Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

witam nową koleżankę:) Malwina byłaś u lekarza?? potwierdził ciążę:)?? Mooncia a z pediatrą to bym pogadała na temat przekazywania informacji i porozmawiała z dyrekcją przychodni bo lekarze myślą że są Bogiem i mogą robić co im się podoba a my nie znając swoich praw często godzimy się na ich durne pomysły.... może powinnaś zmienić lekarza?? Ja teraz nauczyłam się jednego że rady pediatry i wszystkich wkoło swoją drogą ale najważniejsza jest intuicja która mnie nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ginkin ide 28 grudnia na USG. Ma komplet pacjentek ale mnie przyjmie dodatkowo :) O ciąży wiem od tego wtorku. Zrobiłam dwa testy sikane i oba pozytywne i wczoraj byłam na becie i wynosi 622,1 mIU/ml :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........15...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Natulek..............30..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander Loonka....10.11.2009......Kielce....20...chłopczyk Oliwierek tartaruga to jest nasza tabelka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj muszę się uaktualnić ;) STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........15...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Natulek..............39..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander Loonka....10.11.2009......Kielce....20...chłopczyk Oliwierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Tartaruga............1.............Warszawa............29.......... brak Malwina21.........15...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Natulek..............39..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander Loonka....10.11.2009......Kielce....20...chłopczyk Oliwierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy w czasie starań odstawiłyście kawę? alkoholu nie dotykam, to jasne, ale z filiżanką gorącego w taką pogodę ciężko mi się rozstać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam z tego forum, nikt nigdy nie odpowiada na moje pytania chyba nie jestem tutaj mile widziana. niech wasze maluszki zdrowo sie chowaja. Staraczka życzę powodzenia:-) Zaciążonym szybkiego rozwiążania i zdowych, dużych maluszków! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka ja niestety nie pomogę w sprawach zwiazanych z dzieciaczkami bo jestem w temacie poczatkujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Hej sorki, ze sie malo odzywam ale mam troszki jezdzenia z moim maluszkiem bo mial konflikt serologiczny.. z grupami krwi i teraz musze kontrolowac czy wszystko wporzadku, ale dzis lekarka mi powiedziala, ze raczej jest juz oki;) zreszta okarze sie w poniedzialek bo mam dzwonic po wynik;) Asienka zostan juz tyle z nami jestes... a Jak ja moge Was znalesc na naszej klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Hej sorki, ze sie malo odzywam ale mam troszki jezdzenia z moim maluszkiem bo mial konflikt serologiczny.. z grupami krwi i teraz musze kontrolowac czy wszystko wporzadku, ale dzis lekarka mi powiedziala, ze raczej jest juz oki;) zreszta okarze sie w poniedzialek bo mam dzwonic po wynik;) Asienka zostan juz tyle z nami jestes... a Jak ja moge Was znalesc na naszej klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka zostan z nami, czasami my nawet nie wiemy jak sie o cos zapytasz bo sie dopiero uczymy :) a co do tego ulewania co pisalas wczesniej to jest takie specjalne mleczko na to zeby sie nie ulewalo. Mozesz tez robic ze jak karmisz malego to robisz przerwy i wtedy niech sie jemu odbije i znowu niech sobie je, pokarm wtedy w zoladku sie ulozy i moze nie bedzie juz tego cofania. karola nie moge zglosic do dyrekcji tego przypadku bo ona sama nia jest. To jest mala przychodnia, ale lekarka jest bardzo dobra wiec jej nie zmienie. Z jednej strony to nie powinna uzywac takich slow ale z drugiej dobrze ze zareagowala bo co by bylo gdyby faktycznie byla chora?? Lonka to jest moj e-mail moncia6@op.pl napisz imie i nazwisko to cie znajde na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Sory ale ma problemy w domu:-( mam z mężem kłopoty, nic mi przy dziecku nie pomaga tylko ciągle leży przed telewizorem i przy laptopie:-( a ja sama wszystko robie:-( nie jestem ostatnio w najepszym humorze. O tym już z nim tyle razy rozmawiałam i nic nie pomaga.Już nie wyrabiam co raz gorzej sie czuje jestem tak zmeczona że wszystko mnie boli kregosłupi imogi nie długo odmówią mi posłuszeństwa;-( Ja nie mam naszej klasy mąż mi wykasował mam tylko maila:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Mooncia wyslalam Ci meila;), Asienka mi maz niby pomaga ale tez jest ciezko i ostatnio nie mozemy sie dogadac...moze tez jestesmy nerwowi bo ostatnio Oliwierek troskzi nam podokuczal po nocach...i teraz kazdy z nas patrzy aby tylko troszki sie przespac chocby w dzien...mam nadzieje, ze to szybko minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka bidulko :( eh ci mężowie, ciekawe jak mój się bedzie sprawował, chociaz w ogole nie ma go