Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość A ty karola co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty karola co
po co komentujesz co kto kupił, bądź chce kupić. A Ty widze że oszczędzasz na swoim pierwszym dziecku. Nie zazdrość innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego piszesz pod pomarańczowym nickiem?? nie masz odwagi?? szkoda.. ale ja nie komentuje, i mnie to guzik obchodiz kto za ile co tam kupi stać ją? oka niech kupuje;)) i nikomu nie zazdroszczę:D a ja na swoim dziecku nie oszczędzam tylko kupuję to co uważam za słuszne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! nic sie nie stało karola:-) nawet ciebie dobrze rozumiem. ja nie miałam takich rzeczy tak samo jak mój mąż z reszta wiadomo jak to było kiedyś inne czasy... dlatego chce dac wszystko mojemu dziecku bez względu na koszta i tak dziadki maja wszystko kupic:-) kazdy kupuje to co chce ja tez chciałam kupic od kuzynki rzeczy ale mój mąz powiedział ze ma być wszystko nowe ( wózek i łożeczko) ale ciuszki jak bedzie naprawde chłopczyk tak jak mi lekarz wstepnie powiedział to kupie od kuzynki bo ma nie używane nowe ciuszki. Nakupowała ich tyle ze ich mały nie nosił wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu nam się cholera jakaś pomarańczka do dyskusji wpierdziela;/ mój mąż odnośnie wózka powiedział Karola wybieraj jaki chcesz byle nie różowy:DD u nas też nasi rodzice chcieli coś tam kupować ale ja powiedziałam że absolutnie NIE!! ponieważ my pracujemy i sami jesteśmy w stanie wszystko kupić:) ja od zawsze byłam taka zosia samosia i nic nie poradzę:D Dziś idę do lekarza zobaczymy co u mojej małej Hanusi słychać:) no i zobaczymy ile przytyłam...br..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...25.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; ; ; ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepczyni
powiem ci karola, ze zabardzo sie tu afiszujesz...kazdy niech robi jak mu sie podoba...no ale skoro juz weszlas na ten temat to ja uwazam, ze dziecko powinno miec swoj nowiutki wozek, moze byc tanszy ale swoj...szczegolnie pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Freddy K
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...25.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczyk Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; ; ; ; ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do następczyni: pomarańczowa koleżanko jak ci się nie podoba to nie wchodz tu i nie czytaj moich wypowiedzi... To jest nasz wątek i nikt z nikim się tutaj nie kłoci i jakoś nie ma zamiaru. Mniej odwagę i pisz pod swoim czarnym nickiem, inacezj nie zamierzam dyskutować każdy robi jak uważa... Można tak i można tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie Panna Freddy K rzadko do nas zaglądasz. Co słychać?? jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko bo mam słaby dostęp do neta :( Czuję się super! Mały rośnie jak na drożdżach, kopie mnie :):):) a u Cię? Dziewczynka w drodze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma być dziewczynka:) u mnie wporządku wszelkie dolegliwości ciążowe prawie minęły więc jest dobrze, teraz w zasadzie odliczam dni do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłopak na 100%, byłam na badaniach prenatalnych i widziałam Jego "skarby" :P a myślałaś nad imieniem? :) bo mój to chyba Aleksander będzie... ale narzeczony coś nie jest przekonany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli byłby chłopczyk to nie byłoby problemu bo byłby Wiktor a dla dziewczynki nie mielismy pomysłu tzn był miała byc Irminka ale po dłuższym zastanowieniu sie stwierdziłam że mogą wołać do niej Irka a to jest straszne. I szukaliśmy inne imię i oczywiście to co się podobało dla mnie to juz nieoniecznie dla mojego męża . ale wybór padł na Hanię:) więc będzie Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jesteście tacy zgodni :) Bo mojemu to żadne męskie się nie podoba, Wiktora też proponowałam :) Ech... jeszcze zostało 18 tygodni, obyśmy doszli do porozumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz że jak będzie chóopczyk to ty wybierasz a jak dziewczynka to on:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję bardzo dobrze :) Ale wczoraj jak miałam iść na badanie krwi obciążeniem glukozą to też mi rano było mdło i "dla świętego spokoju" zwymiotowałam :) Rano jest mi czasem mdło z głodu ale raczej już nie wymiotuje no chyba, że zacznę o tym myśleć to wtedy paw murowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymiotowałam bo mi mama naopowiadała głupot BADANIE NIE JEST ZŁE!!! Woda z glukozą nie jest aż taka słodka, naprawdę da się to wypić :) Moje było trochę za ciepłe i dlatego nie wypiłam w ciągu 5 min. jak kazała laborantka :) Nie ma się czego bać :) Nie wymiotowałam potem, tylko wróciłam do domu i normalnie zjadłam śniadanie :) Weź sobie jakąś gazetę czy coś do przychodni bo będziesz musiała tam godzinę siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też teraz czeka to badanie dzis zapewne dostane skierowanie, dziewczyny a jeżeli okaże się że np. ma się cukrzycę ciążową to co leży się w szpitalu do porodu czy jak?? powiem wam że się troszkę boję bo w mojej rodzinie cukrzyca to dość \"popularna\" choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś odebrać wyniki... też się boję ale mam nadzieję, że wyniki będą dobre :) Karola to pewnie zależ od tego ile od normy odbiegać będzie Twój wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×