Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

tak, wróciłam do pracy, mdłości przechodzą i czuję w końcu, że żyję:) 3.11 jadę do lekarza, na badania i mam nadzieję, że mąż będzie mógł zobaczyć już USG:) Poza tym panikuję trochę, wiadomo, boję się czy będzie zdrowe itd, czytam o szpitalach, porodach i lekarzach. Mam nadzieję, że nie zwariuję:D uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie dzis mało bedzie bo zaraz jade w teren i juz nie wracam :) Weekend boski sobota pracowita sprzatanie, pranie, pieczenie i sex hehehe niedziela kończyłam naleśniki ze szpinakiem na popołudnie potem seksik, potem goście :) wystawa miniatur samocodów i spacer po parku a wieczór tylko nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to widzę, że nie próżnujesz:) I tak trzymać, już jestem ciekawa co tam zdziałaliście:) glammyx to fajnie, że już odżyłaś, a usg to chyba najfajniejsza sprawa jak można zobaczyć maluszka hmmm, aż mi się przypomniało jak to było z Amelką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Glammyx, trzymam kciuki za zdrowie twojego maleństwa, wierze ze bedzie dobrze, daj znac jak poznacie plec:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Zabusia, no nie proznujecie, oj jak masz fajnie, jak sie ma dni plodne to ta ochota na sex jet masakryczna:))))))))))))u mnie zawsze tak jest, i nie ma to zwiazku z poczeciem dzidzi, poprostu ja wtedy rzucam sie na meza, czekam na swoje.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dni plodne ma sie rozumiec:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej, czemu Cie moja obecnosc zdziwila? jak tam Twoje staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe, ja to widzę, że ty to strasznie zdołowana jesteś. Kochana zaobaczysz, że Ci się uda, nie zawsze wychodzi za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ninam nie jestem zdlolowana, wlasnie zaczelam podchodzic do sprawy troche luzniej, nie ma sesu sie stresowac, tak jak pisalam wczesniej, w pierwsza ciaze zaszlam po 3 miesiacach, wiec teraz pewnie bedzie podobnie, ale dzieki za slowa otuchy. wierze, ze wszystki zaciazymy predzej czy pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libe, pewnie, że zaciążymy:) Ja też bym chciała bardzo za pierwszym razem, ale sama wiesz klapa:( I chyba teraz to już bardziej jestem nastawiona na to, że może się nie udać niż udać. Ale oczywiście nie tracę wiary:) Chociaż staranka dopiero zaczynam. A Ty już zaczełaś???? Bo pisałaś, że masz dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka co za pytanie????:) Ja zaglądam na Twój to Ty możesz na mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam Sylwinka u Ciebie słychać???? Mało Cię widać tutaj dzisiaj:) Ja jestem w pracy więc trochę więcej mogę pozaglądac niż w domku:) MOT - a Ty kochana jesteś jeszcze??????? Co u Ciebie pozbierałaś się już????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ninam dni plodne dopiero przedemna, czekam na nie z niecierpliwosca, bo dzis 4 dzien cyklu, czyli jeszcze miessiaczka, ale kupilam sobie olejek z wiesiolka na lepszy sluz:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebie, ja teraz mam dni płodne i dziś zaczynamy z mężem stranka:) No on nie ma nic przeciwko strankom:) Więc niedługo razem będziemy przeżywać czy udało się czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko to 100 lat, życzę!!!!!!!! No i II kreseczek na teście i pięknego dzidziusia:) Przesyłam buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko to 100 lat, życzę!!!!!!!! No i II kreseczek na teście i pięknego dzidziusia:) Przesyłam buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Zabusiu i co tam słychać? przypomnij mi, kiedy Ty masz dostać @, bo już jestem ciekawa czy Ci wyszło:) Karola, a jk Ty się trzymasz????? Sylwinko, jak mineły urodzinki????:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko, ty masz dopiero 25 lat, ja już 31, ale leci. leci. W życiu bym nie pomyślała, że ja mam już tyle lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam 7 listopad :) ale narazie cisza :) żadnych objawów a miałam je na 2 tygodnie przed hehehe mam nadzieje że nie przyjdzie z przyczyn innych niż 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, no to jeszcze 2 tygodnie, ale już trzymam kciuki:) Ja dopiero zaczełam stranka i też bym chciała żeby w tym miesiącu były owocne. Chciałabym urodzić w lato, bo moja córeczka jest z października i to juz niestety jesień:( Ciągłe siedzenie w domu, bo na spacer to tylko na chwilke, bo to zimno , mokro i człowiek doły tylko łapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×