Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agus mysl o Barcelonie i spokojnej niedzieli juz za dwa dni to moze odgoni wszystko zle... Grazka 😘 u mnie juz brzuszek widac :) jutro zacznam 15 tydzien ale ten czas leci poczestuj nas ta babka jak bedzie gotowa... Sylwinka jak moj maz wczoraj wrocil byl strasznie zdziwiony i mowi mi ze ktos na telefon przslal mu zdjecie usg ale to nie nasza dzidzia :) :) :) :) Usmialam sie bo zapomnialam napisac jemu sms ze przyjdzie mms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gracaka :) A mi sie dzis snil polski chleb ze jadlam i byl taki pyszny no i niestety tylko sen bo w kuchni tylko angielski ale dzis musze sie wbrac do pl sklepu choc mam strasznie daleko i narobie polskich zapasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis wolny dzien ide na ploty do kolezanki , anie bylam 2 tyg , juz musze pogadac bo wybuchne:) jajniki mnie pobolewaja raz jeden raz drugi , ale nienie wiem ....jeszcze pare dni i bede wiedziec kruszynka widze ze ty tez tak ostro działaz jak my :) ale jak bys zobaczyła moj wykres , to bys sie usmiała:) po@ do 28 dc mielismy 7 dni przerwy tylko i oczywiscie nie pod rzad :) mam nadz ze przyniesie jakies efekty,jesli nie to coz tyle było chociaz mjej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego i na zdrówko :) zmykam troche posprzatac i na zakupy :) jak sie uda to bede w poniedziałek :) Miłego weekendu, papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na przerwe! Jej ile mam dzis pracy i to takiej ze musze sie strasznie skupic! Biegam od spotkania do spotkania! Ja tak czasami mysle ze fajnie by bylo nie pracowac, ale to tylko mysli, bo ja chyba bym zwariowala... Ja uwielbiam swoja prace, pomimo ze zawsze na nia narzekam :D:D:D:D Dziewczyny serduchuja strasznie, a ja wczoraj sobie myslalam ze moje jajo wlasnie sie zmarnowalo, ale powiem wam ze wcale sie az tak strasznie tym nie przejelam :D:D:D chyba slonko powoduje ze zaczynam sie wyluzowywac :D:D:D Dzis ide na obiad z przyjaciolkami i do kina :D:D juz sie nie moge doczekac! Aga a ty co tak o sledziach z rana myslisz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak przyszlam to wszystkie uciekly :( no coz... Ja zaraz zmykam na lunch na kurczaka z frytkami! pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w restauracji nie bylo miejsca :( za dlugo musialbym czekac, wiec nie ma kurczaczka z frytkami :( no gdzie wszystkie ucieklyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja jestem obiadek jadłam :D:D:D:D:D Asia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobrze że Twój mąż nie napisał mi sms kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka na Ciebie zawsze mozna liczyc :D:D:D:D:D Ja juz tez zjadlam, mialam spagetti carbonara! Uwielbiam! A ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle o pysznym jedzeniu naprawde czyms co by zadowolilo moje podniebienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzine przerwa:) Dorka super, ze lubisz prace, ja swoja toleruje, naprawde nie wiem co moze byc super w siedzeniu caly dzien w biurze i uzeranie sie z ludzmi;/ ja chce byc lesnikiem i psychologiem:D jeszcze na studia nei za pozno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie mam na mysli niczego konkretnego:D ale pierogiiiii duzo pierogow, kopytek, klusek slaskich:D aaaaaaaaaa pychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to moje ulubione! Teraz jak bede w pl to juz u babci zamowilam ruskie! Ja prace lubie, bo pracuje ze swietnymi ludzmi i mam swietna druzyne. no i tez w sumie lubie to co robie :D Czasami mnie strasznie wkurza, ale mi szybko przechodzi. Szkoda tylko ze jest stresujaca :( Jeszcze 4h i weeeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na studia nigdy nie za pozno! Ja chcialabym robic MBA, ale nie wiem czy mi to wyjdzie :( w szczegolnosci ze dzidzia w planach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi wywołana do tablicy odzywam się :) Ale trafiłam zajrzałam po takim czasie przerwy, a Ty się o mnie pytasz :D Kurcze waszych postów nie jestem w stanie nadrobić ;) Dziewczyny widzę, że tabelka zaciążonych powiększyła się!! :D MERY27, Grażka23, S.U.R.I Gratulacje :D Ale się działo kiedy mnie nie było :D Pozdrawiam staraczki i przyszłe mamusie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:) ja dzisiaj wszystkich do porzadku doprowadzam:D witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aga w końcu jesteś szefową to musisz pilnować porządku na kaffe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wreszcze jestem nie wiem na jak długo bo czuję się okropnie i najchętniej nawet bym się nie budziła tylko przespała całe dnie:( Tak ogólnie samopoczucie fatalne, ale nie będę się rozpisywać i straszyć staraczek nie każda kobieta przechodzi ciąże tak jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery odpoczywaj:) dbaj o siebie i oby to najgorsze minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mery, szkoda ze tak ciezko to przechodzisz... ale mnie chyba nic nie odstraszy :D:D:D:D Ja dzis jakos wyjatkowo pozytywnie jestem nastawiona i obudzilam sie z tym przeczuciem ze juz niedlugo nam sie uda :D:D:D lubie tak sie budzic! Szkoda tylko ze obudzilam sie sama i nie mialam ukochanego aby sie z nim podzielic moim pozytywnym podejsciem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadrobie czytanie zaleglosci za chwilke narazie chcialam sie wam wyzalic :( moze panikara ze mnie ale cos bylam u gina 3 tyg zwolnienia mi dal,widzialam bijace serduszko :) - to z milych rzeczy a z niemilych to ten poziom glukozy mam za duzy - 109 - lekarz mnie nastraszyl ze dlugo utrzymujacy sie poziom cukru we krwi moze powodowac rozne wady :( tak mi sie przykro zrobilo.dodal ze nie taki poziom jak mam ale skad moge wiedziec czy nie mialam wyzszego cukru wczesniej :( w pon ide na powtorne badanie glukozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri prosze sie nie martwic! Wiesz ze musisz uwazac, i ograniczac spozycie cukrow. nie bedzie zadnych wad! Jestes delikatnie ponad norme a nie jakos kolosalnie! Moze twoj lekarz powinien byc troszke delikatniejszy... Prosze sie nie smucic bo dzidzia tez sie z toba badzie denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :) nei ma sie co martwic na zapas:) zadnych wad nie bedzie;) mysl pozytywnie;) i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane fajny maiłam dzien wolny , szkoda ze jutro znowu do pracy choc moze to i lepiej bo nie bede tak myśleć nie ?:) czy sie udało czy itd. a tak wogule to dzis mam strasznie myślący dzien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×