Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mam cicha nadzieje ze sie udalo :) a test moze jescze nie pokazuje ,no i tak mie nic nie pozostalo jak czekac ,bede dawac znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy więc z Tobą. Ważne że @ nie ma :) Na poniedziałkowym teście poziom hcg powinien być na tyle duży że pokaże te dwie upragnione kreski. Narazie czekamy z zaciśniętymi kciukami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dni po owu minelo mi wczoraj dzis jest kolejny dzien :) ale musze zobaczyc dwie krechy ,wtedy w cos uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem w pracy..a gdzie Sylwinka i Grazka?? pisza tu jeszcze??? siostry syjamskie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego czekamy :) Do poniedziałku niedaleko. Damy radę :) Nie przejmuj się ewentualnym bólem brzucha jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agi. Grażka się odzywa jak najbardziej, a Sylwinka leży w szpitalu na obserwacji. Miała plamienia, teraz jest ok, tylko jej ciśnienie skacze. Ale wszystko u niej i fasolki dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) trzymam z wami kciuki zeby pojawila sie druga kreska a @ niech sobie wolne zrobi ;) tak sie zastanawiam,robicie te testy owu,pokrywaja sie wam one z tym uczuciem bolu owulacyjnego? wczoraj w dole brzucha mialam taki bol i takie uczucie ciagniecia w dol bylo (ale moze sie przejadlam, z tych nerw kibicowania naszym jadlam i jadlam przed tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, nie czytam, bo nie wyrabiam:) bidulka:] wazne, ze wszystko ok:) ja zjadam owsianke i pracuje spokojnie;) podobno w Polsce snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj suri ja mialam sluz przed owu jak w owu ciagnyacy,a dopiero po paru dniach owu mialam, a bol jajnika mialam tydzien wczesniej, wiec duzo ci testy moga rozjasnic, ja dodatkowo temp mierzylam i temp mi sie z testem sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadz ze mi naprawde w pon dwie kreski wyskocza :( no i tak nie mam wyboru musze czekac, wazne zeby sie krowa nie pojawila z nienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak aga - pada pada śnieg. Piękny śnieżek, taki gruby (60km od Warszawy), ale ciepło jest więc długo nie pobędzie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o kant rozczasc z tym sluzem i bolami,nic tylko trzeba regularnie... wiecie co trzeba byc dobrej mysli,choc @ czesto jak sr... pojawia sie znienacka, mnie czesto przed @ glowa boli i wtedy juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna czekam razem do poniedziału mam nadzieje, że do tego czsu @ nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mery mozemy sie wesprzec w tym czekaniu :) namm nadz ze sie nie doczekamy tej zolzy, i zobaczymy te dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida, Anna, Mery trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła i były dwie kreseczki :):):) Szefowa ja sie oddzywam, tylko jakoś ostatnio nie umiemy na siebie trafic :P fajny domek bedziecie mieli :) Ja własnie wróciłam z zakupów i kupilam sobie sukienke na impreze na którą idziemy za tydzien :) Strasznie bolą mnie piersi ale najbardziej tak pod pachami i podbrzusze, boję sie że @ sie zbliza :O :( dzis 25 dc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida i Anna zycze by testy wyszly pozytywnie, ale odczekajcie dziewczyny z 2-3 dni po terminie @ by zrobic test i bedzie wiarygodny, i zycze by pozytywny. Grazka oby te piersi na @ nie bolaly na na jej brak.... Mery Tobie rowniez dwoch kreseczek, juz nielugo i bedziesz wiedziec... Kaska, by szybko Ci czas zlecial w pracy.... Ja od kiedy w ciazy jestem to barszcz moglabym pic litrami, ale nie moge tyle bo mam za duzo zelaza :) Ja dzis bede spedzac czas z mezusiem na swiezym powietrzu, jets tak wiosennie na dworzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, jA dzis szybko na chwilke, bo zaraz sie szukuje na obiad i na impre :) tak sie cieszylam jak czytalam, ze dwie kreseczki itd... no najwazniejsze ze zadna jeszcze nie dostala @ no i ma juz nie dostac! Ja dzis bylam na badaniach krwi, i w pn do gina, troche sie boje, ale wiem ze bedzie dobrze! od dzis kolejan seria testow owu, na szczescie negatywny i tak ma zostac do wt! A co do sluzu, to mam dzis taki jakbym miala owu, wiec badz tu madra :) ja sie zdaje na testy i na szczescie! A u nas na Pomorzu snieg pada i zimno jak nie wiem! A ja sobie letnie butki zabralam na wychodne dzis :) Chyba zamarzne! Buziaczki dla wszystkich i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ty tylko się nie rozchoruj na tym urlopie bo teraz grypka niewskazana miłego imprezowania i żeby test był pozytywny jak wrócisz do swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk. Jest ktoś, czy wszystkie śpicie? Ja dziś mam szalony dzień w pracy, niby studenci nie mają zjazdu, a jednak przyszły studentki żeby im pracę poprawić. Na dwa kompy robiliśmy to ponad 2 godz, tak miały poplątane w tych pracach. Zmykam jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie... u mnie piekna pogoda bialutko a na niebie sloneczko swieci, pieknie :) wpadłam sie tylko przywitac i napisac ze jestem z wami dziewczyny i trzymam kciuki za 2 kreski!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI U mnie jak narazie @ brak test zrobie jutro mam nadzieje, że się już sytuacja wyjaśni :) odezwijcie się co u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy Mery nie wiem czemu przekrecilam ;) e no i znowu stronka moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. No... południe i w końcu wstały :) Ja siedzę w pracy do 15. Potem czeka mnie sprzątanie salonu i pakowanie pierdół do pudeł, żeby nie stały i się nie kurzyły na regale (który zresztą będzie niedługo wyniesiony). O właśnie - mam do sprzedania sporo pierdół. Może któraś chce? :) Niedrogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×