Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

rapujacepierogi 4 miesiące i ty uważasz że długo. to jest tylko 4 miesiące a co mają powiedzieć dziewczyny które zachodzą w ciążę po roku czy dwóch latach. to jest według mnie długo. Karola1988 ja tobie radzę się nastawić psychicznie że będzie bolało jak chol... i że penie tego nie wtrzymasz a potem jak już urodzisz to stwierdzisz że nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rozpoczełam starania od razu po ślubie, i teraz bedzie 6 cykl starań. Poczekamy jeszcze troche i najwyzej jak sie nie uda zajsc do nastepnej wizyty u gina, ktora mam zaplanowana na przelomie kwietnia/maja (tak sie mam zglosic jak nie bedzie ciazy) to zagadam lekarzowi o męzu i wtedy zaczniemy działać. Ja mam jednak nadzieje, ze wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Co tam porabiacie? Ja mam do jutra urlop. W poniedzialek ide do pracy. Za pare dni mam miec okres. I zawsze pare dni przed bolał mnie brzuch strasznie. A teraz nic. Moze jednak jakas mała fasolka jest w moim brzuszku ... :) Poczekam jeszcze pare dni i zrobie teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Niedawno wróciłam z Uczelni, byłam na egzaminie. Jeszcze jutro egzamin i połowa wolnej niedzieli ;-) A za tydzien zaliczenie, ale mysle ze juz nie bedzie tak zle :) Ja za każdym razem co robie test ciążowy, to na drugi dzień dostaje @ ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak zawsze mam. Zrobię test a na drugi dzien @ :( Ale może akurat teraz sie uda. Mam wielką nadzieje. Jak to jest że jest tyle niechcianych ciąż. A jak ktoś sie stara to nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój gin powiedział\" Niech się Pani uzbroi w cierpliwość, tak naprawdę najszybciej zachodzą ci co niechcą, a ci co się starają to czekają trochę dłużej\" Przyznałam jej rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie mija kolejny tydzień, jutro zaczynam 11 tc:) matko jak to leci tydzień za tygodniem jakieś szaleństwo poprostu:) jak się czujecie?? co słychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Malwina!!!!!!!!!!! To wcale nieprawda, że zachodzą ci co nie chcą!!!!! Ja właśnie czekam na wizytę u gin, zrobiłam 2 testy już i wynik pozytywny!!! A to jest pierwszy m-c po odstawieniu tabsów, nie miałam nawet jeszcze @ I też można od razu.... To szczęście gdzieś jest, powodzenia!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niby to nie jest tak ze ten co nie chce to zajdzie, ale przewaznie tak jest;) kazda kobieta z nas jest inna kazdy organizm jest inny nic nie poradzimy ze matka natura nas tak obdarowala i niektorez nas kobiety nie moga miec dzidziusia lub tak dlugo czekaja;(zycze wam dziewczynki szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile jest przypadków że kobiety i dziewczyny usuwają ciąże. Dla mnie to głupota. Rozumiem że ktoś może nie chcieć dziecka,że nie ten czas itd. Ale aborcji nigdy nie zatoleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czula --> ja wyraziłam tylko swoje zdanie i te wykrzykniki nie były potrzebne az w tak dużych ilościach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina niektorzy nie potrafia sie powstrzymac bo wiedza ze go nie widzisz i nie dasz w pysk nie przejmuj sie takimi kometarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zagladnelam tu do was przypadkiem rownierz staram sie o dzidzie od roku i nic.. w czwartek 29.01.bylam u gin mialam wtedy 11 dc robila mi badanie dopochwowe i mialam w lewym jajniku dwa pecherzyki jeszcze nie pekniete. Gin kazala mi mierzyc temp i mierze codziennie rano. 12dc-36,7 13dc-36,7 dzis 14dc-36,4 mam cykle co 26dni Mam do was pytanie;Jaka tem powinna byc w dniu jajeczkowania wysoka czy niska? Bardzo prosze o wasze odpowiedzi..Dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zagladnelam tu do was przypadkiem rownierz staram sie o dzidzie od roku i nic.. w czwartek 29.01.bylam u gin mialam wtedy 11 dc robila mi badanie dopochwowe i mialam w lewym jajniku dwa pecherzyki jeszcze nie pekniete. Gin kazala mi mierzyc temp i mierze codziennie rano. 12dc-36,7 13dc-36,7 dzis 14dc-36,4 mam cykle co 26dni Mam do was pytanie;Jaka tem powinna byc w dniu jajeczkowania wysoka czy niska? Bardzo prosze o wasze odpowiedzi..Dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 80 takie 3 pomiary to ci nic nie dają, musisz obserwować cały cykl żeby mieć porównanie, poczytaj sobie o NPR( naturalne planowanie rodziny) to jest właśnie metoda polegająca na obserwacji : mierzenie temperatury, obserwacja śluzu i szyjki. Co do ciąży kiedyś przeczytałam że dziecko to jest Dar od Boga, którego nie można odrzucić jedynie oddać komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
MALWINA Ja też TYLKO wyraziłam swoje zdanie!! I życzyłam powodzenia, a Wy zaraz najlepiej to obrazić, że ja Was nie widzę i o pyskach! Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co tu sie dzieje?? My tu sie o dzidziusie staramy a Wy sie kłócicie? :D Jestesmy w tym razem i mamy sie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZULA Zwróciłam Ci tylko uwagę, że nie było trzeba tyle wykrzykników! Bo odebrałam to jako krzyk na mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miec teraz 6 miesiac starań. A widok negatywnego testu to kolejne rozczarowanie co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witam Was ja tu jestem nowa...i milo mi bedzie sie do Was przylaczyc;) otoz staramy sie od 3 cykli o dzidzie... i bylo tak ze przed miesiaczka robilam test wyszla slbiutenka kreseczka....(ta druga), spoznil mi sie dwa dni okres i sie tak cieszylam, a tu nic...:( zrobilam test po okresie i wyszla tylko jedna kreseczka:/ teraz kolejny cykl sie staralismy...ciekawa jestem strasznie co z tego wyniknie...12 powinnam dostac @... ale juz sie tak nie napalam... Pozdrawiam Was dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lonka20:) dziewczyny nie kłóćcie się... po co?? widzę że coraz więcej osób nas odwiedza :) super:) Dziewczyny wam też się uda zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....11.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×