Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka - coś ostatnio pisałaś że masz śluz dziwny - przepraszam że pytam, ale jaki? Bo ja dziś 3 dzień mam mokro normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie uczucie mokre, wiesz o co mi chodzi i sluz mam taki bialy troche budyniowej konsystencji, jezeli ma to sens, nie jest taki ciagnacy jak na owu. A ty jak? W sumie ja po owu zawsze pustynia, a teraz mam takie wrazenie ze wkladke powinnam miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no ja mam tak samo. Gęsty śluz, taki niby lepki ale troszkę ciągnący - nie jak na owu. Cały czas mam mokro!!!! Schizuję się że to @ nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi dzisiaj net nie działa :O Chce wysłac wiadomość na kafe a tu nie idzie :O wiec jak bede sie powtarzac to przepraszam :D Ja też gadałam na gg z Sylwinką ale przez chwilkę bo poszła sie położyc :) całe szczęscie plamienia ustały i mam nadzieję ze nie przyjdą znów. Asiu moja kochana ja wczytuję się w Twoje wiadomości i robię wszystko to co Ty w tym miesiącu :) A mój M to co Twoj wiec mam nadzieję, że pojdziemy w Wasze ślady i zostaniemy rodzicami :) Kruszyna kiedyś Syla wysłała nam takie informacje, że taki biały śluz może byc oznaką ciązy ale nie wiem gdzie to jest. Zrób test w niedzielę a wyjdą 2 kreseczki - zobaczysz:) Dorka a my działamy codziennie ale ja testy kupiłam, żeby przed owulacją zrobic przerwę i dopiero sie przytulac jak wyjdą na owulacyjnym 2 kreseczki bo chce żeby chłopaki mieli siłę przejść tą długą drogę :D Mój mąż unika w tym miesiącu gorących kąpieli i bierze l-karnitynę a ja wiesiołkiem sobie pomagam i oczywiście folik połykam no i testy bede robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy przed @ nie mialam zadengo sluzu, ale wiem takie uczucie mokre, ze sie wydaje ze to ona... Jakos pozytywnie jestem nastawiona ze moze sie udalo, ale wszystkie objawy jakby staram sie nie zauwazac, wmawiajac sobie ze u mnie to zdecydowanie za wczesnie. Zadziwia mnie tylko moj chlopak, jakby cos wyczuwal no i moj krolik, ktory raptem chodzi za mna jak cien, wszedzie od kilku dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka nie ma innej rady, ten cykl bedzie dla Was szczesliwy, ja nad wszytkim czuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, na pewno sie teraz uda! Moja gin mowila ze dobrze jest sie powstrzymac jeden dzien, aby chlopaki nabraly sily :) ale powiedziala ze wszystko powinno byc naturalnie rowniez :)wiec sama wiesz najlepiej :) Kruszyna a jak sie ogolnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka :) SYLWINKA !! co za wspaniałe wieści:) :) :) :) :) :) GRATULACJE SŁONECZKO :) :) :) :) tak czułam że dziś się dowiem że jesteś w ciąży !!! Teraz się oszczędzaj, leż sobie kiedy tylko chcesz ...jaaaaa ale fajnie ;) :) jak przeczytałam to łzy pociekły mi po policzkach ;) Fajne forum i takie fajne dziewczyny tu są że chce się dla Was jak najlepiej !!!!! Jeszcze jedna dołaczyła Sylwinka!!!!!!!!!!! :)))) :) :) :) Kruszynka jeszcze teraz TY poinformujesz Nas a po Tobie łancuszek ruszy... :) Dziewczynki teraz na WAs czas :) będą równie duże emocje... fajne do pośmiania http://pl.youtube.com/watch?v=vX4apjm3xt4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwazam ze super forum! wczoraj z nudow weszlam poczytac inne i niemozliwe jakie ludzie bzdury wypisuja i jacy sa dla siebie niemili! Mi codzienne rozmowki z wami bardzo ulatwiaja wszystko, i nawet jezeli mi sie teraz nie uda, to niewazne bo juz sie tak innymi nacieszylam ze bede miala sile aby sie starac w nastepnym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna2008, Dorka, agi26, SYLA30, Grażka23, milka czekolada. Teraz jeszcze Wy będziecie Mamusiami :) WYKONAĆ TO ROZKAZ KOLEJNOŚĆ DOWOLNA I POZYCJA DOWOLNA :) ;) Trzymam kciuki taaaaaaaaak mocnoooooo :) szkoda ze nie mieszkamy w tym samym mieście wszystkie :) alebyłmy chodziły na spacerki z naszymi pociechami ,nie? :) wymiana ciuszków itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mnie cały czas jajnik kłuje, dosłownie. Trochę to przeszkadza, ale jak już mam fasolkę to wszystko wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajcie sie grazka, ale tak troche udawajcie ze niby wam nie zalezy, to juz na