Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

To chyba i ja pasuję do was :) Mam 29 lat i synka 9 letniego i ogromne pragnienie drugiej dzidzi :D I dwa cykle za sobą jak widac nie udane :(Własnie skończyła mi się@ i zaczynam staranka abarocik:) Czytałam was czasem i trafiłam na posta że męcząca jest ciąża z lata :o i mogę wam napisać z własnego doswiadczenia że NIE!!!! mam syna z lipca :D a ciaża do ksiązkowych nie nalezała :) Mam nadzieję że przygarniecie jeszcze jedną staraczkę do swego grona:) SYLWINKA@%-🌼wszystkiego naj naj i dwóch kreseczek życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku PRZEPRASZAM MIAŁO BYĆ SYLWINKA 25 widać zaczarowałam twoją @ i już się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw się dopiszę :) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25....... Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ......26.........1 Samira... 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź...............29......1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moze nici ze staranek w tym cyklu. Cykl na clo i monitorowany. wizyta u gina w środę. niby wszystko ok lecz podejrzewam ze mam zapalenie oskrzeli. męczy mnie suchy kaszel. jutro chcę iść do internisty. kurcze tak bym chciala w tym cyklu sprobowac lecz boje sie przez to choróbsko. łykam herbapect i homeopatię. może to mi pomoże i oby ewentualnie nie zaszkodziło. moze znacie jakies domowe sposoby? dziś 11 dzien cyklu wiec moze do owu sie wuleczę :) nadzieja.... dziewczynki ktore niebawem testujecie - oby same 2 krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25....... Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ......26.........1 Samira... 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30.............?.................?.......2..........?.................29.......1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ??? Syla witaj🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa tez witaj:) ja dzisiaj wstalam wczesniej u mnie jest 07;26:] mam wolny dzien:) bede sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, co tam słychać z rana???:) ło matko, ale żeście się wczoraj rozpisały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ninam hehehe ale sie usmialam :D wypuscili,wypyscili:) wczoraj o 17:30 czasu ang:) a dzisiaj mam wolne hurrrrrrrraaaaaaa! bede porzadkowac ksiazki i plyty, a taze ogolne sprzatanie :P mnei czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):) kto napije sie ze mna pysznej owocowej herbaty, zapraszam!!! Mam odsiadke w domu:D bo ja i moj synek jestesmy przeziezbieni, przyda mi sie tydzien relaksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ambitne postanowienie - generalne porzadki, ciekawe co z tego wyjdzie:) pewnie tak jak zawsze slomiany zapal i jeszcze wiekszy balagan wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett widze ze przyjelas moje zaproszenie na NK:D wczoraj blo juz pozno i zapomnialam napisac ze ja to ja hihi ale pewnie zorientowalas sie... znalazlam Cie u sylwinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira jej jak ja Ci zazdroszczę, też bym sobie posiedziała w domku hmmm, no ale niestety teraz mam taki okres w pracy, że bez szans na żadne wolne:( Kurcze wy się dzisiaj lenicie a ja tu w pracy musze gnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Samira:) myslalam kto to, ale wiedzialam, ze ktoras z Was:) hehe jak ktos ma ochote mnei dodac, to wystarczy moje imie i nazwisko;) jakby cos:) ja jeszcze 5 min ptrzed laptopem i kawka a pozneij do sprzatania, po to mam wolny dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ dowa, syla30 witajcie :) Wreszcie jestem na urlopie i mogłam troszkę dłużej pospać. Niestety źle się czuje i za bardzo nie wiem co mogę brać, żeby ewentualnie nie zaszkodzić. Wzięłam fervex, bo niby jest na paracetamolu. Nie miałam kiedy się przeziębić tylko teraz kiedy mam końcówkę cyklu i wizję wyjazdu na wakacje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett nie bylam az tak domyslna, w nocy czytalam od poczatku topik zeby wiedziec co w trawie piszczy i na ktorejs stronce sylwinka pisala o NK wiec weszlam i przez droge dedukcji stwierdzilam