Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oj suri nieladnie z ta stronka :):) Ja mam nadzieje ze mi te leki zadnych mnogich ciazy nie stworza... ja bym chciala tylko jedno, bo zawsze marzylam aby miec dwojke dzieci ale nie na raz, bo ma sie wtedy bobaski tylko raz, a ja chce dwa razy :) Wymagajaca jestem! Kasia, juz sie prawie przyzwyczailam do tego alarmu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekow to biore Periofem,czyli witaminki z kwasem foliowym ale to chyba bardziej o hormony chodzi ze wieksza szansa na blizniaki hmm ze "staraniami" to powiem szczerze nie myslalam ze tak kiedys bede miala, jak mialam ok 23 lata bralam tabletki anty i panikowalam zeby nie zajsc a teraz tak bardzo odwrotnie jest :) podchodzimy do tego ze wszystko w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI polecam testy owulacyjne my tu wszystkie prawie testujemy a mąż nie musi nawet wiedzieć, że je robisz one są tak dyskretne, a naprawde mogą pomóc Ja także 3 cykl starań mam i pierwszy raz testy robiłam i się ździwiłam bo w całkiem innym terminie miałam owulacje niż organizm pokazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam kilka lat tabletki anty. Ciąża mnoga jest po nich możliwa podobno, jak byśmy się starali w pierwszym miesiącu po odstawieniu. Jednak mój lekarz powiedział, żeby odczekać ze 2 miesiące, żeby organizm się oczyścił i wrócił do normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam tak z 1,5 roku jak mialam 23 lata potem z rok jak mialam 27 lat i od tamtej pory nie biore (jestem czysta ;) moze to i ciekawe z tymi testami owu Mary a jakie dlugie masz cykle i kiedy mialas owulacje? mi ostatnio o dziwo @ 3 dni wczesniej przyszedl i teraz nie wiem czy liczyc cykl jak 23 dni czy tak jak zawsze mialam 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze staraniami to pewnie żadna z nas nie myślała, że tak będzie miała ja to się zawsze śmiałam, że jestem taka płodna wystarczy, że mój mnie dotknie, a już jestem w ciąży, a teraz dotykamy się ciągle i nic Jakie to życie jest zawsze na przekór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wlasnie dlatego testy sa super, bo nie musisz myslec, kiedy co i jak, tylko wszystko ladnie samo wychodzi, a sa tak dyskretne, ze ukochany nic nie musi wiedziec. Przynajmniej masz pewnosc ze nie opuscisz tej szansy jednego dnia... U mnie w zwiazku nadal wszystko jest pieknie i spontanicznie, ale jak jest pozytywny,to jest jeszcze lepiej, bo mowie ukochanemu i on dostaje dzikosci w oku :D zupelnie nic nie jest wymuszone i nieczego te testy nie psuja... przynajmniej u mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cykle 30dniowe owulke miałam w 21-22 dniu cyklu, a zawsze myślałam, że pomiędzy 14-18 Myślałam, że brałaś tabletki cały czas, ale jak nie to inna sytuacja Moja siostra po odstawieniu anty zaszła dopiero po 7 miesięcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ty chyba mi w myślach czytasz ja prawie to samo SURI napisałam o testach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dorka fajnie napisalas, moze moj tez dostanie podwojny blysk w oku jak powiem ze owulka tylko ze jak mam teraz 16 dzien cyklu to nie wiem czy jest sens te testy kupowac ach to moje zdecydowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI raczej w tym miesiącu to już nie jak masz 16dc ale na następny gdyby @ przyszła lepiej żeby jej nie było to sobie te testy kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Suri :) ja też jestem ze slaska :) może te brudne powietrze nam nie służy :D:D:D u nas na topiku jest prawie zawsze wesoło :) ja dzisiaj robie na obiad placki :) ale nic mi sie dzisiaj nie chce :) Dorka koniecznie napisz nam co i jak z badaniami i współczuje z tym alarmem :O zastanawiam sie dzisiaj cały dzien czy nie iść się obciąć :D normalnie nie umiem sie zdecydowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i nie tylko w oku ;) hihihi Mery- jutro z tabelki wynika ze @ planowo, bede mooocno trzymala kciuki zeby nie przyszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żeby te wszyskie kciuki pomogły ale już sama obecność z wami mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Grażka :) noo powietrze najlepsze tu nie jest,ale hmmm mojej bratowej jakos sluzy bo na dniach ma dzidzie urodzic (3 dzidzia) to 3 to chyba niedokonca zaplanowane ale chciane :) kurcze ta to plodna jest, ostatnio sie smialam ze moze z tego ze zawsze tyle jajek jadla haha nie wiem czy to ma cos wspolnego ale zawsze mi sie to rzucalo w oczy, brat wiecznie z nowymi paletami jajek przychodzil, jakby gdzies na boku kurnik mieli ;) to w nastepnym miesiacu z ciekawosci kupie testy owu :)a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na obiad mam kurczaka z rożna tz z naczynia tupperware już nie mogę się doczekać a wy co dzisiaj serwujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mam nadzieje ze juz nie bedziesz musiala sie na zadne testy decydowac :) Moj jest smieszny, bo ogolnie zadne objawy itp go nie za bardzo interesuje, ale powiedzial ze chce wiedziec jak dzidzie robi :) jakos ma wieksza ochote wtedy, no i ja tez :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ale mnie rozbawiłaś z tymi jajami niedawno był u nas właśnie temat żeby jaja dawać naszym chłopcom mój to prawdziwy jajcarz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dorka- moze moj tez sie bardziej skupi jak mu powiem ze dobry czas na kopulowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopulowanie tego słowa jeszcze u nas nie było no jestem rozbawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 2 jaja zjadla,ale to przypadek bo nie mialam pomyslu na sniadanie dzisiaj bede u brata bo juz im zprezentowalam pampersy i zamowie se u niego ze 2 paletki jajet jakich jakie sami konsumuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj sie staral ja tez, ale nie wyszlo... Ale ja dosc chora akurat bylam, wiec teraz mysle ze moze nawet lepiej... Ja bede miala obiadek na lotnisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja to mojemu ostatnio duzo jajek do jedzenia dawałam i zobaczymy co to dało. Jak narazie to moj M na jajka patrzec nie moze :) ale czego sie nie robi dla żony :D Co do bliźniaków to ja baaardzo bym chciała :) Ja to bym chciała miec 3 dzieci wiec bliźniaki bardzo wskazane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - ale bardzo ważna rzecz-kobieta tez musi te jaja jeść!!! hahaha no powaznie,srednio co 2 wizyte u brata ,bratowa se jaja obierala do chleba,ciekawe czy dzis tez ja z jajkiem w rece zastane,wieczorem wam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×