Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać leniuchy :P:P Aga a Ty co tak wieczorem o tych jajach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka co ty nie możesz spać? :P:P:P Ja się zbieram w sobie i na 14:30 idziemy do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wstanę na siusiu to później nie mogę zasnąć :P:P śmieję się że sobie niedługo pampersa kupie i założę i nie będę musiała wstawać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://0803.pl/k,QWduaWVzemthfDI= :) wszystkiego najlepszego Wam:) my idziemy na spacer, na obiad gdzies, na kawke:) milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozna wygrać fajne nagrody dla dzieciaczkow, wystarczy sie zalogować, pisac opinie o produktach które się używa min dla dzieci i zbierać punkty na nagrody ( Jakie sa na stronie, mysle ze warto). Polecam:) PS. Jest juz Nas co raz wiecej:) http://www.bangla.pl/zaprasza-beybe29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze dzis to pusty wieja na forum, wszystkie swietuja :) ja juz po pracy nareście, matko ile ludzi :( wczoraj po pracy mnie tak plecy bolały ze moj mąż kochany mi termofor przykłądał i pomogło troche bo juz wytrzymac nie mogłam. Co do tych moich dziwnych bóli to ja wiem ze różnie moze byc ale ja sie nie nakrecam, choc mam wielka nadzieje ze moze tym razem nam sie uda pare dni i sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych zaciążonych , choc wiem ze u każdej może być inaczej: czy bolały was plecy czy kregosłup przed spodziewana @, wtedy gdy po raz pierwszy nie przyszła? i czy bolał was jeden jajnik czy dwa i jaki to jest ból w podbrzuszu? przyrzekam ze nie bede sie nakrecac chce tylko wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna u kazdej kobiety jest inaczej; ja nie mialam bolow plecow; zaczel sie u mnie w 6 tyg ciazy; a brzuszek pobolewal delikatnie jak na @ i prawy jajnik dawal o sobie znac i tak mialam do 10tyg ciazy; bylam tez bardziej spiaca i miala zaciemnione sutki (ale to szbkie do zauwazenia u mnie bo jestem naturalna blondynka) Trzymam za Ciebie kciuki i pamietaj ze najwazniejszym objawem jest brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dzisiaj ja pierwsza, ale tylko stawiam kawke i herbatke na stole i zmykam :) Aniu mnie bolał brzuch jak na @ i plecy też troche ale takim śmiesznym objawem to był właśnie ból prawego jajnika, nawet myslałam że to owulacja bardzo późno :) Mam nadzieję, że tak jak u mnie testy owulacyjne z allegro kłamały i jesteś w ciąży :) Trzymam kciuki i za reszte staraczek też :) Dla reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLUSIA1111
U mnie ciaza objawila sie bolem brzucha jak na @, zapaleniem pehcerza i koszmarna sennoscia poza tym bardzo bolaly mnie sutki i powiekszyly mi sie piersi i brzuch. I chce zaznaczyc ze wtedy tez robilam testy owul i wyszly mi negatywne a w ciaze zaszlam. Teraz jestem w 25 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to - dzisiaj nikogo tutaj nie ma? Nie spać dziewczynym nie spać :D Ja sobie dzisiaj odpoczywam w domku, bo coś mnie głowa pobolewa :( Może mnie wczoraj zawiało, bo zapomniałam czapki, a straszny wiatr się zrobił jak wracaliśmy z kina. Co ciekawe maluszek szalał, jak byliśmy w kinie - chyba mu się muzyka podobała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ,Grażka ,Milusia dzieki , wiem ze kazda przechodzi to inaczej,ale wole was spytac niz mam szykac jakis naukowych objawow w necie . Rano bolało mie tak jak bym juz dostała @ poleciałam do wc ale nic narazie nie ma, teraz siedze przed kompem po sniadanku ,obladam zdjecia bratanka nowe z mama a mi cosik nie tak :/ urosło mi to sniadanko w buzi , ale to nic nie znaczy bo ja przed @ czesto tak miałam ze mi było nie tak jutro 37 dzien cyklu powinnam nie dostać ;) ale w ost cyklu miałam 39 dni wiec roznie i w tym moze byc. czekam do środy jak nie przyjdzie to moze wtedy zrobie test, chyba ze sie wczesniej pojawi, nie chce robic wczesniej bo jesli jestem w ciazy a na test za wszesnie to mnie podłamie wiec czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia własnie nie wiem co tu tak pusto , ale ja tak ost ma co jestem na forum to puchy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja trzymam kciuki, bo tak jak pisały Grażka i Millusia z tymi testami owul może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy wczoraj wspaniala niedziele;) najpierw spacer, pozniej uniknelismy burzy w uroczej kafejce w pieknym parku, a na koncu dostalam perfumy i obiad w milej restauracji;) pozniej dlugi spacer bna spalenie kalorii i tej wypitej butelki czerownego wina;) ale Polusia mnie tez niezle wypizdzilo:):):) za przeproszeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to super niedzielę mieliście :) Ja chyba za chwilkę pójdę na jakiś spacer, bo słoneczko zza chmur wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane ja wczoraj czekałam 30min na tym mrozie na busa i myślałam ze juz mi wszystko odmarźnie,a jak wsiadałam do busa to jak bałwan zakurzona byłam. Dzieki za wasze kciuki mam nadz ze dadzą coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Anna więc tak mnie bolał kręgosłup przed spodziewaną @ brzuch mnie też pobolewał i jajnik tak samo ja oczywiście trzymam kciuki żeby nie przylazła @ Polusia i jak wyspałaś się :D:D ja też idę na spacer z Madzią pięknie słoneczko świeci wreszcie wiosna :D:D:D:D:D:D:D:D:D Aga dziękuje za kwiatka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka powiem Ci, że tak średnio się wyspałam, ale mam cały dzień wolny, więc mogę się w każdej chwili położyć :) A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuję najgorsze są poranne mdłości wiecie że jeszcze nic nie przytyłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja miałam dziwną niedzielę. Ranek był bardzo senny i byłam półprzytomna. Potem stan ten się pogłębiał i pocięłam się z mężem, a nawet sobie popłakałam, bo zbierało mi się już od kilku dni. A potem jak ręką odjął. Uśmiech na twarz i pojechaliśmy popatrzeć na sprzęty do kuchni. Ostatecznie wydaliśmy kilka tys i kupiliśmy zmykarkę i płytę indukcyjną :) A dziś idę do lekarza. Zobaczymy co powie na te moje wyniki. I wciąż się zastanawiam kiedy iść na to USG 3D. ehh. już byśmy chcieli zobaczyć maluszka, ale może warto poczekać jeszcze z tydzień. Sama już nie wiem. Pozdrawiam znad kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to tak jak ja :) Bo najpierw schudłam ponad kilogram, a teraz kilogram wrócił :P:P:P Kasia jak byłam u mojej gin w czwartek to powiedziała, że najlepiej za 2 tygodnie się umówić :) Czyli to będzie 20 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) anna - mnie kregoslup nie bolal ale czulam w podbrzuszu takie wirowanie,myslalam ze to na @ ale to nie byl raczej bol okresowy kasia - duzo mialas tych badan??ja jutro ide na ponowne badanie glukozy,wczoraj bylismy na urodzinach to dzisiaj troche musze post potrzymac,mam nadzieje ze glukoza ponizej 90 bedzie. A Ty jaka masz? sylwinka - ale Ci fajnie ze nie przytylas,ja zawsze wieczorem mam brzuch jakby 4 miesieczny ale rano maleje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! przede wszystkim Anna ciagle trzymam bardzo mocno!!!! Mam wielka nadzieje ze sie udalo! Ja wlasnie wrocilam od fryzjera, na 17 ide do gina i troche sie boje, ale wiem ze bedzie dobrze! Wczoraj bylam na spa z przyjaciolka, super bylo sie zrelaksowac, a dzis wieczorkiem ide do kina na jakis polski film taneczny :D:D:D jutro juz wracam do Londynu, wiec sie nie nabylam w pl :D:D:D:D ale zawsze fajowo jest choc na weekend przyjechac! buziaczki dla was wszystkich! jak mi sie uda dopasc komputer, to napisze co lekarz powiedzial a jak nie to dam znac jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wieczorkiem to normalne, bo w końcu w ciągu dnia coś tam jesz :) Mnie już brzuszek taki się robi fajny, a maluszek coraz częściej daj e o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dorka :)ale przyjemnosci sobie fundujesz:)pewnie idziesz na Kochaj i Tancz,sama jestem ciekawa co tam Polacy ukulali bo tak reklamuja ten film.Powodzenia u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja dziś mam 20 tydz i 1 dzień, czyli leci mi 21 tc. Jak pójdę w przyszłym tygodniu to będzie leciał 22tc więc maluszek będzie miał (licząc - 2 tyg) 20 tygodni skończone. Za wcześnie nie będzie napewno więc umówię się chyba na przyszły tydzień właśnie. Suri teraz miałam tylko mocz i morfologię. HGB ciągle mi spada i tym się właśnie martwię. Dorka szalejesz :) Napisz koniecznie co lekarz powiedział. Polusia masz fotkę brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia fotki niestety nie mam, ale jak tylko uda mi się zrobić to wrzucę :) Właśnie patrzę gdzie zrobić to USG, bo w klinice SPES, którą poleciła mi moja lekarka to kosztuje 350 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużo. U nas koszt z nagraniem na płytkę to 200zł. Bez płytki 100zł. Niezła przebitka. A ja mam fotki brzucha :) Trochę anonimowo :P Jedni mówią, że mały, inni że duży. Wg mnie duży, a to dopiero połowa. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bb73a92160aca76a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c189d67f5cd2ed09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c81bec83d5afd198.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×