Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

moja stronka :):):) Ide trzec ziemniaczki na placki :) Dorka szczęśliwego lotu :) i pobytu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na weekend, wracam we wt rano! W pn mam lekarza, a w sob badanie krwi, no i za dwa tyg znow lece, akurat w walentynki :D Jzu tego alarmu prawie nie slysze! Wcale sie nie ciesze z obiadu na lotnisku, bo ja bardzo nie lubie latac :) mialam zrobic zakupy, ale przez dodatkowe koszty kupowania nowego biletu, chyba nici z zakupow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie przepadam za jajami musze mieć naprawde apetyt u mnie synek lubi jajka na twardo jak tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri troszkę jadłam ale ja za jajami nie przepadam :( A Twoja bratowa nie ma problemu z cholesterolem? hehehe tyle jajek jeść :O szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie dziwie ze cholesterol ok:) wogole jest w 9m-cu a wyglada na gora 6 miesiac,tylko brzuch ma ale nie przytyla specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI twoja bratowa pewnie zaraz na pieczenie policzków nie będzie mogła wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jajka uwielbiam! I troche ich jemy, zawsze w sobote na sniadanko :D:D:D:D Lece do Gdanska:) A co sie zakrecilam bo nie wiem? Robie 1000 rzeczy na raz, bo jestem w pracy i ciagle cos ode mnie chca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka. Pisałaś wcześniej, że lecisz dziś wieczorem i wracasz w poniedziałek wieczorem, a nie we wtorek rano. Sprawdź lepiej raz jeszcze ten bilet :D Ja za jajkami średnio przepadam, chociaż jajecznica na maśle wykonana przez mojego męża jest pyszna i co niedziela mam jej dostawę do łóżka :) Ale to nie jajka były wyznacznikiem naszej płodności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to o bratowej juz ciiiiii,ani slowa po co jej wypieki na policzkach Dorka - oo to fajne miasto,kiedys bylam w Gdyni i przejazdem w Gdansku,ale cos zima do nas powraca,chcociaz tam blizej morza pewnie az tak zimno nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Dorka ciepło się ubierz bo u nas śnieg zaczyna padać i mróz zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakrecone bilety, bo zle zabukowalam na poczatku, mialam wylatywac dzis wieczorem i wrocic w pn wieczorem, ale kupilam bilet na dzis rano i powrot w pn rano... nie mam pojecia jakim cudem, no i dzis musialam kupic nowe na wylot dzis wieczorem i powrot we wt rano. No juz mam nadzieje ze ma to jakis sens :) Ale swoja droga to jestem zakrecona dzis strasznie! Mam nadzieje ze chociaz do dobrego samolotu wsiade :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą Cię wołać najwyżej przez megafon na lotnisku :D (jak nas przed wylotem do Egiptu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze uda mi sie to wszystko jakos ogarnac :D Oby to wszystko sie mala dzidzia zakonczylo! bo przeciez po to lece, aby sprawdzac ze wszystko OK! Mam tylko nadzieje ze owu mnie nie dopadnie w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre to z tymi jajkami :) ja tam lubie moze to prawda :) ja mam dzisiaj placki poodbnie jak Grażka :) i podobnie jak Grażka i Suri jestem ze slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same ślązaczki tu u nas, a ja poznańska pyra jestem no teraz wielkopolanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano miałam taką ochote na tego kurczaka, a teraz jak go czuje to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, miałam straszną ochotę na chipsy, nażarłam się, a teraz zdycham. Jaki człowiek jest czasem głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide bawić się ze synkiem bo właśnie mi powiedział, że tylko internet mi w głowie, a nie zabawa z synkiem ale mądrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silesia wymiata :) Dorka-szczesliwego lotu :) Mery- dziecko walczy o swoje a co :) jade w odwiedziny ciezarnej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my kończymy właśnie malowanie salonu :) Tzn rano pomalowaliśmy czerwony kolorek raz, teraz mąż maluje drugi raz, ostatni. Zostały listwy przypodłogowe, oświetlenie, sprzątnąć wszystko i można mieszkać w pustym salonie :) A tak się chciałam pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie! i jak czerwona sciana? Super? Ja mam jeszcze godzinke i zbieam sie na lotnisko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooooooooooow! Super wyglada !Bardzo orginalnie! Koniecznie bedziesz musiala przeslac zdjecie jak bedzie kanapa bo umieram z ciekawosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×