Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

I znowu Sylwinka zdobyłaś stronkę - jak ty jesteś to nikt nie ma szans :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam! ja tez w pracy:( i tez troche stresow, a w dodatku zjadlabym cos naprawde dobrego:) jakiegos sledzia np. :D tak z rana:D w smietanie! wszystko ladnei zakwitlo, ale mroz byl rano brrrrr! w dodatku jutro do pracy....byle do Wielkanocy :D Barcelona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Novida>??? lolcia???? magda??? co z nimi??? takie dlugie przewy maja?? mogly byraz na jakis czas napisac, tak jak ja to robie:) nic na sile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ale ja bym sobie pojechała do Barcelony :) Ale święta spędzamy w domku, oby tylko pogoda była ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od 4 lat spedzamy Wielkanoc poza Polska w Londynie i nawet zawsze jest milo i tradycyjnie:) z wszystkimi symbolami i jajkami, swieconka:D ale tym razem stwierdzilam, ze to sie pokrywa z urodzinami meza:D a i tak do Polski nie byloby sensu leciec skoro lecimy 2 maja i tak:) wiec czemu nie, bardzo chce zwiedzic to miasto:) bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tak na urodziny :) A faktycznie bez sensu byłoby jechcać do Polski na święta i za nieco ponad 2 tygodnie znowu. A w Barcelonie odpoczniecie, pozwiedzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Agi ja sie od czasu do czasu oddzywam :P Jak tam budowa domu? zazdroszczę wypadu do Barcelony :) To marzenie mojego męża, który jest kibicem FC Barcelony i chce kiedys zwiedzić ich stadion :) Sylwinek super że z dzidzią wszystko ok :) Ja zaraz zabieram się za pieczenie babki i pozniej musze isc do banku i zrobic zakupy:) Brzuszek już mi się zrobił taki okrąglutki :) Wam ciężarnym widać już brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka doslownie Cie wywolalam:D chyba cos sledzisz jednak co piszemy:) i pojawiasz sie na zawolanie:) budowa domu ruszy jak tylko w Pl bardziej sie ociepli, wydaje mi sie, ze okolo konca marca, albo po Wielkanocy w ogole;) no ja Barcelone znam z powiesci Ruiza Zafona:) a na stadion moze przy okazji wpadniemy:) a jak Ty sie czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) a Ty tak bardzo zajeta jestes w pracy??? niemozliwe, ze tak ucichlas :):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wywołałaś mnie :) Właśnie nadrabiałam zaległości i czytałam co napisałyście :) Czuję się dobrze ale mam małe wzdęcia i trochę mi to przeszkadza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka chcesz obejrzeć moją dzidzię to wejdź na nk :D:D:D:D:D:D:D:D:D a wzdęcia to ja też mam najgorsza dla mnie to jest jazda samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zawalona praca...ze nawet nie mam czasu przeczytac co napisalyscie! Odezwe sie za jakas godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciezko pracuje dzisiaj:) a tak bym chciala miec duzo wolnego:) i zeby maz tez miala wolne :) o jakby bylo bosko:) jakbym nie pracowala na pewno miala bym wiecej siel na glupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze;) Sylwinka, ale ta praca to ciagly stres, jeszcze wnerwilabys dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmeczona, zmeczona, zmeczona i mam ochprte marudzic, jeszcze mnie ktos z rana w pracy wkurzyl, uchylajac sie od pracy na przydzielonym stanowisku;/ co za lenistwo wredne!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............13...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25..........12............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............8............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........??? trzeba przypomnieć tabelkę bo nam zginie w akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka właśnie widziałam Twoje dzieciątko, jest się czym pochwalić :) Ja zrobiłam babkę i jeszcze 5 minut i wyciągam ją z piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............13...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25..........12............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak czailam:D ale z Toba jest jak ze mna, lediwe przyszlas i juz lapiesz stronki:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×