pewno sie uda :D:D Sympatyczna postaram sie podporzadkowac, no jak rozkaz to rozkaz! Trzeba sie sluchac! kruszyna to juz na pewno jest zafasolkowana! powoli zaczynaja mowic o tym w TV jak o Sylwince :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT wysyłam Ci forum wnętrza mieszkań :) http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,35.html?f=35 Możesz tam wkleic zdjęcia i dziewczyny pomogą CI wybrac kolor ścian :) Ja salon mam pomalowany farbami nobiles - pory roku. wybrałam jesień orzechową na ściany i jesien lnianą na sufit. Salon mam duzy bo prawie 8m na 6. Na tej orzechowej scianie mam ten szablon (drzewko Magnolia) w kolorze sufitu :http://www.szablon-studio.pl/kategorie.html?cat_id=59 Może coś Ci się spodoba. Ja do tego koloru ścian chce mieć narożnik beżowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA!!!!!!!!! OJEJ, OJEJ, OJEJ.... ALE ŚWIETNIE!!!! GRATULUJĘ CI!!!! TO NAPRAWDĘ ŚWIETNA WIADOMOŚĆ!!!! ALE SIĘ CIESZĘ!!! micha mi sie cieszy ciągle taaaakaaa fajna nowinka :) :) :) Dziewczyny zapomniałam dodać że dobrze by było jeszcze NOGI NA PAGONY dać :) :) :) :) Ja się dziś czuję dobrze choć pobolewa mnie trochę od 2 dni dół kręgosłupa,nie wiem czy to przez to tyłozgięcie ale nie miałam ani tego ani tego do tej pory. Moje usg do tej pory były takie pęcherzyk w kształcie 'jabłka" :) a to przed wczorajsze usg pęcherzyk ciążowy był jak b gruby banan i lekarz powiedział ze pojawiło sie tyłozgięcie :)ale spoko... NIe wiem jak długo potrwa taki ból kręgosłupa....jak zakwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D No proszę tu człowiek choruje a tu takie cuda sie dzieja :D:D:D:D:D SYLWINEK-❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bardzo się cieszę aż mi się humorek z rana poprawił :) kochana lykaj luteinke i odpoczywaj :D👄 SYMPATYCZNA- tak jest wykonam rozkaz i zaskoczę hihihih:) {usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz usne, 4 h spalam😴 nie fair to wszystko jest, nie mam sily pisac, a co dopiero to tamto;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA to fakt :) Mój M. wspaniale masuje :) :) :) tak czule masuje mi stopy że odpływam w inny wymiar :) :) :) Dziś nie odpuszczę nawet niech się położy na mnie i masuje sobą samym ale żeby przestało pobolewać :) :) :) :) :) ....a tak nawiązując do tematu... :) hiihi wiecie co/ ale swietny seksik jest w ciąży :) niebio w gębie ..tylko oczywiście nie za często...lekarz nic nie mówił czy można czy nie można ..a my nie bedziemy czekac na jego decyzję...jak nic nie mówi to nie :) :) :) :) oj można się odstresować.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA_L- no ja rota miałam ale oczywiscie jak Sympatyczna nakazała staranka były hihiiihhi:) i zobaczymy czy się udało , czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie zastanawialam czy fajnie jest jak sie jest w ciazy i czy ma sie ochote itd. sama w sumie nie mam pojecia jak to bedzie ze mna... moja kuzynka jak miala dziewczynke to nawet noc przed porodem sie przytulala a z chlopczykiem to na sama mysl bylo jej niedobrze... no ciekawe :) Sypatyczna ty czorcie! Syla a kiedy bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie wszystkie zaginely? Ja wlasnie zjadlam salatke na lunch, orzechowy batonik na deserek, bo cos dzis glodna jestem :D Ciekawe jak tam Sylwinka, odpoczywa po tylu emocjach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba fajnie jest :) Mój mąż kiedyś mówił że jak bede w ciązy to nie bedziemy się przytulac bo on sie bedzie bał:D:D:D ale chyba zmieni zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA WSTAWAJ! zbieraj sily! no jak dzis nie dasz rady na to tamto to jutro :) nawet jezeli wyszla buzka dzis to dzis i jutro sa najplodniejsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj mało pisze bo sprzątam :) Jeszcze została mi podłoga do umycia i gotowe. no i jeszcze musze poprasowac :o Nie mam dzisiaj pomysłu na obiad... może cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyszlo Grazka, nie bylas czujna :D Ja na obiad mam lazanie z warzywami :) uwielbiam, bo ja nie za bardzo jestem miesna :) Grazka a co ty tak sprzatasz? Gosici bedziesz miala czy po czystych podlagach chcesz sie tazac z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×