w domku wiec bedzie ciezko. Zycze Ci zeby sie poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na męża nie mogę narzekać. Pomaga mi bardzo dużo i w domu i przy Hani( jedyne czego nie robi jak jestem to nie przebiera Hani jak zrobi kupkę:D). Ma też swoje wady jak każdy ale da się je przeżyć:) Ja wreszcie wybrałam się po kurtkę zimową, mąż mi doradzał i wreszcie mi znalazł porządną kurtkę. Prezenty mam już spakowane, zostaje nam ubieranie choinki ale to w wigilię :) Za dużo jedzonka nie szykuję bo na Wigilię mamy zaproszenie, w 1 i 2 dzień Świąt też nas nie będzie. No ale za to na Sylwestra mamy gości, ale będzie spokojnie;) Asieńka porozmawiaj z mężem ale tak spokojnie bez krzyków, podnoszenia głosu i złości, powiedz że ci źle i tyle. Podzielcie się obowiązkami, Jak masz wybór odkurzyć albo poleżeć to odpoczywaj :) sprzątanie nie zając a Ty masz prawo być zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) od wczoraj jest troche lepiej ale chyba dlatego ze ma teraz wolne do 11 stycznia. Chociaż tyle spobie odpoczne. Jak mam wybierać odkurzanie a odpoczynek to wole odkurzyć i posprzatac w domu. Dzisiaj juz inaczej sie wstało jak maż wczoraj małymm sie na wieczór zająl. Już ubrałam choinke bo w wigilie nir bede miała czasu, po pakowałam prezenty i troche mieszkanie przstroiłam:-) ale brakuje mi teraz mandarynek:-) ładnie pachna podczas świąt:-) KArola ty masz super męża:-) ja musze tylko na siebie liczyc. NA początku uciekał z domu aby tylko nim nie siedzieć wracał o godz 21 22. :-( Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonka nie moglam cie znalesc na nk, wyslalam ci maila z moimi danymi, i znajdz mnie :) Malwina i jak sie czujesz?? Masz juz jakies pierwsze dolegliwosci ciazowe?? ja jutro musze jechac do miasta bo tesciowej prezentu jeszcze nie kupilam, nie mam pojecia wogole co jej kupic :( moze doradzicie mi cos?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się wystraszyłam dostałam brązowego plamienia (bylo go niewiele) i od razu dzwonilam do ginki. Nie mialam jak do niej jechac bo mialam egzamin z prawka. WIec kazala mi wziasc dwie tab duphastonu i jechac a jesli by nie przeszlo to mialam sie zglosic na szpital, a jutro ma dyzur w szpitalu wiec tez moge podejsc. Raz plamienie pojawilo sie przed telefonem do ginki, potem raz przy podcieraniu i raz jak wrocilam z egzaminu. Jest niewielkie. Jak narazie mam spokoj. Leże i odpoczywam. Wieczorem jeszcze wezme 2 tab. zapobiegawczo i jutro do niej maszeruje aby mnie zobaczyla.Wole aby mnie zobaczyla ginka, ktora bedzie mnie prowadzić. Mam nadzieję, ze wszystko będzie w porządku. Zrobiłam też test o 17.40 by się troche uspokoić http://28dni.pl/pictures/386671.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka, nie stresuj się, tak podobno bywa. Pytałam mamy, urodziła nas troje! Trzymam kciuki, żebyś była spokojna na święta. Ja już o jeden dzień spóźniona, jutro rano testuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina nie denerwuj sie bo mozesz sobie tym zaszkodzic. Ja mialam krwawienie w na poczatku ciazy. Pojechalam do szpitala wzieli mnie na oddzial i wlasnie dali mi duphaston bo on jest na podtrzymanie ciazy. Fakt mialam zagrozona ciaze i lezalam z 4 dni ale widzisz urodzilam Marte :) ten lek ci tylko pomoze, bo dzieki niemu zarodek jest tak jakby silniejszy bo dostarcza jemu jakies hormony ktore po 14 tygodniu lozysko samo je dostarcza :) Lekarka wie co robi i dobrze ze kazala ci wziasc ten duphaston. tartaruga trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam u ginki na oddziale w szpitalu. Zrobiła USG.Mówi, że to bardzo wczesna ciąża, że plamienia się zdarzają, ale wiadomo, że nas niepokoją. Bylo widać pęcherzyk ciążowy w jamie macicy i na lewym jajniku mam torbiel czynnościową. Mówiła, że się zmniejszy przy braniu duphastonu. Mam go brać 2×1 tabletka. W poniedziałek mam kontrolne USG. Zastanawiam się w którym tygodniu widać zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja też miałam raz brążowe plamienia, cały dzień spędziłam w łóżku i przeszlo na szczęśćie, ale strachu się najadłam. A co do usg to jak byłam w 6 tyg był sam pęcherzyk, a potem w 9 dzidziuś miał 1,3 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś nie było plamień, uff całe szczęście. Mam nadzieję, że już nie wrócą :) Wystraszyłam się jak nic :( Nastepne USG w poniedziałek. Mam nadzieję, ze bedzie wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś nie było plamień, uff całe szczęście. Mam nadzieję, że już nie wrócą :) Wystraszyłam się jak nic :( Nastepne USG w poniedziałek. Mam nadzieję, ze bedzie wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwinka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze inaczej nie może być! Twoje malnstwo bedzie zdrowo rosło! Tartaruga trzymam kciuki Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!!! Nie objadajcie sie za dużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i żeby wszystkie troski i zmartwienia stały się radościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×