Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no wiesz Grażka dopiero drugi raz stronke zgarnelam ;) Mary nie nastawiaj sie tak, bo takie nastawienie tez wplywa na to czy sie uda czy nie, nie mow tez mezowi o dolegliwosciach zwiazanych z ciaza bo facet i tak inaczej mysli, moj np.sie tylko pytal czy juz dostalam okres :) takie myslenie ciagle o tym jest zle, wiem ze sie latwo mowi ale sama sie nakrecalam i nic nie wychodzilo a potem wrzucilismy oboje na luz i do dzisiaj sie moj smieje czy ja wiedzialam o dniach plodnych ze mam a ja z glupim usmieszkiem ze tak :D wiec troche luzu i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu nigdy nie mowie o zadnych objawach, tylko nie ruszam alk, wiec on wie :) zawsze sie pyta czemu nie chce nawet kropli wina do obiadu, a ja mu odp ze moze sie udalo :) Ale nie mowie mu ze cos zaklulo itp Zabka, koniecznie sie dziel takimi wiadomosciami! Przeciez to cudowne! Ja juz tez tesknie za Sylwinka, no ale niech lezy w tym szpitalu, dla jej i dzidzi dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no i moim zdaniem tak ma byc, bo facetow to nie zbyt interesuje no nie powiem sa wyjatki, ale wystarczy ze my sie stresujemy ciagle o tym myslimy to po co jeszcze facetowi zawracac glowe ;) wystarczy troche odpuscic, wrzucic na luz cieszyc sie sexem itd :D a zobaczycie ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zupelnie nic nie wie :) tylko mu mowi jak mam owu, bo sam prosil :) ostatnim razem tylko mnie zapytal kiedy bede wiecej wiedziala.... powiedzialam ze bede go informowac o postepach na bierzaco :D:D:D:D posmialismy sie! Wiem ze oni mysla, ale pewnie raz na jakis czas, a nie tak jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja uciekam jak wroce to skrobne cos ;) tymczasem prosze sie nie zamartwiac!!! bo na zapas nie ma co... no wlasnie jak tam Sylvinka, oby tylko wyszla bo nie fajnie jak zostanie w szpitalu na tyle miesiecy:( zdrowia Sylvinka i wracaj tu do nas szybko! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka sie odezwała, że jest ciągle w szpitalu pod kroplówka i że to krwawienie było dlatego, że jakaś szczelina sie otworzyła. czeka na usg ale nie wie kiedy bedzie miała robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech juz sie jej zadne szczeliny nie otwieraja! Niech zamknie je wszystkie! Ona tam pewnie musi wariowac, przykuta do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiącu podchodziłam bardziej na luzie, ale jak się zbliża dzień @ to już luzu nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwina trzymaj się fajnie, że daje znać o sobie ale pewnie niech leży, a co do szczelin niech się zamykną, a otworają za 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki anna, Mery - trzymam kciuki :) Zmykam na śniadanko, bo jeszcze dziś nie zdążyłam zjeść. Jak zwykle jestem do 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mery i anna trzymam kciuki bardzo mocno.... Polecam tez zrobic test gdy @ sie spozni, z wielu powodow, wiec badzcie dzielnie i odczekajcie chociaz 2 dni po terminie.... Grazka, skarbie a Ty wypoczywaj i lykaj witaminki, masz byc zdrowa :) Zabka gratulukje kopniakow :) musi byc super uczucie.... Ja wczoraj nie mglam nigdzie dostac lamp ktore chce wiec dzis dalej poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem dotleniona i o wiele lepiej sie czuje :) pochodzilam, wstapilam do kolezanki co ma sklep z ciuchami no i oczywiscie nie umialam sie oprzec i kupilam male skarpeteczki :) ide teraz cos zjesc bo zglodnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sie zorientowalam ze przegapilam moj lot do Polski, bo byl o 8 rano a nie wieczorem, jak myslalam! ale jestem zla! Ale kupilam juz nowy bilet na