ze to Ty:D ale sobie zycie skomplikowalam hihihi jak zawsze zreszta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza : - Panie doktorze źle się czuje. Lekarz zbadał babę - Niech pani codziennie rano na czczo wypija jedno jajko. - Panie doktorze, ale ja nie znoszę jajek. - A kto je pani każe znosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Mój syn wolałby brata ale jesli była by siostra to tez dobrze.Ja chciałabym córkę bo mam juz syna.Ale nie wazne jednak co będzie byleby zdrowe.Nie wiem jak to będzie czy zajdę bo teraz biore antybiotyk na pęcherz wczesniej troche byłam przeziebiona, stres robi swoje.Musze byc dobrej mysli.Moja siostra ma córke 13 lat siostra ma juz 40 lat.Staraja sie o drugie dziecko ale ona nie może zajsc.Wiek juz tez robi swoje bo mówia że najlepiej rodzic do 35 lat, a potem to juz musi pomóc lekarz.Ona była w ciąży 3 lata temu ale pracowała w zakładzie gdzie kleje były i mimo że potem juz tam nie pracowała to w organizmie były toksyny i ciaza sie nie rozwijała i musiała miec zabieg, a teraz nie moze zajśc.Zawsze jak okres jej przychodzi to jej mąż jest strasznie zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25:D hahahhaha, ale sie usmialam z rana:) nei znalam tgo kawalu, ja z kawlami do tylu bardzo jestem:) ale taki humorystyczny akcent tu sie przydaje:) ogolnie z zartami to taki motyw, zczasami smieje sie z nich po godzinie;) Yariska, bede pamietac o Twojej podwojnej osobowosci :D Samira-Yariska i na odwrot neti pij herbatke z miodem i cyrtynka:) wygrzej sie i mysl o wakacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dublin...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lublin.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczecin...........26.........1 Samira... 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30.............?.................?.......2.......... ?.................29.......1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nei mozecie do mnei wpasc na kawke;) wlasnei zaparzam, jeszce kocham jej smak i aromat,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze do nieba spotykają się dusze dwoch facetów i zaczynają rozmowę: - Ja zmarłem przez zimno. No wiesz niska temperatura, organizm nie wytrzymał.. - Ja zmarłem że zdziwienia.. - Jak to że zdziwienia? - Wracam wcześniej z pracy, widzę gola żonę w łóżku, no to szukam faceta. Sprawdzam pod łóżkiem, za szafa, w szafie, na balkonie, w łazience, w kuchni, jednym słowem wszędzie i nie mogę go znaleźć. I z tego zdziwienia umarłem. - Oj, żebyś ty wtedy zajrzał do lodówki, to obaj byśmy żyli. ------------------------------------------------------------------- Rozmawiają dwaj przyjaciele. - Ty chciałeś porozmawiać z żoną o oszczędzaniu. - Tak rozmawialiśmy na ten temat. - No i z jakim rezultatem - Od tego czasu ja nie palę i nie piję. -------------------------------------------------------- --------------------------- Dlaczego 50% mężczyzn nie potrafi zasnąć po sexie? - Bo muszą wracać do domu ------------------------------------------------------------------ W parku na ławce siedzi młoda atrakcyjna dziewczyna i czyta książkę. Dosiada się do niej młody chłopak. Chce ją poderwać. - Jaką książkę pani czyta? - "Geografię seksu". - I jaka jest główna myśl tej książki? - Że najlepszymi kochankami są Żydzi i Indianie. - Pani pozwoli, że się przedstawię. Nazywam się Mojżesz Winnetou. ------------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi do domu publicznego elegancki facet i mówi ,że chce jedną z panienek. Szefowa: Jakieś szczególne wymagania? Gość: W zasadzie nie. Tylko żeby miała metr siedemdziesiąt wzrostu i ważyła czterdzieści kilo. Szefowa, trochę zdziwiona: Cóż, mam taką. Gość: Aha, i chcę ją do domu na godzinkę lub dwie. Szefowa: Niech pan bierze. Gość prowadzi dziewczynę do domu. W mieszkaniu mówi: - Rozbieraj się, na kolana i oprzyj ręce o podłogę. Dziewczyna się dziwi, ale w końcu klient płaci... Rozbiera się i staje na czworakach. Gość odsłonia zasłonę w kącie pokoju i mówi do siedzącego za nią psa, pokazując na dziewczynę: - Patrz cholero, jak nie będziesz żarł to będziesz wyglądał jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×