Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Udanego wieczoru aga. Ja też niedługo się będę zbierać. Już bym się położyć chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajek u bratowej brak ;)na ostatnich nogach bidulka mykam kibicowac naszym w ręcznej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladam reczna, jestesmy kibicami, sama w to kiedys gralam;] w ogole niezlym sportowcem bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie moglam sie odezwac bo w pracy byłam maiłam dzis kontrole , bardzo dobrze wypadłam :) haha o aco !!! kochane :) od owulacji mineło mi dzis 14 dni ) bo w tym mc miałam wczesniej owu) i nie ma :) temp jest cały czas wysoka :) jutro mija 37 dzien moze jutro zrobie test , choc mialam zrobic dzis ale powiem szczerze ze sie bałam poprostu, nie chciałam sie zawiesc bo potrzeba mi było siły w pracy dzis wiec nie chciałam sie podłamywac, ale jutro to chyba zrobie. może źle to odbieram ale tym razem jest naprawde jakoś inaczej nie bede sie rozwodzic dlaczego ale tak jest, dzieki kochane dziewczyny za trzymane kciuki jestescie kochane, padam po całym dniu pracy wiec odpoczne troche sobie odezwe sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Wiec: Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze jak na @. Kilka dni temu, dokladnie 8 dni po pozytywnym tescie owulacyjnym mialam przez moze 3 sekundy taki jednorazowy bolesny skurcz jak zwykle mam na poczatku @ , a do niej jeszcze 3 dni mi pozostalo. Wczoraj przed kapiela zauwazylam ciemniejsza linie biegnaca od spojenia lonowego do pepka. Taka niewyrazna zostala mi jeszcze po poronieniu sprzed pol roku, a wczoraj wydala mi sie ciemniejsza, potwierdzil to moj M, choc zapytal oczywiscie czy to nie jest przypadkiem slad po szwie od majtek :D, wiec mu odpowiedzialam, ze ja przeciez \"reform\" nie nosze :) Dzisiaj o 6 rano obudzil mnie straszny bol brzucha, wiec zmierzylam temperature 36.63 - troche niska, zwlaszcza przy tym, ze wieczorem zaaplikowalam sobie progesteron. Chwycilam wiec za test i zaryzykowalam zeby sie przekonac co moze byc tego powodem, w nadziei, ze to moze byc wlasnie TO. I pojawila sie taka cieniutka, ledwo wyrazna druga kreska !!! Moj M ja potwierdzil przy swietle dziennym.... Teraz poszlam sie upewnic czy nadal tam jest i rzeczywiscie JEST ciut wyrazniejsza niz wczesniej Zaopatrzylam sie dzisiaj w bardziej czule testy First Response 6 days earlier i jutro jeszcze raz sprobuje by sie upewnic w moim przekonaniu, ze wkoncu mi sie udalo. Dam Wam oczywisice pozniej wieczorem znac.... Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, gdzie moje maniery.... Czesc S.U.R.I witamy w naszych progach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowida moje gratulacje... to już raczej pewne, że dzidzia jest w brzuszku :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze strajacym sie i wyczekujacym moge podpowiedzec, ze zastanowilo mnie to, ze od 2 dni mam mokra wkladke tak, ze po jej zdjeciu bileizna tez jest wilgotna.... Moze to tez byc jeden z pierwszych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novida ja z tym śluzem mam to samo normalnie prawie jak przed owulacja :) ja jutro robie test zobaczymy co mi pokarze . odpoczełam , wziełam prysznic i od razu sie lepiej czuje . zobaczy co mi jutro jescze test pokarze :) mnie jajniki troche kłuja i brzuch kłuje ale niczemy tego nie przypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, pierwsze jestem woow :) Novida no prosze :) gratuluje! wazne ze wyszla ta druga jasna kreseczka :) tylko sie teraz oszczedzaj bo poczatki wiadomo jakie sa... gratuluje i trzymam kciuki :):) ja swoj test mam na pamiatke zostawiony, wyszla mi taka mocna krecha ze myslalam ze test peknie :D teraz juz troche zbladla ale nie zapomne jak mi oczy wylazly z jej \"mocnosci\" :D Anna daj znac koniecznie! :) no tak dzisiaj sobota i ja pewnie sama, pada snieg jest zimno buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę z samego rana i takie wieści? :) Novida - cichutko gratuluję :) Sprawdź jeszcze dziś i druga kreska powinna być już znacznie ciemniejsza. anna - trzymam kciuki by @ nie przyszła. A może już testowałaś? To wchodź szybko i się pochwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka Ja mam tylko fotkę mojego testu - wklejałam nawet dziewczynom zaraz po testowaniu :) Ja dziś w pracy do 15. Narazie cisza, ale ogólnie soboty mamy przerąbane bo jest strasznie dużo studentów do xera i wydruków (sesja). Tak więc biorę kanapkę póki nie ma nikogo. Oooo idą właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🖐️ :) ja ide sobie jajecznice zrobic bo naszla mnie ochota :) no Anna nie trzymaj nas w niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dzisiejszy test wyszedl negatywnie :( Poczekam teraz na brak @ do wtorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze dużo nowości od wczoraj wieczora ja również robiłam dzisiej test, ale niestety jedna kreska mimo, że @ nie ma Gdyby patrzeć 14 dni od owulacji to dopiero 4-02 więc test powtórze w poniedziałek chyba, że przybędzie@ Co do tego uczucia mokrości ja tego nie mam choć 2-3 dni temu też miałam tak i nawet myślałam, że to może @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida jeszcze nic straconego ważne, że @ nie ma zawsze jest jeszcze nadzieja, że nie przyjdzie Jak byłam w ciąży to dopiero po kilku dniach od spodziewanej @ wyszedł mi test pozytywnie więc ja mam też nadzieje, że do mnie @ nie pzyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia chyba tak, wiesz takie smaki w ciazy a na noc jajko nie wskazane :) Novida jeszcze nadzieja jest 🌻 ale nie sugeruj sie takimi znakami jak linia na brzuchu itd, u mnie jest prawie nie widoczna, wiec to jest juz pozniej wyszukiwanie u siebie objawow ktore przychodza czasami o wiele pozniej... ale nie martw sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj koło 21 zjadłam spory talerz barszczu czerwonego. Zjadłam, położyłam się i czytałam książkę i non stop myślałam o tym barszczu, aż po 22 musiałam nalać sobie jeszcze :D Ale barszczyk u mnie wskazany - buraczki mają dużo żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczyk to mozesz gorzej z jajkiem bo wiadomo cholesterol a tak przez dzien go zrzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na ilość i porę zjadanych jajek. Może dlatego, że nigdy nie miałam problemów z cholesterolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie jajek więc nie mam z tym problem, ale mój mąż je naprawde sporo jaj, a cholesterol ma w normie wię dziewczyny jak macie ochote to wcinajcie i nie obawiajcie się cholesterolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza.... A ja jak na złość mam full czasu :) Studenci o dziwo nie przychodzą (zawsze były tłumy straszne), więc mam czas na zabawę i pisanie, a jak na złość nikogo nie ma. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam dobrych wiesci tzn nie mam zadnych , przyestowałam dzis ale była jedna krecha , wiec narazie czekam do poniedziałku , bo małpa tez nie przyszła , i jako nic nie czuje aby sie zamosiła, bo mnie nic nie boli a śluz mam normalny biały, takze czekam do poniedziałku chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×