Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No stoi mi na półce chyba 24 tomy encyklopedii Gutenberga, jakieś porcelanowe słoniki, żabki, ślimaki, mini wieża, stolik pod TV, jakiś drewniany łoś, zestaw różnych kubków, smycze takie kolorowe (same te tasiemki bez obroży), jakieś książki do angielskiego, jakieś historyczne itp. No jest tego trochę, a grosz do grosza i chociaż na żyrandol będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc dziewczynki! Szybko sparawdzam czy @ nie przylazly! no i ciesze sie ze ich nie na i mocno trzymam aby przez nastepne 9 miesiecy ich nie bylo! Ja dzis znow test negatywny, na szczescie! Rano doslalam takich skurczy w lewym jajniku ze az zemdlalam z bolu! Nie wiem co to!Mama powiedziala ze moze mi sie zbliza jajeczkowanie bo ona tez tak kiedys miala! No mam nadzieje ze tak, ale niech sie nie spieszy, bo ja musze poczekac az do wt! A u nas dzis bardzo zimno, bialo i bez sloneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorka :) Uważaj, żebyś gdzieś na ulicy nie zemdlała. U nas też zimno. Ja jeszcze godzinkę w pracy i zmykam sprzatać do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nas zaraz przychodza dziadkowie na obiad! Juz sie nie moge doczekac! No mam nadzieje ze juz takie skorcze mnie nie beda lapac, bo to raczej niefajne uczucie! No ale jezeli tak wyglada prawdziwe jajeczkowanie, no to niech bedzie :):):) Milego sprzatania Kasia! Sory ja nic nie bedze kupowac, bo sama jak sie przeprowadzalam to sie pozbywalam wszystkiego :D:D:D:D Ale nie wpadlam na taki super pomysl aby posprzedawac rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wywalam co się da, ale powystawiam też coś na allegro. Jak nie pójdzie to wywalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Dorka, oby juz zadnego bolu nie bylo!!!trzymaj sie cieplo i uwazaj na grupska jakie w PL teraz panuja hurrrra nasi w recznej wygrali:) z tym sprzedawaniem rzeczy to fajny pomysl,ja moze na necie gdzies tez wystawie moja sukienke slubna,buty i poduszke na obraczki (takie sliczne to wszystko,ze troche zal sprzedawac, ale wiem ze juz tego nie uzyje wiecej) dajcie znac jak testy wyjda... trzymam kciukasy http://jolmys.webpark.pl/ patrzcie na to,ciekawe czy sie sprawdza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka uwazaj na siebie... Suri wyszła mi córka :D ale tak naprawde to nie znamy jeszcze płci dziecka... Kasia ksiązki to ja dziekuje sama mam ich mase :) ale pewnie zawsze mozna cos sprzedac,czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka- a kiedy bedziesz znala plec? obliczylam jak u mojej mamy bylo i zgadza sie z moim bratem i ze mna hehe,ale na 100% bym nie wierzyla w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no mysle ze po 20 tygodniu, wiec jeszcze jakies 2-3 tygodnie musze zaczekac :) nie no ja tez w takie rzeczy nie wierze, ale sprawdzic zawsze mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWUSZKI nie ma do tej pory malpy :) jutro mam niby testowac, ale powiem wam ze sie boje jak cholera ,nic nie wskazuje na to ze sie pojawi ,sluzu duzo przezroczystego jak przy dniu plodnym, nic mnie nie boli,a to u nie nienormalne :) czasem gdzies mnie jajnik zakuje i tyle, ja czuje naprawe ze sie udalo ale musze zobaczyc te dwie krechy. brzuch mi tez wywalilo , myslalam ze to przed okresem ,ale nie :) trzymajcie kciuki, jak jutro nie bedzi e dwoch to poczekam znowu pare dni i zrobie kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anna :) trzymam kciukasy! Twoje objawy sa całkiem obiecujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, z tym kalkulatorem to jest ponoć tak że rok 2008 był rokiem przestępnym, dlatego też wszystko co wychodzi będzie na odwrót... mi w tabelce chłopiec to będzie dziewczynka... 11 lutego lecę do Polski i raczej już się dowiem to powiem Wam i zobaczymy... :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już od 4 rano nie śpie właśnie przed chwilą robiłam test i zgadnijcie są dwie kreski choć ta jedna wyszła dużo bladsza od tej kontrolnej jednak w instrukcji napisano, że jak jest jaśniejsza to też ciążai rycze ze szczęścia zrobie znowu następny test bo mam jeszcze dwa w środe to będzie gdzieś około 14-15 dzień po owulacji:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jade do rodziców miałam być o 8 rano ale musze powiedzieć mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza? czekacie na kawke i herbatkę? Dobra to już Wam robię tylko wstawajcie śpiochy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery GRATULACJE :):):) S.U.R.I. witaj :) Uff na szczęście już po weekendzie - całe 3 dni na uczelni :/ Z przerwami w sobotę, bo nie dałam już rady wysiedzieć - tak źle się czułam. Strasznie mnie bolał bruch, ale jak poleżałam to się uspokoiło. Trochę się wystraszyłam, bo prawie zemdlałam jak mnie tak nagle zabolało :( No ale już jest w porządku :) Teraz jadę na badania i odebrać paczkę z Oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja chętnie herbatkę, będzie mi cieplej jak wyjdę na ten śnieżek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia po tych dzisiejszych badaniach kładz sie do łóżka i odpoczywaj żeby znów brzuch Cię nie zabolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zamierzam :) Ale myślę sobie, że po prostu wszystko było trochę nadwyrężone po tym jak mnie strasznie kaszlało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Ja dzisiaj jestem w domku, za pół godzinki jadę na kawkę z koleżanką, bo niedługo znów wraca do Anglii i pewnie z pół roku się nie zobaczymy. Ploteczki poprawią mi nastrój jeszcze bardziej :) Mery - cudowna wiadomość!!! Jeszcze Ci nie gratuluję, tylko nadal mocno trzymam kciuki :D:D:D My zaczęliśmy już ❤️ ❤️ ❤️ na całego.... No i wszystko mnie boli heheh :P Ale jestem szczęśliwa, jest inaczej teraz, lepiej i bez stresu i chciałabym żeby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, masz wieści od Sylwinki ??? Mam nadzieję że u niej i u fasolki wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia dla Ciebie też herbatka :) Kruszyna to miłego dnia życzę :) Ciesze się, że tak daliście czadu :) U mnie ściany pękały :):):) Sylwinka dzisiaj ze szpitala wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Kruszyna jasne że było :P:D:D:D:D:D u Ciebie pewnie też bo słyszałam jak się darłaś :) bedziesz jeszcze dzisiaj na topiku? ciekawe co u Dorki, dzisiaj idzie na badanie do gina, oby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×