Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

do jutra! Mielgo malowania! Ja pewnie jeszcze wejde przed przyjsciem ukochanego do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki jeszcze sie trzymam :) raz jestem przekonana ze sie udało bo jakos tak podświadomie czuje ze jest inaczej , ale za chwile mowie sobie nie pewnie nie :) i tak co raz . dobrze ze mam prace w tych dniach :0 a od pon na urolp ide wiec jak @ sie pojawi to chociaz poleze w łózku i nie bede musiała nigdzie łazic :) dam znac co i jak :0 mery trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, trzymam kciuki! Za Ciebie i za Mery! Juz niedlugo zostalo :D kilka dni i wszystko sie wyjasni! Oby pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dzięki za pamięć ja też trzymam kciuki za was Jednak to prawda, że najgorsze są te ostatnie dni nadziei...i wyczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tego wszystkiego nie mogę spać to znaczy ogólnie żle się czuje ale nic więcej nie pisze,,,bo może sobie uroiłam, a może to od zbliżającej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mery! Widzę że z Ciebie wczesnoporanny ptaszek :D Ja dziś wcześniej wychodzę z pracy, nadgodziny wybieram :P W pon mam wolne, suuuper :D Idę na ploty z koleżankami, jednej od pół roku nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, ja mam tak samo jak Ty, w tym okresie wyczekiwania czy się udało czy nie już różne rzeczy sobie wmawiałam... Ale raz po prostu czułam że TAK i to była prawda. Nic mi nie było, tylko tak dziwnie w dole brzucha kłuło, a ja po prostu wiedziałam że jestem w ciąży i nie czekałam nawet na @ :) A że później okazała się przykra sprawa to już inny wątek. Z drugiej strony same też potrafimy się nieźle nakręcić, a potem łzy. No ale tak to już chyba mamy, tym bardziej że nam bardzo zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem jak listonosz dzisiaj przyniesie testy to jutro rano zrobie ciekawe czy są coś warte nigdy nie miałam o czułości 10mlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ja jestem :) Dziwczyny, juz chwilka doslownie Wam zostala! Bardzo trzymam! Ja test bym zrobila dopiero jak sie spozni... chyba mi latwiej zobaczyc @ niz jedna kreche i wtedy wyczekiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to też z ciekawoście chciałam zrobić prędzej bo one są o czułości 10mlU i kobietka pisała, że można już wykonać 3 dni przed spodziewaną @ i dlatego chciałam zrobić żeby sprawdzić czy ewentualnie coś pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia robila chyba dwa dni wczesniej przed @ i wyszedl jej negatywny, a potem spozniala jej sie @ i po terminie wyszedl pozytywny, o ile dobrze pamietam...wiec chyba lepiej poczekac. A jak sie spoznia, to juz super znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Sylwinki nie ma ona zawsze rano była pierwsza i wszystkich kawką częstowała ciekawe kiedy wróci do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka kiedy zaczynasz nowe staranka też w tym miesiącu będziesz używała testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej hej :) ja niedawno sie wygrzebalam z lozka ;) lezalam bo maluszek zaczyna mi juz kopniaki dawac :) teraz pije kawke i sniadanko a potem lece do apteki i na targ poogladac ;) dziewczyny uda wam sie, zobaczycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bede :) Testy zaczynam od jutra, a podejrzewam ze owu bedzie wt-sr :) no i staranka zaczynam w pn - wt, bo jede na weekend do pl niestety sama :( Juz jestem podekscytowana, ale nie chce tych dwoch tyg po.... Zamierzam byc spokojna, ale wiem ze podswiadomie bede myslec.... A ty jak sie czujesz? Jakie nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Mery, Ania trzymam kciuki! Ja jeszcze musze czekac tydzien ale na pewno nie zrobie wczesniej testu bo chyba bym się załamała patrząc na jedną kreske. źle sie czuje, chyba mnie dopada jakas choroba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do muzyki poważnej to ja Emilce kupiłam taką karuzelę z poważną muzyką i jest tam Bach, Mozart i Beethoven i wiem że moja siostra słuchała ich również w ciązy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka, juz kopie! Ale super! Grazka a Ty co nam tu chorujesz? Mam nadzieje ze zaraz Ci przejdzie! Tydzien szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż boje się cokolwiek pisać o tym jak się czuje żeby się nie upokożyć przed samą sobą tyle miesięcy czułam się tak jak bym była w cięży, a tu niestety @ przychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano sie dobrze czuje ale wieczorami to padam z podwyższoną temperaturą, mam nadzieję że mnie bardziej nie rozłoży bo panuje paskudna grypa :O ja też już tesknie za Sylwinką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce wam robic z tego powodu przykrosci, ale pomyslalam ze podziele sie z wami :) Dorka, kopniaki sa narazie lekkie ale jest znaczna roznica bo na poczatku jest takie bulgotanie i puszczanie baniek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka to super że juz kopie :) :) tylko stronek to Ty nam nie musisz podbierac :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie moja strona :) Grażka kuruj sie bierz witaminki, wapno, tak co chora nie bedziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiecie mnie Teraz jak już mnie coś zakłuje dziwnie się poczuje to nawet mężowi boje sie powiedzieć tak jak w zeszłym miesiącu już mu powiedziałam, że chyba jestem bo ..... a tu @ wczoraj powiedziałam mu, że kobieta to jak zwierze potrafi sobie uroić tak popatrzył na mnie i nic nie powiedział ciekawe co ci nasi faceci sobie myślą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×