Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgfgdsfsd

a co wy piszecie że kobiety są w wiekszości zadbane?

Polecane posty

Gość toooaa
lady, ale co Ty dokladnie piszesz? Że jak laska robi sobie makijaż to facet potem przeżyje szok? Ja uwielbiam sobie robić makijaż, robię codziennie do pracy, ale mój facet często widzi mnie bez makijażu i uważam że jestem śliczna z i bez. Dajcie już spokój z głupimi stereotypami że jak kobieta robi makijaż to na pewno ma coś do ukrycia, a facet dostanie ataku serca gdy zobaczy ją bez make-upu. Kiedyś, zanim się jeszcze malowałam uslyszalam taką złotą myśl: "Malowac lubią się tylko kobiety, które to potrafią". I coś w tym jest. Moje koleżanki które się nie malują - mówią po prostu że nie potrafią, źle im wychodzi nakładanie cieni, robienie kresek czy konturowanie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooaa
miało być: *** ale mój facet często widzi mnie bez makijażu i UWAŻA że jestem śliczna z i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet cie okłamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy dba jak chce
byle nei smierdzial i takie malo podrasowane tez znajdą amatorow i te zrobione na maxa tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooaa
Oczywiscie że okłamuje. I własnie dlatego kilka tygodni temu mi się oświadczył. Uderz mocno głową w biurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Zawsze przy okazji podobnych dyskusji przypomina mi się kawał. :D Zaczęło się tak. Pan Bóg stworzył to i tamto i przyszedł Mu w końcu czas na powołanie do życia istot ludzkich. Po zakończeniu procesu spojrzał najpierw na mężczyznę. - Udałeś mi się koleś. Ta harmonia linii twego ciała, te zdecydowanych linie twarzy, ta zauważalna pewność siebie i szlachetny upór, który z Ciebie bije… Następnie spojrzał na kobietę. - A ty moja droga… cóż ty będziesz musiała się malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet cie okłamuje
no a co ma ci powiedziec idiotko? ze wygladasz jak idz stad i nie wracaj? zreszta jezeli uwazasz ze wlasnie dlatego ci sie oswiadczyl no to gratuluje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfgh
Czyli zakładasz że żadnemu facetowi nie spodoba się jego kobieta bez makijażu? ależ tu tępe kobiety siedzą na kafe, ja nie mogę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy dba jak chce
no ale te lakiery za 2 zł, farba z 6 zł, bielizna z ryneczku to chyba to nie jest to zadbanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet cie okłamuje
to raczej rzadkosc....moze jedna na dziesiec wyglada dobrze zaraz po wstaniu z lozka ale co sie glupie oszukujecie ze kazda z was dobrze wyglada bez make upu? naiwnosc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet cie okłamuje
no tak wiec co wg ciebie lepiej niech bedzie mega odrost niz farba za 6 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiiiiiiiiiiiiii
A wy naprawde nosicie jakas fajna bielizne? Bo ja nie mam a stringi zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wykuźwa
głupie jesteście...co z tego,że wypindrzone,jak debilki kompletne?Szkoda,że intelekt nie bierze się z make up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
ale widzę jad ze strony tych co się nie malują... :D:D ale jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam jad :o ja zupelnie nei zgadzam sie z opinia autorki itd a sama sie maluje. co nie oznacza ze uwazam kobiety niemalujace sie za zaniedbane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb1100
"głupie jesteście...co z tego,że wypindrzone,jak debilki kompletne?Szkoda,że intelekt nie bierze się z make up." To nie jest jad? :D Tutaj wszystkie co się nie malują, zakładają że te z makijażem to imbecylki z IQ poniżej 60. Czyżby zazdrość że lubią i potrafią podkreślać urodę? :D:D Biedne szare mychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale iq 60 to ponoc maja inteligente goryle :classic_cool: poza tym to taki sam atak jak tych z makijazem na te bez makijazu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszaszaramysznizgłupiapinda
wypindrzone debilki, którym faceci mówią, że są mądre, bo chcą je przelecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcb55555555555
Nienawidzę wypacykowanych lal!!!!!!!!!!! Śmierdzące wywłoki!!!!!!!!!! Jak baba się maluje to widocznie ma ryj jak gówno, skro zakrywa!!!!!!!! Ja się nie maluję i malować nie będę!!!!!!!!!! Ważniejszy jest intelekt, a nie tapeta na gównianym ryju!!!!!!!!! Szmaty! różowe szmaty w szpileczkach i wypudrowaną gębą!!!!!!!!!!! Nienawidzę was!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy dba jak chce
o Boze co za paszkwile sie odezwały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcb55555555555
Co, ja paszkwilem???????????????? Dla twojej wiadomości dla mnie uroda nie jest wazna, tylko intelekt i wnętrze, wypindrowany lachociągu z mózgiem wielkości orzeszka!!!!!!!!!!!!! Jak widze na ulicy babsztyle z wymalowaną mordą to mam ochotę utłuc!!!!!!!!! Co za tępaki chodzą, żeby tak sobie ryje maskować!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aj znam pare dziewczyn z prawa i admin. z lodzi i nie sa zawsze umalowane,piekne tez jakos szczegolnie nie:P nawet ost w tv byl pokazany jakis egzam na prawnikow czy cos i uroda nie grzeszyli ci piszacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy dba jak chce
jak was nie stac na lepszy lakier i nie mowie o diorze, kupcie odzywke za 10 zl tyle zeby paznokiec sie blyszczal. Jak macie stosowac farby za 6 zl to juz lepiej miec swoj kolor wlosow chyba ze chcecie byc łyse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozarazzaraz
Bo zaraz się okaże,że tylko bogate są zadbane.Ja np.kupuję lakiery po 3 złote na targu.Bo lubię mieć kolor odpowiedni do ubioru.Czyli rano maluję,wieczorem zmywam.Po co mi lakier za więcej kasy?Nie zdążę go zedrzeć,bo szczęśliwie mam zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×