Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość bagola
hej dziewczyny też bym się chciała przyłączyć miło by było z kimś jest ktoś chętny żeby zacząć od jutra??pliss było by mi rażniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenesa
stosuje te diete juz trzeci dzien nie jestem glodna zeby usunac z kaszy goryczke trzeba po wyplukaniu sparzyc gotujaca woda odlac wode izalac woda gotujaca gotowac okolo 20 min potem wstawic pod koc na 30 min po 3 dniach ubylo 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydja
Wczoraj słuchałam Trójki. Tam usłyszałam o diecie jaglanej. Zakupiłam kaszę i od dziś rozpoczęłam kurację. Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa Świnka
Chyba znalazłam właściwe miejsce! Z zainteresowaniem przeczytałam całą dyskusję :) U mnie kasza jaglana rządzi w menu od dzisiaj! Chętnie podzielę się wrażeniami i skorzystam z Waszych doświadczeń :) Pozdrowienia dla wszystkich Kaszożerców :-D Dużo ZDROWIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra spróbuje, śniadanie i kolacja sama kasza a na obiad z warzywami na parze od stycznia schudłam 4/5kg mało na diecie MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czczo wypiłam wode ze śliwek zalanych wczoraj wrzątkiem, a teraz jem miskę kaszy z tymi sliwkami. Nie chce miec zaparć wiec bede jadła kasze ze sliwkami, mam nadzieje ze to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa Świnka
Kolejne kaszowe śniadanko za mną. Ja też dodaję śliwki. Poprawiają smak a i ryzyko zaparć mniejsze... Taką przynajmniej mam nadzieję, bo bardzo się tego problemu obawiam :/ Samopoczucie jak na razie całkiem dobre. Uczucie sytości utrzymuje się długo a, co najmilsze, brzuch nie robi się wzdęty jak po "zwykłym" jedzeniu. Oby tylko wytrwać na tej diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w listopadzie była tygodniowa głodówka teraz przyszła pora na kaszę jaglaną. Zaczynam od jutra. Jednak nie będzie to sama kasza, jednak z dodatkami smakowymi (przynajmniej na początku, aby się zaklimatyzować), czyli suszone owoce, miód, oliwa, przyprawy, warzywa do smaku. Planuję przez najbliższy tydzień jeść kaszę jaglaną jako główny składnik każdego z posiłków. Zobaczymy jak to wyjdzie z tymi planami :) Pozdrawiam oczyszczających się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkajaglanka
Ja zaczynam od poniedziałku, zakupy zrobione. Spróbuje chociaz 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza jaglana
I co nikt się nie oczyszcza? Dzień Pierwszy Nagotowałam gar kaszy, nie jest zła, mi i smakuje. Póki co jem i jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja do tej pory stosowałam raz w miesiącu1-3 dni na kaszy jaglanej, jest w porządku. Proszę napisać jak długo powinno to trwać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza jaglana
Wydaje mi się, że co najmniej 3 dni, żeby jakiś efekt był. Ja zaobserwowałam zgagę po tej kaszy.... Póki co pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na zgagę najlepszy sok z surowego ziemniaka. Zetrzeć ziemniak, wycisnąć(może być w sokowirówce) i wypić około 1,3 szklanki-można 3razy dziennie przed jedzeniem, aż ustąpi. Za kazdym razem przygotować świeży. W smaku taki...."bezpłciowy"ale skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza jaglana
jednak odpuściłam, to nie dla mnie taka monodieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azezam
podbijam temat :) dzisiaj padlam po 5 dniu kopenchaskiej :( od poniedzialku zaczynam gryczana jesli ktos ma takie same zamiary to zapraszam :) razem bedzie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze schudnac 9kg. Czytalam o kaszy jaglanej. Zastanawiam sie jak mozna od niej chudnac jezeli jej indeks glikemiczny wynosi 70? Chetnie skorzystam z rad osob, ktore schudly stosujac oczyszczanie kasza jaglana. Czy podczas oczyszczania organizmu mozna ja laczyc z rybami i/lub warzywami? pozdrawiam aktywnie chudnace czlonkinie forum ella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegel
kasza jaglana - trzy pokrojone surowe ząbki czosnku - chilli - pieprz. Nic zlego sie nie uchowa w organizmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę wytrzymać na monotonnych dietach... Dlatego sobie nie żałuję smakołyków (zdrowych;)), staram się jeść mniej, ale wszystkiego po trochu... Stosuję za to Untoxin - usuwa toksyny, jest łagodny, ale skuteczny, czuję się "lżej"... :) Jestem alergiczką, a jak zaczęłam brać te tabletki, objawy trochę osłabły, mam mniejszy katar, oczy mi nie łzawią... Taki mam sposób na oczyszczanie, ale podziwiam te z Was, które mają tyle silnej woli, że wytrzymują na restrykcyjnych dietach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja od dzisiaj zaczęłam oczyszczanie kaszą jaglaną. Raczej w celu pozbycia się toksyn z organizmu niż chudnięcia, bo ważę 50-51 kg przy wzroście 165 cm. 5 miesięcy temu urodziłam prześliczną córkę:), ale niestety wróciła mi depresja z atakami lękowymi, więc postanowiłam porządnie wziąć się za siebie, bo wiem że nikt inny nie zrobi tego za mnie..;). Na początek 10 dni oczyszczania kaszą a potem jedzenie wg 5 Przemian. Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Kto jeszcze ze mną rusza w tę drogę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja ważę ok 58 kg przy wzroście 173 cm i chce schudnąć. Od jutra zaczynam jeść samą kasze jaglaną ;)) mam nadzieje, że dam rade. Zaczynałam ją już w wakacje, ale nie udawało mi się z powodu wyjazdów, ciągłych spotkań ze znajomymi na mieście, w klubach, grillach ciągle podjadałam albo alko :p wiecie jak to jest ;) Ale teraz mam zamiar wiać się w garść :d Liczę na wsparcie i trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczęłam. Ostatnio mi się nie udało. Ale teraz muszę się dobrze wyczyścić od środka bo coś nie tak jest z moimi jelitami. Skurcze, bóle, ale to wszystko moja wina bo nie uważam na to co jem a ostatnio również przesadziłam z alkoholem. Tak więc planuję co najmniej 4 dni i mam nadzieję, że mi się tym razem uda. Następnie zamierzam przejść na dietę prozdrowotną i zmienić od tej pory styl żywienia. A co do mojej poprzedniczki, to Ty nie potrzebujesz odchudzania przy Twojej wadze. Lepiej zacząć się zdrowo odżywiać, żeby też tak wyglądać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś 3 dzień diety. Hmm, jest 6 rano, a ja nie mogę spać, dawno mi się to już nie zdarzyło, raczej spałam do południa i wstawałam kompletnie niewyspana, a tu proszę, blady świt a ja na nogach i pełna energii! :). Przyznam, nie jest to prosta dieta, bo ja uwielbiam jeść, a ponieważ nie mam problemów (już!!!) z wagą, to jedzenie jest jedną z ogromnych zmysłowych przyjemności w życiu, z której trudno mi jest zrezygnować, zwłaszcza, że inni domownicy nie chcieli się jakoś przyłączyć...nie wiem czemu;)?,... ale mam mocną motywację, zwłaszcza, że dowiedziałam się, że w przypadku zaburzeń takich, jak moje, czyli nerwicowych (btw, kto w naszych czasach ich nie ma... szukam towarzystwa?? ;)), to ta metoda pozbywania się toksyn z organizmu bardzo wzmacnia proces leczenia. Mam wrażenie, ze jestem bardziej przytomna i mam wyostrzone zmysły, a już smak na pewno, (wczoraj wypiłam kawę i nie mogłam się nadziwić jakże to ona ma intensywny smak, a była naprawdę lekka;). Jeśli chodzi o wypróżnianie, to rzeczywiście może z tym być problem, ale ja w takim przypadku stosuję metodę niezawodną, czyli lewatywę, polecam wg dr.Tombaka, tak więc oczyszczam mój organizm na wszelki znany mi sposób. Jeśli chodzi o wagę, to zjechałam 1 kg. Pozdrawiam serdecznie i wspieram pozostałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam dzisiaj soku z kiszonej kapusty, cudo ;)!!! gorąco polecam;)))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chala
dziś zaczęłam,ale kawę wypiłam,jaglana bardzo mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacun dla was, dziewczyny, że potraficie wytrzymać na tej dietce, mimo że piszecie, że jest ciężka... Ja nie mam takiego samozaparcia... A sok z kiszonej kapusty...? Musiałabym się psychicznie nastawić na takie smakołyki...;) Ja póki co biorę sobie ten Untoxin, jestem ciekawa, czy ktoś na forum też bierze i możemy się wspierać wzajemnie w kuracji ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odchudzałam i przy okazji oczyszczałam Untoxin-em, efekt świetny - po trzech tygodniach miałam 3 kilo mniej, zdrowsze włosy i paznokcie, skóra się wygładziła, a po tej diecie na kaszy jaglanej byłam bardzo osłabiona, więc tak średnio się czułam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja stosowałam tą diete 2 dni i jmuz widziałam mega rezultaty najbardziej bo brzuchu..ale twarz była bardzo zanieczyszczona :/..a moge stosowac diete np.2-3 dni na samej kaszy i 1-2 dni odtęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fero_magnetyzm
zaczynam jutro :) trzymac kciuki prosze ;) mam nadzieje na pelne 10 dni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fero_magnetyzm
pierwszy dzien za mna.. miseczka na sniadanie, miseczka na lunch.. i pol miseczki na kolacje bo wiecej nie moglam w siebie wcisnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×