Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna dobry plan :) Tak trzymać! A ja się wkurzyłam na swojego ślubnego. Prosiłam go, by zajechał do banku. Oczywiście zapomniał. A ja głupia loguję się co 10 min na konto i dziwię się, że kasy nie widzę. wrr... a do sklepu elektrycznego to nie zapomniał pojechać. faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie optymistyczne nastawienie, super! :) wreszcie weekend, macie jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak zwykle jedziemy do stolicy na spotkanie ze znajomymi. Może jakieś kino, knajpa. Tak przeważnie spędzamy soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszły testy jestem ciekawa czy przyniosą szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zaraz pierdolca dostanę. Mam 14 dzieciaków w wieku podstawówka i gimnazjum. Wrzeszczą jeden przez drugiego wrr... Już nie mam siły ich uciszać. Marzę o pół godz. spokoju. Ostatni dzień ferii na szczęście. Pójdą do szkoły i chociaż kilka godzin będzie spokoju. No. Wygadałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam napewno znać jak tylko będe testować jednak nie wiem kiedy to nastapi czy dam rade do poniedziałku poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia przygotuj się na takie krzyki bo jak maleństwo się urodzi to już nigdy nie będzie ciszy wiem coś na ten temat od 5 lat mam bardzo żywiołowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - jedno dziecko noszę w brzuchu, a nie 14 gimnazjalistów (chłopaków). Tak jak wczoraj Dorka męczyła się z alarmem wyjącym kilka godzin, tak ja dziś z tymi chłopakami. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jednego synka ale czasami się czuje jak bym miała małą gromadke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Kasia, lacze sie z Toba w bolu bo alarm jeszcze wyje! Oczywiscie postaram sie Was odwiedzic jak bede w pl, ale pewnie nie az tak czesto... przeciez nie moge nie wiedziec co sie dzieje w szczegolnosci ze umieram na sama mysl o wiesciach od Anny i Mery! Ja wlasnie wrocilam z lunchu z kumpelka z pracy, ale bylo milo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) czy moge dopisac sie do waszej paczki?tez chce dzidziusia... :)fajnie sie was czyta,usmialam sie i az mi sie humor poprawil kruszyna - tez masz widze bolesci @ ja przezywam to samo ale bardzo mi pomaga Vegantalgin po jednej tabletce przechodzi i zadna nospa nie rowna sie temu, ja bolesci mialam 15.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wyje, bo nikt nie wie czyj to samochod! Zwariowac, ale juz niedlugo zostalo! Suri pewnie ze mozesz sie dolaczyc jak sie starasz o malenstwo! Wpisz sie do naszej tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka od wczoraj ktoś nie odebrał auta z parkingu? A może ktoś przyjechał dziś rano do pracy, alarm się znów włączył i wyje. Ojej współczuję. U mnie się "uluźniło". Jest 9 osób. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.....WIEK...ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................28.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03....................Bielsko....... ..23........0 S.U.R.I..............9.02....................śląskie............30........0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................8.............09/09/09........ ... .26...........??? żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? dopisalam sie,tylko tam sobie mysle ze na lato to juz na 100% sie nie zalapie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Suri 🖐️ a ja poszlam pod prysznic i meczylam nogi rekawiczka zeby pozbyc sie celulitu :) no wiesz Kasia mowisz ze jedno w brzuchu zawsze jest szansa na kilkuraczki:D nigdy nie wiadomo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe teraz mi sie przypomnialo jak moj sie leakrza 2 razy pytal "ale panie doktorze to napewno jedno dziecko?" :D pocieszni sa ci nasi mezczyzni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, my tez sie juz na lato raczej nie zalapiemy :) tzn niektore z nas :) No a samochodu nikt nie odebral i wyje... nie wiem co z tym zrobimy, jak nadal bedzie ty w pn to wezwiemy sluzby aby go zabraly :) Suri a jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka -a chcieliscie blizniaki? mnie jakos wzrusa jak patrze na blizniaki :) ale kwestia porodu podwojnego to juz inna rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bym chyba nie chciala blizniakow, ale moje kumpelki strasznie chca :) Mi jedno na poczatek starczy :D niech tylko juz sie zalega!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na tym etapie ciąży to już wiadomo jedyną niewiadomą jest przyszłość co ona nam jeszcze przyniesie :) Wiecie, że kobiety, które starają się o dzidzusia ,które biorą jakieś leki żeby sobie dopomóc mają większe szanse na ciąże mnogie ciekawe czy któreś się aż tak poszczęści :):):) Witam SURI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ciezka sprawa blizniaki :) generalnie chcielismy teraz jedno dziecko ale nie powiem ze smialismy sie bo w naszych rodzinach nie ma blizniakow i zartowalismy ze zapoczatkujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka mój też się pytał kilka razy lekarza, czy napewno drugie się gdzieś nie schowało :) Ja bym nad bliźniakami nie płakała, ale mąż musiał by chwilkę się przyzwyczaić do tej myśli :) Dorka a może do jakiejś straży miejskiej zadzwonić (czy co Wy tam macie). No przecież to się żyć nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 cykl juz leci teraz :) i narazie na koncie kilka testow ciązowych oczywiscie z jedna I, mężuś nie chce slyszec o badaniu owulacji stawia na spontan i swoje dzielne plemniczki hihihi a co ma byc to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze jak dziewczyny biora jakies leki, hormony to pozniej sa szanse na ciaze blizniacze, no mi nic innego nie zostaje jak wam zyczyc takiej :D Suri a napisz cos wiecej o sobie jak to u was ze staraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak ja się wpisałam to już w pierszym dniu chyba ze 3 stronki zgarnęłam:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×