Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

a ja myślałam że można jeść bez określonych porcji????? ale tak ok. 200g na dzień mam przygotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mozna jesc ile sie chce!!!!! ja ugotowalam 200 gr ale chyba bedzie malo i ugotuje najwyzej jeszcze 1 porcje ( najwyzej zostanie reszta na jutro ) ja juz jestem glodna i nie iwem czy za chwile nie zjem troche ( ale jak wroce z psem ) : bo ide na chwile na spacer a potem jade do lasu na bieganie ) to mnie zejdzie z 1.5 godziny ( zpsem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies nie ma zamiaru isc jescze na pole , wiec poczekam i pojde za pol godzinki ( moze sie zdecyduje) :) i jem troche tej kaszy jeszcze bo nie mam zamiru byc na kaszce tylk i jeszcze glodna chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj plan jest taki ; 3 dni sama jaglana a na 4 zaczynam dodawac warzywa, potem jakis kefir ,sliwki suszone,itp , jablko i codziennie na czzco lyzka oliwy z oliwek albo oleju lnianego- w celu lepszego wyproznienia :) dzis oleju nie lykalam , jutro zaczne a dzi dodam do 1 porcji kaszki i bedzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co myslec = odkad jem kasze mam zgage. nic innego nie jadlam dzisiaj ( a czasem mi sie zdarza miec), wyczytalam ze jak sie ma zgage to nie powinno sie jesc kaszy ( 1 dziennie) ale nie caly dzien , co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może herbatki się napij czerwonej Jestem głodna, a tak dobrze się czułam. Wieczorem zawsze nabieram ochoty na wielkie żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie co do wypróżnień to jak na razie spoko, ale czuje się osłabiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilam juz dwie czerwi]=one 2 zielone i inne , a zgage mam okropna , zazylam na zgage tabletke i koniec z kasza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli masz zgagę wypij 3razy dziennie po 1/3 szklanki świeżo wyciśniętego soku z surowego ziemniaka - na pewno pomoże!!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli masz zgagę wypij 3razy dziennie po 1/3 szklanki świeżo wyciśniętego soku z surowego ziemniaka - na pewno pomoże!!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, ja dołączam do was od jutra bo dziś struta jakaś jestem, nie wiem od czego, chyba ten kawałek sernika, na który się jednak skusiłam nie był za świeży.Plus z tego jest taki, że prędko ciasta nie tknę:)Ledwo do domu dojechałam. Ale kaszę kupiłam po drodze, więc od jutra jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Wami od jutra, po raz kolejny! Pozdrawiam wszystkie "jaglanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Serene, przeczytałam właśnie twoje wpisy na moim wątku. Ksiązkę o dobrych kaloriach właśnie czytam, powiem ci szczerze, że głupsza jestem niż wcześniej :) Ogólnie ta dieta opiera się na Indeksie Glikemicznym, tylko w tej książce jakiś ten indeks zawyżony.Chyba muszę kilka razy przeczytać to może mądrzejsza będę. Napiszę więcej u siebie jak mi się trochę poprawi. A od jutra kasza, choćbym miała na kolanach gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki marid :) wypilam pomoglo :) ale dzis mnie odrzuciala kasza i na arzie dam sobie spokoj , agnisia okey czytaj :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! serene63 cieszę się, że pomogło - to stary sprawdzony sposób. Anusia 81 - na kaszy robię trzy dni co jakiś czas. Dłużej trudno mi wytrzymać, dlatego, że gotuję dla rodziny . Po każdej trzydniówce czuję się lekka, znika brzuszek, ładniejsza cera i ogólnie lepsze samopoczucie. Dzisiejszy dzień minął dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ja już po pierwszym dniu na kaszy. Ja ugotowałam całą torebkę, 350g i pół zjadłam dzisiaj a pół na jutro. Trochę głodna jestem, ale da się wytrzymać. Chociaż nie wiem, czy wytrwam 10 dni, może potem zmienię na inną kaszę, ale pierwsze 3 będę na jaglanej. Powodzenia i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień za mną, nawet nie było tak źle. Dzisiaj jadłam kaszę z cynamonem, nawet fajny smak. Drugi dzień nie piję kawy prawdziwej, zastąpiłam ją zbożową. A do tej pory nie wyobrażałam sobie życia bez kawy, piłam po 2 lub 3 dziennie. Jeszcze jutro będę na samej kaszy. potem przechodzę na dietę dobrych kalorii, czas wypróbować to cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnissia! Czy możesz mnie uświadomić na temat tego cuda- diety dobrych kalorii, dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w wielkim skrócie w diecie dobrych kalorii chodzi nie tylko o to, żeby schudnąć, ale żeby nie odczuwać apetytu na rzeczy tuczące, czyli złe kalorie. Jednym słowem jesteś na diecie i po jakimś czasie (ok. 2 tygodni ) przestajesz mieć apetyt na ciacho albo tłuste mięsko. Dlatego mówię, że to cudo i ciekawa jestem, czy naprawdę tak jest. Jeść można bardzo dużo rzeczy, bez ograniczeń kalorycznych. Dieta opiera się na indeksie glikemicznym. Makaron i ryż można jeść, ale krótko gotowane, pizzę można ale wegetariańską z mała ilością chudego żółtego sera. Ja dziś dostałam e-book z przepisami kuchni włoskiej, dużo mi pasuje, muszę tylko sprawdzić IG różnych serów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to ta dieta jest bardzo podobna do diety Montignaca, może reguły są inne, ale przepisy można podkradać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może podać dokładnie na czym polega oczyszczająca dieta z kaszy jaglanej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calluna przez pierwsze 3 dni jesz tylko kaszę jaglaną w dowolnych ilościach, bez soli za to doprawioną kurkumą. Ja dodatkowo daję cynamon, a podczas gotowania dolewam oleju słonecznikowego, aby obniżyć IG. A jeśli chodzi o pozostałe dni to wiem tyle, ile pisze na początku topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) A co z tym piciem wody ? Moze ktoś ma dokładny link-aby poczytać o co dokładnie biega w tej diecie-i aby sobie nie zaszkodzić tylko pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaszka
Witam panie Kaszki! Planuję oczyszczanie jaglanką. W sierpniu tego roku byłam na kaszy 10 dni i spadło mi 7 kg. Czułąm się świetnie. Zima, bezruch święta... Więcej mówić nie muszę chyba....Recydywa. Planuję znów od niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz każdego dnia-jeśli oczywiście możesz-co jesz-ile-i jak przygotowujesz tę kasze.Ile jakich płynów wypijasz.Też planuję czyszczenie organizmu-bo chudnąć nie muszę.Dziś kupię kaszę jaglaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeczytałam cały topik, i mam nadzieję, ze się napiszę tej info mimo, iż wcześniej ktoś to napisał ;) kasza jaglana same zalety. Jeśli zaczynam myśleć o odchudzaniu to zawsze pędzę po jaglaną ;) ale do rzeczy : aby pozbyć się tego dziwnego posmaku powinno się przed gotowaniem uprażyć kaszę na sucho na patelni, aż " puści" taki dymek-zapaszek. Potem przelać gorącą wodą. Nie tylko poprawi to smak, ale też wzmocni śledzionę ( co często wstrzymuje odchudzanie u kobiet po porodach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×