dzis na 8 wieczor! Strasznie mnie kosztowal, ale nie za bardzo mialam wybor, bo ma badanie krwi jutro no i wizyte u gina... tak to jest jak chce sie leczyc w innym kraju :D A nie mozna nic przelozyc, bo musze badac krew w wyznaczonych dniach cyklu... mam nadzieje ze te nerwy i wszystko bedzie tego warte! Oj co za dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska wymyslilam sobie w ksztalcie kwadratu i w kolorze kawy z mlekiem na sufit i na sciany musze cos do tego dopasowac :) A to wszystko do living room.... Moze dzis cos wpadnie mi w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dorka Dorka. To narobiłaś sobie kosztów. Ale polecisz, przebadasz się i będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska sprawdź na stronie www.luxolar.pl Kupowałam tam ostatnio żyrandol do salonu. Mają fajne nowoczesne wzory i tanie ceny (ten sam żyrandol na allegro o 30zł drożej). Wysyłają kurierem fajnie zapakowane, tak że się nie stłucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a mnie rozbawilas ta Twoja sytuacja :) Szkoda tylko kasy na nastepny bilet, ale zobaczysz bedzie warto, wierze, ze Twoje wizyty u lekarza przyniosa rezultat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz jaka ja sierotka. Nie pomyślałam, że Ty tak daleko jesteś. Sorki, tłumy mam znowu w pracy i rozkojarzona jestem trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla jestem strasznie, no ale co zrobic! Cala firma sie ze mnie smiala, jak spojrzalam na bilet i zrobilam wielkie oczy! i powiedzialam ale jakto moj samolot juz odlecial???? No coz, moj ukochany powiedzial ze to tylko pieniadze i mam sie zupelnie nie przejmowac a dobrze bawic! Mam nadzieje ze to przyniesie rezultaty! No i ze bedzie to juz przedostatnia wizyta, bo nastepna za dwa tyg :)Ale sie nalatam, chyba sobie miesieczny wykupie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie Dorka ;) bez urazy, pewnie tez bym sie wkurzyla ale nie ma to jak przegapic samolot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się Was czytać, ale pracy dużo i nie mam kiedy pisać :( Dorka - jedyna w swoim rodzaju jesteś :D:D:D Ja nie mogę się doczekać końca tej paskudnej @ żeby zacząć serduszkować. Normalnie na głodzie jestem :D:D:D Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką w pracy, też się stara o dzidzię i też ma ten problem co ja, już bierze CLO. Tylko ona ma ponad 30 lat więc i obawy większe. Ale powiedziałyśmy sobie, że głowa i cycki do góry i do roboty się zabieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze Was rozbawilam, tez juz sie smieje! Blad typowej blondyny :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już nie napiszę dzisiaj, także do zobaczenia w poniedziałek :) Dorka - udanej wizyty życzę :D I lotu przyjemnego :P Dla Sylwinki 🌼 ❤️ Dla Grażki - hmmmm buziole wielkie :P A dla całej kochanej reszty 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie ma co sie smucic! Najwazniejsze ze nie musisz latac samolotem do swojego gina :D:D:D:D:D Jak zaczniesz brac jakies leki to zobaczysz, ze to nie jest zaden problem, tylko trzeba pamietac o lekach! Ja zaraz zaczynam moje testy owu i juz jestem podekscytowana :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, uciekam na poszukiwanie lamp :) Dorka spokojnego lotu, pozdrow Polske ode mnie :) Powodzenia u lekarza... i pisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadam jeszcze na słówko :) Dorka- ja się już nie dołuję!!!! Teraz jak mnie już nic nie boli to pełna nadziei i dobrego humoru jestem!!!! I mam zamiar OSTRO wziąść się do roboty, nie poddawać, nie rozmyślać, nie przejmować, tylko duuuużo seksu, przyjemności, radości i basta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×