Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość paloma28
hop siup, dzisiaj trzaskam salta jak ta lala a ty już chyba jestes na wylocie? ...do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...hm... wylosowałam Ci bardzo zawiłą złotą myśl. chyba dziś nie zasnę ;) ach, te kelnereczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paloma !!! bo chyba tylko Ciebie mogę mieć nadzieję spotkać tu dzisiaj :) wyspana ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz dziś ? pytanie rzucone w przestrzeń z prośbą o doniesienie przez lira :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link na internetowe chińskie ciacha http://www.czary.pl/wyrocznia/index.php wylosuj coś w sylwa i powiedz co Ci wyszło niech to będzie na nowy rok :) później ja napiszę co mi wyszło może mi pomożesz zrozumieć bo jest naprawdę aż za bardzo przepełnione chińską mądrością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie z ciachami jest po lewej stronie odnośnik na chińską księgę przepowiedni:) tu trzeba sobie postawić konkretne pytanie . ja sobie jedno postawiłem :) :) :) facet podatny na przepowiednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
a jakie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
witam ponownie, właśnie przed chwilą zrezygnowalam z sylwestrowej dwuosobowej imprezy na końcu świata. od dwoch dni mam koszmarne sny. a chińska wróżba z kolei mówi, żebym cieszyła się szczęsciem póki czas mi sprzyja. :/ jestem w tak zwanej sylwestrowej kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... dziekuję za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memelowa tajemnica :) pytania nie powiem ale odpowiedź mnie satysfakcjonuje - powiem więcej , wiem że mój anioł siedział w tej księdze i przewracał strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem iść na sylwa a w końcu żona sama gdzieś idzie a ja zostaję z młodszym latoroślem w chacie :) kupiłem już sobie najtańsze szampany jakie były w sklepie i będziemy strzelać petardami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opisałem swój sen - nacisnąłem enter i zerwało mi się połączenie z internetem . jak chcesz to Ci napiszę ale na początek Ty swoje koszmary :) ja miewałem koszmary . dobrze je odczytuj !!! anioły wcale nie zawsze podsyłają dobre sny często koszmary są właśnie ostrzeżeniem przed czymś czego rozum nie widzi a serce nie chce widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
a ile ma latów twoja mała? jeśli chodzi o moją 8latę to nie może przeboleć że w tym roku nie idzie na imprezę ;) rok temu moje szalone rodzeństwo zabrało ją na domówkę do znajomych, Mała tam brylowała jak lwica salonowa, imprezy to jej żywioł nie wiem tylko, czy ja jako matka powinnam się z tego cieszyć :/ :) a zaraz idziemy strzelać do kaczek yy to znaczy chciałam powiedzieć, dokarmiać te biedne niewiniątka śliczne słonko, i mróz - pięknie jest, tylko więcej śniego by się zdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
ech, moje sny potrafię dokładnie zinterpretować. i wiem, że są z kategorii: ostrzegawcze. budzę się, i dokładnie wiem, o co w tym wszystkim chodzi. śniła mi się pijawka wczoraj, piła moją krew, nie mogłam jej w zaden sposób odczepić, aż w końcu sama zlazła. dzisiaj natomiast ktoś mnie dusił. długo i namiętnie. w rzeczywistosci mam do czynienia z bardzo wrażliwą osobą, w snach to wygląda na wpływ jakiegoś agresora, być może sny w trochę przerysowany sposób dają znaki... w każdym razie dają mi do myślenia. napisz swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem że stary rok w tym roku ma klasę !!! przy odejściu. taki lekki mrozik piękne słońce a w nocy księżyc na kształt pirackiej szabli którą rozweselą wybuchy petard. lubię bajki o piratach - nie są mdłe jak te o jednorożcach :) ...dzięki Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sen był taki : brat wygrał przetarg na renowację jakiegoś starego tajemniczego budynku. zadzwonił do mie czy bym się nie podjął . na miejscu okazało się że jest to piękny budynek jakby kościół czy pałac . wszędzie odpadał tynk na którym były malowidła i płaskorzeźby w stylu grube aniołki kręcony blodn :) mnóstwo zakamarków i tajemniczych miejsc . już ktoś coś tam robił - minęliśmy dziewczynę która stała na drabinie i naprawiała malowidło na ścianie - spojrzała , uśmiechnęła się i dalej zabrała za pracę . troszkę się wystraszyłem czy podołam ale w duszy czułem zadowolenie że w końcu będę wśród " swoich " no taki był ten sen ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koszmary się sprawdziły w życiu . jak prawda wyszła na jaw - skończyły się . a co lepsze - wypełzły sprawy które były tak \" skrzętnie \" skrywane :) ...chaos i życie które nie znosi reguł :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Memelię coś poszło :) miała Memelia być tylko na baję ale ja perfidna świnia jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z roboty dziś się wszyscy wynoszą - może mi się coś uda w domu , jak nie to nie przesadzaj z chipsami ale szampana nie oszczędzaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
a własnie z siostrą zaraz idziemy na zakupy, wahamy sie pomiedzy balileys, martini i tanim bełtem ;) o igristoje nawet nie wspominam, bo wiadomo że to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłem do domu a tu komp wolny :) to dziwne bo na gwiazdkę było pełno gier ! młodsze na świeżym , starsze odsypia :) wieczorkiem zrobię kanapeczki. poleję samotnego kielonka . włączę muzę i zabryluję sam ze sobą :) i schizofrenicznym graalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wskakujemy do małego strumyka a gdy otwieramy oczy mamy przed sobą wodospad . ja skaczę ! miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEPI NIU JER CO DOSłOWNIE ZNACZY KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
EPI NIU JEERRRR!!!!!!!! ;) ale się wczoraj zrobiła u nas imprezka poszło krzesło pękały kieliszki oraz... ... balony ;) a jak Ty się bawileś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
hepi niu jerr! happy happy! Ludzie całe wieki Was nie widziałam zły sam w domu w sylwestra??? a żona na imprezie??? masakra u mnie różnie bywa czasem Sylwester w pracy ale wtedy moge potowarzyszyć na dyżurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! w tym lepszym nowym roku :) a tak się bawiłem - na podwyro zbiegły mi się okoliczne bachorki - one piły z moim bachorkiem picolo a ja szampana i petardowaliśmy . żona nie wiem o której wróciła bo spałem :) tak się czuję jak by z innego wymiaru . nie wiem jak Palomie długo się zbierało pomiędzy decyzją a czynem ale u mnie coraz bliżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się stwierdzenie Palomy \" dusić długo i namiętnie \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×