Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenika24

Od teraz -Kto ze mną

Polecane posty

Gość marzenika24

Która z kobiet rozpoczyna walkę o piękną sylwetkę? Nieważne jakie diety będziemy stosować i w jakim czasie bedziemy chudły! Ważne byśmy się wspierały!Każda z nas ma swoje słabości i pokusy np słodycze :/ ale musimy zacząć nad tym panować! Mam na Imię Marzenia i właśnie chcę zacząć walkę z moim ciałem- chciałabym wysmuklić nogi i zlikwidować celulitis:/ który jest moja zmorą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marzenka zaczynam z Toba! waze 70 kg -jeszcze nigdy nie wazylam tyle-przybralam przez 2 m-ce 10 kg podczas siedzenia w domu bo mialam wypadek i zwolnienie z pracy-porazka, nie moge na siebie patrzec-mam nadzieje ze bedziemy sie razem wspierac:) a i ten paskudny cellulit tez mnie przesladuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! to może i ja się dołączę?! celulit:( jakieś 10kg za dużo:( straszności!!! może jakieś ćwiczonka i dietka:) w kupie raźniej:) wspólne wspieranie i doping baaardzo pomaga i motywuje! to może od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lulka:* ja od pojutrz bo jutro mam mala imprezke wiec pewnie dieta nie wypali....tzn postaram sie malo jesc ale z alko to juz gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie przyłączam. Moja waga wskazuje 89 kilo, wiec jestm otyła. Pora zacząć dbać o siebie. Jakie macie pomysły na siebie i swoją diete dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatek planuje sie oczyscic zeby zaczac odchudzanie...bo wiadomo-kazda zanieczyszczona maszyna nie dziala tak jak trzeba:P wiec od jutra przechodze na kuracje cytrynowa z syropem klonowym, pieprzem...potem warzywa-owoce, nie jesc po 18stej....salatki, gotowane warzywa, owoce umiarkowanie....i bedzie dobrze:) Musi!!!! buziaki dla wszystkich:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith34
a ćwiczenia tez bedą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak wkoncu jakies by sie przydały. ale to juz od nas zależy. bo jak ktos noe bd chciał to nikogo nie zmusimy hi hi:) a poza tym fajnie by bylo gdyby kazda pisala co zjadła ile cwiczyla i wogole tez swoje wymiary, ile schudła i takie tam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifunia
to ja tez sie przylacze:) moj chlopak za 1,5 miesiaca wraca i chcialabym zeby zobaczyl mnie o 5 kg chudsza i bardziej jedrna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja zacznę: waga 74kg wzrost 165cm mój cel 60kg Od trzech dni ćwiczę na orbitreku po ok 40min, od dziś przeszłam na dietkę MŻ hihihihi i ograniczenie słodyczy.(niestety całkowicie nie mogę z cukru zrezygnować, gdyż jak mi zaczyna spadać to \"umieram\"! to gorsze uczucie od braku kofeiny!!!) poza tym dużo owoców-które uwielbiam! nimi chyba można podjadać? (jabłuszka, winogron, śliweczki...)poza tym 5 posiłków dziennie-już dziś zjadłam 3:) ale malutkie. Zmieniłam nawet talerz na malutki- na nim wydaje się, że jest duuuuużo jadełka:) (taka zmyłka dla oka)... życzę Wam i sobie wytrwałości...myślicie, że damy radę? buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, co prawda ja juz drugi dzień na diecie ale dołącze sie do was.. do sylwestra chce zgubić około 10 kg wiec wazyc 68 kg:) 2 dni super mi narazie ida:) bede was odwiedzac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu schudłam 18 kg-91-73 w ciagu 5 miesiecy.. wrocilo mi 5 i jest 78! i chce dokonczyc dziela chudnac jeszcze 10:) nie pytajcie mnie jak to zrobilam- to nie ja- to sport i jego wielka codzienna dawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja waże 57kg przy wzroście 160 cm. moj cel to 50 kg i mam nadzieje ze mi sie uda:P chciałabym jak najszybciej zrzucic te pare kilo;) zle sie czuje jak tyle waze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zobaczyć 5 z przodu na wadze, ale nie jestem pewna czy mi się uda. Generalnie będę się cieszyć z każdego kilograma mniej. Obecnie 70 kg (170 cm wzrostu) bardzo mi przeszkadza w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim nam się uda, potrzeba tylko trochę silnej woli i duuuużo wytrwałości ;) Stosujecie jakieś konkretne diety? Bo do mnie najbardziej przemawia zwykłe ograniczenie jedzenia i wprowadzenie większej aktywności. Wydaje się to być najbardziej rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to ja tez wlasnie to stosuje. ograniczam jedzenie i zobaczymy jakie beda efekty... jak nie bd to bd musiala cos wymyslic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Pewnie, że nam się uda!! ja wychodzę z założenia, że jak mam coś zjeść to ze smakiem:) a te soje...otręby...kiełki...łłłeee i dlatego tak jak Wy mniejsze porcje i częściej:) moje jedzonko na dziś zakończone, zostały tylko ewentualnie 2jabłuszka:) no i woda;-) no i jeszcze 30min na orbim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak mnie nachodzi \"nocna zachcianka\" opiekam sobie (na chrupko) kromkę chleba- oczywiście bez tłuszczu i żadnych dodatków- i posypuję ją solą czosnkową, albo wcieram w nią ząbek czosnku. PYCHOTKA!!! i co ważne syte ale nie kaloryczne:):):) pozdr. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę się: wycisnęłam dziś 50min na orbitku:):):) jestem tak padnięta ale jaka szczęśliwa:):):) mam nadzieję, że te ćwiczenia i \"przymknięta\" lodówka wkrótce pokażą efekty! Trzymajcie się dziewuszki dzielnie! ja też będę walczyć....i do usłyszenia za tydzień, gdyż mój komp idzie do \"lekarza\" :(:(:(:( Vitalia: nie pij za dużo na imprezce...to puste kal!!! lepiej zjedz pączka hihihihi Stokrotka; Czerwień Granatu; Klucha... trzymajcie się dzielnie Waszych postanowień! i pamiętajcie: nie podjadamy!:) pozdrawiam;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się do Was dołączyć-72kg. Moje marzenie to 15 kg w dół ale jak schudnę 10 to i tak będę szczęśliwa. Przez pracę tyje-nieregularne posiłki, nawet jeśli niewiele jem nie mogę schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do tej pory nie wiele jadłam ale to nie byly pelne posilki tylko takie podjadanie niskokalorycznych rzeczy i tez nie moglam schudnac. teraz stawiam na regularne jedzenie. i POodzenia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadanku- 2 kromki żytniego chleba z pasta jajeczną i kawałek schabu na zimno. Pycha ;) Brzuch pełny na długi czas. Wieczorem będę zdawała relacje co zjadłam i ile ćwiczyłam. Mam nadzieje, ze nie będe się musiała za siebie wstydzić :P A teraz zmykam, bo dzień pełen wyzwań przede mną. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×