam was gorąco. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
oojj Peelle jakie to smutne :( ale głowa do góry najważniejsze ,że siostrze nic się nie stała a a tu to tylko rzecz,zaprawi się albo zmieni na inny :) Mam nadzieje ,że mamą to nic poważnego ............pisz jak się dowiesz pozdrawiam......Jutro czeka mnie ciężki dzień w pracy więc może zajrze w nocy..albo w środę :) wiec do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
ból brzucha powiadasz.....może to woreczek,albo kamienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
hejka dziewczyny dziś widzę wszystkie zajęte, moja mama nadal w szpitalu i ciągle nie wiedzą co jej jest, w zasadzie to już mało ją brzuch boli ale najgorsze jest to że nie wiadomo czemu. siostra moja całą noc nie spała tak się przejeła, dopiero co wróciła z angli to już będzie miała gdzie ulokować kasę. dziewczyny jak tak dalej pódzie to mi dzidzia w tym msc nie wyjdzie bo ciągle jestem zaganiana nawet nie mam czasu jeść a wieczorem to już tyłkiem za przeproszeniem nie dam rady ruszać a i do tego na kafe też nie mam kiedy wejść, w czwartek wkońcu wastawią nam okna ale jak sobie pomyślę ile przytym przesuwania i sprzątania będzie to już mi się wszystkiego odechciiewa. pozdrawiam was i tzymam kciuki za nasze przyszłe dzizdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelle życze szybkiego powrotu do zdrówka mamie ,i tobie dużo siły ... Ja też niemam za dużo czasu żeby poklikać z wami ,pakuje się ...a tu musze jechać a to tam ...a to lekcje z małym i tak mija ...ale coraz bliżej do piątku i mojego M . jeszcze do piątku klikne coś zanim pojade ...paaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewuszki! Slim a na długo wyjedziesz? Moja mama ma wyrostek ale boją się operować z powodu tarczycy. poza tym to jednak wczoraj zanlazłam czas na majstrowanie dzidziusia mam okres płodny od nd więć zobaczymy czy wyjdzie, do następnego okresu muszę sie czymś zająć żęby nie myśleć o ciąży. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Peelle no to trzymam kciuki :) proponuje szydełkowanie :) ;) hehe aby nie myśleć czy jesteś w ciąży czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
jutro wstawiają mi okna więc na conajmniej 3 dni będe miała zjęcie, muszę się przyznać żę strasznie boję się ciąży, chociażby z tego powodu żę mój Wojtek waży prawie 18 kg a lubi czasem wskocyc mi na rączki potańczyć po przytulać się a z brzuchem to już nie będzie moiżliwe, ma też zwyczaj skakania mi po brzuchu, mam dużo rozterek jak poradze sobie gdybym się bardzo żle czuła tak jak chodziłam z Wojtusiem w ciąży, muszę przestawić myślenie bo na zapas nie ma się co martwić ale to takie trudne. spadam powoli ogarniać dom. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeesc znalazłam troszkie czasu na wypicie kawy czy ktoś się dołączy ?:) Peelle działasz widze i bardzo dobrze ,dobrze cię rozumiem twoje obawy bo ja mam tak samo wkońcu rodziłyśmy i chodziłysmy w ciązy to wiadomo jak jest ... Jade na 2 lub 3 tygodnie może jakimś cudem mi też uda się zaciązyć ,będzie wiadomo po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej dziewuszki:)Wróciłam na pełnym kavu, bólu głowy, nie wyspaniu, zmęczeniu i z okresem!!!!!!!!!:( :( :(A tu nie stety jeszcze 1,5 godz. trzeba w pracy wysiedziec :( :( Napisze jutro coś wiecej... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New niemartw się słonko na pocieszenie dla cibie🌻 uda nam się wkońcu kiedyś najważniejsze to nietracić nadziei .... Ja się z wami już żegnam .....ściskam ...przytulam ....i całuje 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .......do poklikania za 2 lub 3 tyg. może wruce w odmiennym stanie;););):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
i Slim nas opóscila:( U nas deszczowo, zimno i jakos tak do kitu;) przeczytałam ostatnio gdzies, ze palenie papierosów, moze uniemozliwic zajscie w ciaze, podobnie jak tabletki anty.wiecie cos na ten temat?zdziwilo mni eto troche...;) kisss i milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
HelllOoooooo wszystkim może ktoś ma ochotę na kawkę??????:) widzę , że ostatnio tu strasznie pusto :( ..... co do tych papierosów to nie wiem ......a jeśli chodzi o tabletki anty....to raczej jest odwrotnie ,bo po odstawieniu tabletek... jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże....a plemnik w takiej sytuacji jest podobno -gdzieś to wyczytałam -bardziej głodny :):):):):D:D:D:D;)-mr.Żarłoczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć Dziewczyny odzywam sie po troszkę dłaugiej przerwie ale okna już wstawione troszke posprzątane a dziś nawet pomalowałam parapety i grzejniki, niestety straszny smród więc juz jestem u mamy. mam nadzieję że Slim wrócisz z dzidziusiem w brzuszku, new tak mi przykro spowodu okresu, ja też czuję że chyba okres nie długo dostanę bo strasznie piersi mnie bolą oj a bardzo dawno juz tak nie bolały ostani raz przed ciążą a jest dopiero 14 dzień od pierwszego dnia okresu więć ten msc jest juz spalony:( blask ja też słyszałem żę po tabletkach łatwiej zajść ale nie wiem jak to jest bo nigdy nie brałam tabsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×