Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Na tej czerwonej ścianie będą mebelki (takie segmenciki małe), kanapa czerwona będzie pod przeciwległą ścianą. No i jakieś dodatki(lampy, stolik itd). Właśnie - kto ma jakiegoś futrzaka (zwierzę w sensie :D ) i mógłby podpowiedzieć jakie obicia kanap sprawdzają się najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kanapy obite grubo tkanym lnem i sa pokryte specjalnym impregnatem, ktory daje 5 letnia gwarancje ze sie nie zaplamia! I sprawdza sie bo wylalam na kanape curry i nie ma sladu! Latwo sie odkurza, jak zostaje jakas siersc. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo jak znajdę coś takiego w PL to spoko, popatrzę, popytam itd. Tyle jest rodzajów tych obić, że szaleję. Narazie jednak czekam na dostawę materaca i jak tylko sprzątniemy salon, przenosimy się do niego na ten materac, a w sypialni i kuchni na raz zrywamy podłogi i lejemy beton. Dalej będę Was zanudzać remontem :D Chyba do samych narodzin dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja uwielbiam remonty! Ja spadam! Buziaki dla wszystkich i trzymam za Mery i Anne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.....WIEK...ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03....................Bielsko....... ..23........0 S.U.R.I..............9.02....................śląskie.... ........30........0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................8.............09/09/09........ ... .26...........??? żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? SURI witaj tu niewazne jest czy sie zalapiesz czy nie- ten temat ma tylko nazwe taka, a po co to zmieniac:) Dorka szcesliwego lotu:) ja mam juz bilety na maj, wrzesien:] sorry, ze nie zaglada, juz za niczym nei nadarzam:) za szybkie jestescie noermalnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie objadlam tymi plackami bleee :) Kasia wow fajna ta ściana :) ja tez wam niedlugo zaczne marudzic o remoncie jak tylko dostaniemy klucze do naszego gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no neich sie zbliza i tak nic z tego :D no bo w tym miesiacu nei ma z zcego byc;) w ogole;P wiec ja ogolnie o jakichkolwiek starankach nie mysle;P dlatego moze nie pisze nic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pisz o staraniach, ale tak ogólnie. Widzisz, o czym ja plotę cały dzień? Tylko remont mi w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Agi my sie chyba jeszcze nie znamy🖐️ :) Kasia swoje wyczekalismy prawie 2 lata zanim sie zbudowalo mieszkanko buu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale teraz wejdziecie do takiego nowego, pieknego mieszkanka i będziesz mogła puścić wodze fantazji i zacząć urządzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko zeby jeszcze tyle kasy bylo na te urzadzanie :( w pierwszej kolejnosci robimy kuchnie i jestem na etapie szukania:) ale ciezko jest grr lepiej zejde z tematu finanse bo w dolka wpadne buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym miała wiele do pomarudzenia jeśli o kasę chodzi :( Załamać się można tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my budujemy dom, wlasciewie zxaczelismy dopiero;] www.archipelag.pl Marysia:) taka nazwa projektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka nie znamy sie, ale jakos Cie kojarze powiedzmy;) z jakiegos tematu moze czy cos w tym stylu:) jeszcze 20 min pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba;) dlugo szukalismy projektu:) ale wczesniej mielsimy dzialke uzbrojona juz na osiedlu:) wiec i tak predzej czy pozniej bysmy sie zdecydowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka marysia o pow 163 czy cos w tym stylu:) czy 167:] wszystkie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ale ja nie pisalam na innym topicu niedawno sie zameldowalam tutaj weszlam na pierwszy lepszy topic i jestem :) moze jest jeszcze jakas żaba inna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabcia duzo jest zabci jakichs zabek itp:) dlatego wydawalo mi sie, ze sie Cie juz widzialam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko....... ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie.... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................8.............09/09/09........ ... .26...........??? żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? poprawilam lekko tabele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do domu;] bedziemy pic poslkei piwko i ogladac mecz pilki recznej;] zapoeiwda sie wesoly wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×